In English
Hoppa till sidans innehåll

Kontaktpersoner i klubbarna


Klubb Namn E-postadress Telefonnr Mobilnr
         
Tävlingskommittén      
  Björn Alpberg bjorn.alpberg(a)nethouse.se 019 - 33 00 40 070 - 268 80 80
  Torun Pahlm torun.pahlm(a)telia.com 019 - 29 62 14 070 - 293 62 14
  Lars Arlebo   019 - 27 44 44 073- 983 50 60 
  Jonas Pettersson jonas_pe55(a)hotmail.com    
  Jan Gustafsson      
Markfrågor      
  Vakant      
         
         
OK Alferna alferna(a)telia.com     
  Evy Ekström  evy.ekstrom(a)home.se 019 - 13 40 30  
         
Almby IK orientering(a)almbyik.se     
  Björn Alpberg bjorn.alpberg(a)nethouse.se 019-33 00 40 070-268 80 80
  Mats Carlsvärd mats.carlsvard(a)gmail.com   072-249 26 02
  Christer Tapper christer.tapper(a)bredband.net 019 - 36 08 65 070 - 216 53 89
         
Askersunds OK  rune.kristoffersson(a)home.se    
  Rune Kristoffersson rune.kristoffersson(a)home.se 0583 - 77 07 40  
  Tomas Olausson olausson.to(a)telia.com 0583 - 71 19 53  
         
Fellingsbro GoIF      
  Tage Persson 538persson(a)telia.com 0581 - 62 07 63  
  John Martinsson edner(a)home.se 0581 - 62 01 06  
         
Garphyttans IF orientering(a)garphyttansif.se    
  Ulf Larsson ulf.larsson64(a)telia.com 019 - 29 89 89  
  Lars Schagerström lars.schagerstrom(a)wspgroup.se 019 - 29 64 01 070 - 651 14 06
  Erik Nilsson erik.nilsson(a)oru.se 019 - 31 15 59  
         
Hagaby GoIF hagaby.goif(a)swipnet.se    
  Anders Larsson anders59.larsson(a)bostream.nu 019 - 26 43 77  
         
Hällefors OK halleforsok(a)yahoo.se    
  Jonny Brandt johnnyobrandt(a)hotmail.com 0591 - 101 37  
  Lars Wetterskoog lars.wetterskoog(a)skola.hellefors.se 0519 - 190 09  
         
OK Järnbärarna okjarnb(a)telia.com    
  Håkan Mossberg hmoss(a)telia.com 0580 - 712 34  
         
KFUM Örebro OK ol(a)kfumorebro.org    
  Albin Arlebo soa.arlebo(a)ebox.tninet.se 019 - 12 77 53  
  Lars Arlebo lasse(a)arlebo.se 019 - 27 44 44  
  C-G Garpenlund garpenlund(a)swipnet.se 019 - 507 22 57  
  Erik Göthlin erik.gothlin(a)kfumorebro.org 019 - 18 44 74  
  Kristin Jakobsson kristin(a)trumpetaregatan.se   070 - 796 09 65
  Henrik Nord Henrik.Nord(a)korsnas.com 019 - 10 68 06  
         
Laxå OK      
  Håkan Persson hakan.persson(a)esab.se 0584 - 131 59  
  Kenneth Gustavsson kennethgu55(a)yahoo.se 0582 - 201 30 070 - 696 39 51
         
OK Letstigen hans.gunnarsson(a)ahlsell.se    
  Hans Gunnarsson hans.gunnarsson(a)ahlsell.se 0585 - 261 96  
         
Lindebygdens OK lindebygdens.ok(a)telia.com    
  Klas Thybeck klas.lok(a)telia.com 0581 - 262 60  
  Patrik Thybeck peppe.peppe(a)telia.com 0581 - 165 87  
  Tomas Karlsson rosenkarl(a)telia.com    
  Kjell Jansson kjell.jansson(a)skogsstyrelsen.se    
         
OK Milan ok.milan(a)swipnet.se    
  Stefan Öberg stefan.oberg(a)mbox301.swipnet.se 0587 - 124 16  
  Per Blomqvist per.blomqvist(a)mbox301.swipnet.se 0587 - 250 35  
         
OK Tisaren mats.nylin(a)nabygg.se    
  Mats Nylin mats.nylin(a)nabygg.se 0582 - 161 55  
  Fredrik Johnson f-johnson(a)swipnet.se    
         
OK Tylöskog jonas.epost(a)telia.com    
  Jonas Karlsson jonas.epost(a)telia.com 0582 - 420 70 073 - 844 20 70
  Uno Ingvarsson uno_i(a)hotmail.com 0582 - 320 49  
         
Östra Almby FK       
  Hans Mandal hans.mandahl(a)telia.com 019 - 18 32 00 070 - 527 18 32
  Lars Karlsson karlssons.familj(a)tele2.se 0582 - 520 73 073 - 520 78 97
         
ÖLOF orientering(a)orebro.rf.se     
         
SISU      
  Sven-Göran Gustafson Sven.Goran.Gustafson(a)sisuorebro.t.se 019 - 17 55 52  
Uppdaterad: 24 NOV 2017 09:22 Skribent: Björn Alpberg
Till svenskorientering.se
Partners
 Våra partners
Länkar

 WOD


Ut i det fria

Postadress:
Örebro Läns Orienteringsförbund
Inga Holmström, Lodstigen 20
713 72 Gyttorp

Besöksadress:
Lodstigen 20
713 72 Gyttorp

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link