VÅRSERIEN 2002		Vid felaktigheter kontakta  Lennart Andersson

Något haltande statistik eftersom några deltagare bytt klass under resans gång
 
2002 2001
Totalt antal deltagare 589 (781 inkl Öppna klasser) 545 (679 inkl Öppna klasser)
Fullföljt 3 etapper 340 308
Flest starter per etapp 354 (421) 308 (344)
H16 32 31
H14 37 39
H12 35 27
H10 19 26
D16 19 27
D14 25 20
D12 40 35
D10 13 22
U1 144 120
U2 83 70
U3 33 22
U4 3 6
Inskolning 76 82

H16                                                    E1      E2    E3      E4      E5     Tot
1   Mikael Eliasson          OK Alehof                   1       1       2       1       1       3
2   Johan Strand             Göteborg-Majorna OK         4               1       3       9       8
2   Patrik Berglund          Sävedalens AIK                              3       2       3       8
4   Victor Axbom             OK Landehof                 2       4       5       9       5      11
5   Björn Johansson          IF Marin Väst               3       6      11     fs        4      13
6   Johan Axelsson           IK Uven                     9       2       8             es       19
7   Björn Nilsson            Kungälvs OK                 8               7       6      10      21
7   Jonatan Holm             Kungälvs OK                         8       6       8       7      21
9   Joakim Millegård         Sävedalens AIK            es               12       5       8      25
10  Anders Hermansson        Tolered-Utby OL             5       7      14     fs       19      26
11  David Johansson          FK Herkules                13       5       9              16      27
12  Robin Braaf              IK Uven                     7      11      17      11      11      29
13  Robert Lind              OK Landehof               es        3      10      17      18      30
14  Petter Eckermark         OK Landehof                 6      12      13      14      15      31
15  Daniel Thorén            IF Marin Väst              12      15      20      10      12      34
15  Joakim Järphag           Sävedalens AIK             10              22       7      17      34
17  Erik Eckerdal            IF Marin Väst              11      13      23      13      14      37
18  Andreas Bernerus         Sävedalens AIK             15      14      15      20      13      42
19  Erik Pilerot             IK Stern                   19      10      16     fs       26      45
20  Jens Grönberg            Kungälvs OK               es        9              16      22      47
21  Joel Sverneborn          Tolered-Utby OL            20              19      12              51
22  Daniel Torstensson       Göteborgs SK               18      17      21              23      56
23  Bernhard Greter          IK Stern                  es       16      26      15              57
24  Tor Faxén                IK Stern                  es               18      22      21      61
25  Johan Björkman           Göteborg-Majorna OK        17              25      21      27      63
26  Gustav Hallberg          Sävedalens AIK                             24      18      25      67
    Ola Martner              Tolered-Utby OL                           es        4       2       6
    Johan Alenius            Sävedalens AIK                              4     fs        6      10
    Mattias Eriksson         OK Alehof                  14                              24      38
    Viktor Ahlqvist          IF Marin Väst                     fs      fs       19      20      39
    Pierre Bergfelt          FK Herkules                21                      23     es       44
    Alexander Lundin         IF Marin Väst              16                                      16

H14
1   Jens Dahlstrand          Lerums SOK                  4       1       1       4       2       4
2   Charley Ziegler          Lerums SOK                  1      21      11       6       1       8
3   Joakim Ekedahl           Tolered-Utby OL             3       5       8       2       4       9
4   Anders Bergman           IK Uven                     5      25       6       1       6      12
4   Andreas Håkansson        Kungälvs OK                22       4       3       7       5      12
4   David Modig              OK Alehof                   7      10       2      15       3      12
6   Mattias Nilsson          OK Alehof                   2       2             es       15      19
7   Robin Swebilius          IK Uven                     6      14       5       9      12      20
8   Petter Mattsson          IK Uven                    12       9       7       8       7      22
9   Jacob Gunnarsson         Lerums SOK                 17       6     es       10      10      26
10  Emil Johansson           Kungälvs OK                23       7      17       3      18      27
10  Alexander Glaerum        IK Uven                    10      22       4      13      24      27
12  Johan Nilsson            Kungälvs OK               es        3       9      16      16      28
13  Björn Pehrsson           OK Alehof                  13      12               5      13      30
14  Jonathan Wentzel         Kungälvs OK                 9     es       14      14       8      31
15  Anton Hemlin             IK Uven                    11      11      13      20     fs       35
16  Erik Fonselius           IF Marin Väst              28      15      12      18       9      36
17  Martin Hederskog         IFK Göteborg              es        8      18      11      21      37
18  Fredrik Norell           FK Herkules                16              21      17      11      44
19  Björn Andersson          Lerums SOK                 18      23      10      24      19      47
20  Arvid Wedlin             Sävedalens AIK              8      24      19      21      25      48
21  Erik Håkansson           IK Uven                    19      13              19      17      49
22  Johan Bregell            Lerums SOK                 20              20      12      22      52
23  Erik Eikeland            Lerums SOK                 24      18      15      26      20      53
24  Jonas Larsson            Tolered-Utby OL            15      17     es       22      23      54
25  Hugo Magnusson           FK Herkules                29      20              23      14      57
26  Karl Ask                 Lerums SOK                         16      16      28     fs       60
26  Albin Persson            OK Alehof                  14      19              27      28      60
28  Fredrik Hanisch          Lerums SOK                 27      26      24      25      32      75
29  Alexander Hentschel      IF Marin Väst              26     fs       22      30      31      78
30  Mikael Rönngård          OK Alehof                  25     es      fs       29      26      80
31  Mikael Bengtsson         Lerums SOK                 30     es       23     es       30      83
    Eric Jerlin              Frölunda OL                21     es      fs               29      50
    Andreas Ullman           OK Alehof                                                  27      27
    Max Pettersson           IF Marin Väst             fs      fs
    Axel Schiller            IF Marin Väst             es
    Anders Alkdal            IF Marin Väst             fs      fs
    Fredrik Cederberg        IF Marin Väst                     fs      fs

H12
1   Andreas Ullman           OK Alehof                   1       6       1       1               3
2   Erik Bernerus            Sävedalens AIK              2       2       2       6       1       5
3   John Persson             OK Alehof                   6       3       3       4       6      10
3   Johan Bergagård          Tolered-Utby OL             7       1       6       3       7      10
5   Daniel Thomas            Lerums SOK                fs        7       7       2       3      12
6   Ludwig Walentin          Frölunda OL                 3       5       9       7       5      13
7   Jonas Hemlin             IK Uven                     4      12      11      12       2      17
8   Fredrik Edhborg          Lerums SOK                  5     es        4      17      10      19
8   Niclas Ståhl             Sjövalla FK                 8              22       8       3      19
10  Anders Hedberg           Lerums SOK                 14       8       5     es      es       27
11  David Cervall            Tolered-Utby OL                    15       8       5      15      28
12  Mikael Martinsson        Göteborg-Majorna OK        20       4      10      26      18      32
13  Jonathan Pettersson      Lerums SOK                 19       9      25       9      16      34
14  Emil Abul-Milh           Göteborg-Majorna OK        17      10      14      14      11      35
15  Hugo Engström            Lerums SOK                 15              12      16       9      36
16  Daniel Martinsson        Göteborg-Majorna OK        16      11              10              37
17  Daniel Viikki            Lerums SOK                 12      22      15      11              38
17  Marcus Hederskog         IFK Göteborg               18      14      13      13      12      38
19  Johan Attfors            Tolered-Utby OL            13      17      23      24      13      43
20  Sebastian Nordström      Frölunda OL                10      16      18      22     es       44
21  Oskar Sjösten            Lerums SOK                 11      19      17      18     es       46
22  Johan Sparrevik          Lerums SOK                  9      18      29      25      21      48
23  Tom Hedenström           Lerums SOK                 23      13      24      15     es       51
24  Anton Fredriksson        Göteborg-Majorna OK       fs       26      16      19      20      55
25  Mathias Eliasson         IK Stern                  es               21      21      14      56
26  Olof Ask                 Lerums SOK                         23      26      20      19      62
27  Henrik Björkman          Göteborg-Majorna OK       es               20      27      17      64
28  Joel Vigren              Sävedalens AIK             21              27      28      22      70
    Richard Svensson         Frölunda OL                       es       19               8      27
    Johan Pettersson         IK Stern                           20              23     fs       43
    Karl Bengtsson           Kungälvs OK                        24      28     es      es       52
    Pontus Eliasson          IF Marin Väst                      21             es               21
    Jakob Holmberg           Kungälvs OK                22     fs                               22
    Johan Carlshede          IK Uven                            25                              25
    Tobias Ahlqvist          IF Marin Väst                     fs      es

H10
1   Joakim Eliasson          OK Alehof                   1       3       1       3       1       3
2   Gustav Glansén           Lerums SOK                  3       6       2       1       5       6
2   Patrik Eickhoff          Sävedalens AIK              8       1       3       2       7       6
4   Joel Nilsson             Lerums SOK                  4     es        4       4       4      12
4   Emil Hugoh               OK Landehof                 7       4       5       5       3      12
6   Robin Höglund            FK Herkules                 5               9               2      16
7   Emil Karlsson            OK Alehof                   9       2       8     es        9      19
7   Victor Tedeman           Frölunda OL                 6       5      12       8      13      19
9   Viktor Carlsson          FK Herkules                13               7       6      11      24
10  Johan Blick              OK Alehof                           8      13       9       8      25
11  Henrik Dahlrot           IK Uven                    14       7       6                      27
12  Patrik Hedenström        Lerums SOK                 11      12      10       7     es       28
13  Oscar Holm               Kungälvs OK                        10      11              12      33
14  Bjarne Gelotte           Tolered-Utby OL            12              15              15      42
    Egil Edvardsen           Göteborg-Majorna OK         2     fs                       10      12
    Victor Rankanen          Sjövalla FK                10      11                              21
    Marcus Holmberg          Kungälvs OK               es        9      14                      23
    Oskar Arvidsson          FK Herkules                                                 6       6
    Jesper Larsson           Sjövalla FK                                                14      14

D16
1   Helena Strand            OK Landehof                 1       1       4       1       4       3
2   Linnea Lidström          OK Landehof                 2       3                       1       6
3   Carolina Ehrencrona      IFK Göteborg                        2       2       3       6       7
4   Elin Hamrefors           OK Landehof                 4       4       5       8       2      10
5   Hanna Hultman            Sävedalens AIK             11       7       1       5       5      11
6   Camilla Niklasson        Göteborg-Majorna OK                 5       3       4              12
7   Jonna Engström           Lerums SOK                  6       9      10       2       7      15
7   Carolina Bergagård       Tolered-Utby OL             5               7               3      15
9   Julia Torstensson        OK Landehof                 3       8       8     es        8      19
10  Julia Jingrot            Sävedalens AIK              7               6       9      11      22
11  Janni Axelsson           Sävedalens AIK              8               9       6      10      23
12  Lisa Engström            Lerums SOK                  9      10      12     es       15      31
12  Elin Thyr                IFK Göteborg               12       6     fs      fs       13      31
14  Helen Ander              OK Landehof                14              14      11       9      34
15  Kristina Håkansson       IK Uven                    13      11             fs       14      38
    Karin Höglund            Sjövalla FK               es               11       7              18
    Hanna Jansson            Lerums SOK                                         10      12      22
    Lena Johansson           OK Alehof                  10                                      10
    Anne-Marie Bernerus      Sävedalens AIK                    es       13     es      es       13

D14
1   Johanna Lidström         OK Landehof                 2       1       2       1       1       3
2   Lina Strand              Göteborg-Majorna OK         1                       2       3       6
3   Kristin Ander            OK Landehof                 3       3               4       2       8
4   Josefin Bergagård        Tolered-Utby OL                     5       1       7       4      10
5   Jenny Adolfsson          Lerums SOK                  6       2       5       9       5      12
6   Elena Orrlöv             Frölunda OL                 4       4     es        8      13      16
7   Anna Broberg             IF Marin Väst               7     fs        7       5       6      18
8   Lisa Weimann             IK Uven                    12       6       3      14      10      19
9   Marie Rönngård           OK Alehof                  13       7               3      17      23
9   Lina Lindqvist           FK Herkules                10               6               7      23
11  Johanna Estving          Lerums SOK                  5      13               6      18      24
12  Annika Blomberg          Göteborg-Majorna OK         8               9      13      12      29
13  Julia Lindroos           Göteborg-Majorna OK        14      11      10      10      13      31
13  Ellen Jingrot            Sävedalens AIK                     16       4      12      15      31
13  Agnes Ramle              Sjövalla FK                11      19      12      20       8      31
15  Josefin Bertilsson       FK Herkules               es       12      11     es        9      32
16  Kristina Persson         Tolered-Utby OL            15      14       8      16     es       37
17  Cecilia Karlsson         OK Alehof                  17      10              11      21      38
18  Sara Pedersen            OK Alehof                  16       8              15      16      39
19  Ida Engström             Lerums SOK                es               13      18      19      50
20  Karin Magnusson          Tolered-Utby OL            18      17      16      21      20      51
21  Anja Johansson           IF Marin Väst              20      18      15      19      22      52
    Maria Eliasson           OK Alehof                   9       9             es      es       18
    Malin Börjesson          OK Alehof                          15             es       11      26
    Ida Gelotte              Tolered-Utby OL            19              14             fs       33
    Alicia Helgesson         Lerums SOK                         20     es       17     es       37

D12
1   Lovisa Nilsson           Lerums SOK                          2       1       1      11       4
2   Anna Larsson             Sjövalla FK                 2       9      10       2       4       8
3   Astrid Ehlersson         Sjövalla FK                16       7       2       8       3      12
4   Therese Modig            OK Alehof                  11       5      21       3       6      14
5   Ylva Fonselius           IF Marin Väst               3      27      11     es        1      15
6   Rebecka Höglund          Sjövalla FK                 8       8       4       9       5      17
7   Julia Schneider          FK Herkules                10       6       3     es      es       19
7   Mimmi Ziegler            Lerums SOK                  4      16     es        5      10      19
9   Malin Hermansson         Tolered-Utby OL             7      10      12       4              21
9   Mia Gustafsson           Tolered-Utby OL             6      24      27       6       9      21
11  Sara Alenvret            Sävedalens AIK             12      11       5       7     fs       23
11  Emma Garmer              IF Marin Väst              24       3       6      22      14      23
13  Josefine Malmgren        Lerums SOK                 14      15       8     es        2      24
14  Malin Hall               Tolered-Utby OL           fs        4      16      13      13      30
15  Elin Strandhagen         Göteborg-Majorna OK        25      23      15      10       7      32
16  Matilda Hultman          Sävedalens AIK             15      13       7      19      18      35
17  Hanna Westerberg         IF Marin Väst              19      12       9      15      16      36
18  Karin Johansson          FK Herkules                13      17      14      11              38
19  Sofia Wide               FK Herkules                17      18      24      14      11      42
20  Sofia Hanisch            Lerums SOK                         22      13      18     es       53
20  Ylva Berglund            Sävedalens AIK             21      25     es       12      20      53
22  Emilia Carlsson          Tolered-Utby OL           es               17      21      17      55
23  Johanna Blomberg         Göteborg-Majorna OK                        18      16      22      56
23  Märta Håkansson          IK Uven                    22      19                      15      56
25  Sandra Eliasson          Tolered-Utby OL            26      21      29      17      19      57
26  Rebecca Jansson          IK Uven                    23     es       23      20      23      66
27  Matilda Wassgren         IF Marin Väst              28              26      23      24      73
28  Johanna Lindström        IK Uven                    27      26      28     es       21      74
    Kristin Edvardsen        Göteborg-Majorna OK         5       1                               6
    Linn Mattsson            IK Uven                            14              24              38
    Louise Karlsson          OK Alehof                  20              20     es               40
    Ebba Carlsson            Sävedalens AIK                             25      25     es       50
    Josefin Bergagård        Tolered-Utby OL             1                                       1
    Camilla Buskhe           Göteborg-Majorna OK                                         8       8
    Kajsa Gustavsson         Sävedalens AIK              9             fs                        9
    Emelie Trygg             Tolered-Utby OL            18     es      es      es      es       18
    Sherin Than              Sjövalla FK                                19             es       19
    Cecilia Hermansson       IF Marin Väst                      20                              20
    Sara Lund                IFK Göteborg                               22                      22
    Vera Lomander            Göteborg-Majorna OK       fs      fs      es      es      es

D10
1   Louise Perleroth         OK Landehof                 1       1       1       1       1       3
2   Clara Garmer             IF Marin Väst               1       3       2       6       7       6
3   Linnea Törnqvist         Frölunda OL                 3       6               2       2       7
4   Jenny Hultman            IF Marin Väst               5       2       3       5       3       8
5   Nina Andreasson          Sjövalla FK                 4       5       4     es        4      12
6   Sofia Bergagård          Sävedalens AIK                              5       3       5      13
7   Lina Magnusson           Tolered-Utby OL           es        4       7       9      10      20
8   Elsa Pedersen            OK Alehof                   7       7     es        8       9      22
9   Johanna Edman            Lerums SOK                  8                       7       8      23
    Elenor Poka              Tolered-Utby OL                             6       4     es       10
    Elinor Andersson         IK Uven                     6               8     es      es       14
    Tilda Karlsson           OK Alehof                                                   6       6
    Julia Wallentin          Frölunda OL               fs      es

Inskolning
    Johan Höglund            FK Herkules             Godk            Godk            Godk        3
    Sara Almehed             Frölunda OL                     Godk    Godk    Godk    Godk        3
    Marianne Wadman          Göteborg-Majorna OK     Godk            Godk    Godk      es        3
    Lovisa Eckermark         Göteborg-Majorna OK             Godk    Godk    Godk                3
    Filip Leman              Göteborgs SK            Godk    Godk    Godk    Godk    Godk        3
    Matilda Söderström       Göteborgs SK            Godk    Godk    Godk    Godk    Godk        3
    Marcus Söderström        Göteborgs SK            Godk    Godk    Godk    Godk    Godk        3
    Felix Garmer             IF Marin Väst           Godk            Godk    Godk    Godk        3
    Jakob Lund               IFK Göteborg                    Godk    Godk    Godk                3
    Jonathan Hallberg        IK Uven                 Godk    Godk    Godk      es    Godk        3
    Oskar Blomén             IK Uven                 Godk    Godk    Godk      es                3
    Klara Hemlin             IK Uven                   es    Godk    Godk    Godk                3
    Nanook Håkanson          Lerums SOK                      Godk    Godk            Godk        3
    Mina Coxner              Lerums SOK                              Godk    Godk    Godk        3
    Molly Rundström          OK Landehof                             Godk    Godk    Godk        3
    Andreas Höglund          Sjövalla FK             Godk    Godk    Godk    Godk    Godk        3
    Kalle Rydén              Sjövalla FK             Godk    Godk    Godk            Godk        3
    Hanna Rydén              Sjövalla FK             Godk      fs    Godk            Godk        3
    Vera Öberg               Sjövalla FK                     Godk            Godk    Godk        3
    Lovisa Bernerus          Sävedalens AIK          Godk    Godk    Godk    Godk      fs        3
    Erika Lindqvist          Sävedalens AIK          Godk      es      es    Godk    Godk        3
    Johanna Nylund           Sävedalens AIK                          Godk    Godk    Godk        3
    Ellen Granath            Tolered-Utby OL         Godk    Godk    Godk    Godk    Godk        3
    Tommy Gelotte            Tolered-Utby OL         Godk            Godk            Godk        3
    Sven Magnusson           Tolered-Utby OL                 Godk            Godk    Godk        3
    Sofia Kummel             FK Herkules             Godk            Godk                        2
    Marcus Vogel             FK Herkules                                     Godk    Godk        2
    Lina Wallin              Frölunda OL                             Godk    Godk                2
    Emil Helamb              Frölunda OL                                     Godk    Godk        2
    Björn Willemark          Kungälvs OK                             Godk            Godk        2
    Sara Valdemarsson        Sjövalla FK                     Godk                    Godk        2
    Erik Fregler             Sjövalla FK                             Godk            Godk        2
    Axel Fregler             Sjövalla FK                             Godk            Godk        2
    Lars Magnusson           FK Herkules             Godk                                        1
    Joakim Bertilsson        FK Herkules               es    Godk      es      es      es        1
    Josefin Bernhed          FK Herkules                                     Godk                1
    Jonatan Bernhed          FK Herkules                                     Godk                1
    Sofia Helmertz           FK Herkules                                             Godk        1
    Anton Lindqvist          Frölunda OL               es    Godk      es                        1
    Viktor Rumby             Göteborg-Majorna OK     Godk                                        1
    Alexander Börjesson      Göteborg-Majorna OK             Godk                                1
    Agnes Westberg           Göteborg-Majorna OK             Godk                                1
    Ellen Ivarsson           Göteborg-Majorna OK             Godk                                1
    Hanna Krokström          Göteborgs SK            Godk                                        1
    Frida Krokström          Göteborgs SK            Godk                                        1
    Lovisa Leman             Göteborgs SK            Godk                                        1
    Lisa Andreasson          IK Stern                                Godk                        1
    Lisa Hüls                IK Stern                                                Godk        1
    Aina Hüls                IK Stern                                                Godk        1
    Julia Hagenfeldt         IK Uven                         Godk                                1
    Vincent Borg             Klubblös                                                Godk        1
    Minda Langmoen           Kungälvs OK                             Godk      es                1
    Matilda Asp              Kungälvs OK                             Godk      es                1
    Johan Svensson           Kungälvs OK                                             Godk        1
    Pontus Jansson           Kungälvs OK                                             Godk        1
    Susanna Haglund          Lerums SOK                      Godk                                1
    Linn Jonson              Lerums SOK                      Godk                                1
    Johan Eikeland           Lerums SOK                      Godk                                1
    Jakob Perleroth          OK Landehof             Godk                                        1
    Christofer Wall          OK Landehof                                             Godk        1
    Emma Husmark             Sjövalla FK                     Godk                                1
    Teodor Husmark           Sjövalla FK                     Godk                                1
    Johanna Schüldt          Sjövalla FK                     Godk                                1
    Erika Pettersson         Sjövalla FK                     Godk                                1
    Elin Pettersson          Sjövalla FK                     Godk                                1
    Johanna Lange            Sjövalla FK                                             Godk        1
    Malcolm Forsberg         Sjövalla FK                                             Godk        1
    Hanna Vigren             Sävedalens AIK          Godk                                        1
    Filippa Spånér           Sävedalens AIK          Godk                                        1
    Amanda Claesson          Sävedalens AIK                          Godk                        1
    Filip Wadsten            Sävedalens AIK                                          Godk        1
    Maria Larsson            Tolered-Utby OL                                 Godk                1
    Joel Olsson              FK Herkules               es                                        0
    Erik Lindberg            Kungälvs OK                               es                        0
    Frida Strandberg         Sävedalens AIK            es                                        0
    David Kampus             Tolered-Utby OL                                           es        0

U4
1   Lukas Lindroos           Göteborg-Majorna OK         2               1       1       1       3
2   Viktor Ingemansson       Tolered-Utby OL             3       1       2       2       3       5
    Johan Persson            Tolered-Utby OL             1                     FS        2       3

U3
1   John Schäfer             Tolered-Utby OL             1       1       2       2               4
2   Max Pettersson           IF Marin Väst                               1       1       3       5
3   Conny Törnmar            OK Landehof               fs        4       3       3       2       8
4   Isa Sverneborn           Tolered-Utby OL             7             es        4       1      12
5   Johanna Åkerström        FK Herkules                 5       5      13       6       4      14
6   Viktoria Stålheim        Sävedalens AIK              4       8               7       6      17
7   Jens Kvarnström          OK Landehof                 6       6       6               9      18
7   Martin Hansen            OK Landehof                 2      10     fs        8       8      18
9   Gustav Berger            Lerums SOK                          7      14       9      10      26
10  Elin Åkerlund            Frölunda OL                13      12       4     es       13      29
11  Susanna Hagman           IK Uven                    12      11      15      17       7      30
12  Hannes Huggert           Kungälvs OK                 8              12      13      12      32
13  Emma Lundmark            Frölunda OL                14      13       9     es       18      36
13  Johan Carlshede          IK Uven                    15              10      12      14      36
13  Henrik Svennerberg       Lerums SOK                                  7      18      11      36
15  Jessica Marklund         Sjövalla FK                11      19      17     es               47
15  Alicia Öberg             Sjövalla FK                16      16      18      15      16      47
17  Emma-Karin Valdemarsson  Sjövalla FK                        17              15      16      48
    Anders Alkdal            IF Marin Väst                               5     es        5      10
    Emil Hallberg            IK Uven                   fs                8     es       15      23
    Bernhard Stauffner       IF Marin Väst                              16      10              26
    Elin Jansson             Lerums SOK                         14              14     es       28
    Ingela Kloo              FK Herkules                        15                      19      34
    Axel Olsson              Göteborg-Majorna OK                18              19              37
    Lukas Lindroos           Göteborg-Majorna OK                 2                               2
    Alicia Helgesson         Lerums SOK                  3                                       3
    Kalle Lindroos           Göteborg-Majorna OK                 3                               3
    Fredrik Cederberg        IF Marin Väst                                       5     fs        5
    Sofia Hanisch            Lerums SOK                  9                                       9
    Anna Lindekrantz         IF Marin Väst                       9                               9
    Tilde Kroohn             Tolered-Utby OL            10                                      10
    Cecilia Bengtsson        IK Uven                                    11                      11
    Klara Ottosson           Sjövalla FK                                        11              11
    Erik Eickhoff            Sävedalens AIK            fs              fs              es

U2
1   Johan Thyr               IFK Göteborg                2       1       5       4      20       7
2   Gustav Ehlersson         Sjövalla FK                 1       6       9       3       4       8
3   Sebastian Poka           Tolered-Utby OL            26       7       3       7       1      11
4   Hampus Olesund           OK Landehof                                 1       1      11      13
5   Younes Chihani           FK Herkules                         5      10      22       2      17
6   Joakim Törnmar           OK Landehof                 3      33      11      11      37      25
6   Olof Carlsson            Tolered-Utby OL            15      36       4     fs        6      25
8   Emma Estving             Lerums SOK                          3       7      29      16      26
9   Jenny Janslätt-Axelsson  Tolered-Utby OL             4      11      18      13              28
10  Elias Borgelsson         Göteborg-Majorna OK         6      10      13      15      30      29
10  Albin Ringstad           Tolered-Utby OL            16     es        8      23       5      29
12  Emil Wide                FK Herkules                38       4      20      26       7      31
13  Johan Paulsen            OK Landehof                 5      18      41       9      35      32
13  Amir Chihani             FK Herkules                        13      23      10       9      32
15  Ingrid Wadman            Göteborg-Majorna OK                16      13       5     es       34
15  Marcus Svalsjö           OK Landehof                23       2      21      14      18      34
17  Malin Hedberg            Lerums SOK                  9       9      17     es      es       35
18  Elin Blick               OK Alehof                          32      15      12      12      39
19  Patrik Lindqvist         Frölunda OL                11      29      24       8              43
20  Johan Kvarnström         OK Landehof                35     fs        2               8      45
21  Emil Andersson           OK Alehof                          37      16      17      13      46
22  Maria Poka               Tolered-Utby OL             8      28      29     es       14      50
23  Gustav Persson           Tolered-Utby OL            14              19      18      24      51
23  Joakim Hagenfeldt        IK Uven                    28      14      27              10      51
25  Annelie Håkansson        Lerums SOK                 22     fs       22      21      15      58
25  Karl Modig               OK Alehof                  10      26      31      38      22      58
27  Carolina Mundin          OK Alehof                  20      20      51      41      22      62
28  Fabian Erlandsson        Lerums SOK                         27      47       6      34      67
29  Torsten Kymmer           Tolered-Utby OL           es       22      35      16              73
30  Linnea Hermansson        Tolered-Utby OL            32              12      32      47      76
30  Oskar Persson            Tolered-Utby OL            25              26      25              76
32  Oskar Havner             Kungälvs OK                34      24      46      27      28      79
33  Martin Strandhagen       Göteborg-Majorna OK                35      25      20              80
34  Linnea Mundin            OK Alehof                  21      21      53      40      41      82
35  Sofia Rosvall            Lerums SOK                es       17              34      33      84
36  Klara Ottosson           Sjövalla FK                19              37              29      85
37  Linn Wahlstedt           OK Landehof                        15      39      37      43      91
38  Niclas Andréasson        Sjövalla FK                27      38      48      28      40      93
39  Leo Pettersson           Lerums SOK                fs       25              30      42      97
40  Malcolm Granberg         Sävedalens AIK             29      39      43      33      45     101
41  Niklas Helmertz          FK Herkules                        42      45              17     104
42  Lina Grönberg            Kungälvs OK                40                      35      36     111
43  Albin Erlandsson         Lerums SOK                         43      32      39      51     114
44  David Ljungquist         IK Uven                    37      45      40     es       38     115
45  Jesper Larsson           Sjövalla FK                30      44      49      42             116
46  Hampus Persson           FK Herkules                        41      44              32     117
47  Nisse Karlsson           Tolered-Utby OL                            52      30      44     126
48  Johanna Ljung            Sjövalla FK                        40      38     es       49     127
    Simon Vogel              FK Herkules                                         2       3       5
    Henrik Svennerberg       Lerums SOK                 24       8                              32
    Emil Rostedt             Kungälvs OK                        12                      21      33
    Sofia Bergagård          Sävedalens AIK             17      19                              36
    Elenor Poka              Tolered-Utby OL             7      30                              37
    Viktor Frimodigh         FK Herkules                                        24      27      51
    Julia Samuelsson         FK Herkules                31      34                              65
    Anna Willemark           Kungälvs OK                                        36      31      67
    Linda Börjesson          FK Herkules                                50      19              69
    Josefin Selén            FK Herkules                41     es       32                      73
    Natalie Högström         Tolered-Utby OL            33                              50      83
    Robin Lennqvist          FK Herkules                36                              52      88
    Sandra Palmqvist         OK Landehof                                42              48      90
    Malin Hansson-Reuter     Kungälvs OK                        46      54     es      es      100
    Jakob Holmberg           Kungälvs OK                                 6                       6
    Frida Kindblom           FK Herkules                12                                      12
    Gustav Berger            Lerums SOK                 13                                      13
    Sebastian Åkerman        Sävedalens AIK             18                                      18
    Magnus Ståhl             Sjövalla FK                                                19      19
    Malin Kymmer             Tolered-Utby OL                    23                              23
    Amanda Wikström          Kungälvs OK                                       es       25      25
    Mattias Kloo             FK Herkules                                                26      26
    Frida Strandberg         Sävedalens AIK                    es       28     es      es       28
    Johanna Edman            Lerums SOK                                 30                      30
    Sara Lund                IFK Göteborg                       31                              31
    Henrik Mikelsen          Sjövalla FK               es               34     es      fs       34
    Viktor Celander          Tolered-Utby OL           es               36                      36
    Alexander Jansson        FK Herkules                39                                      39
    Marie Bobeck             FK Herkules                                                39      39
    Sandra Larsson           FK Herkules                42                                      42
    Elin Frimodigh           FK Herkules                                        43              43
    Mattias Svensson         Kungälvs OK                                                46      46
    Carissa Carlsson         FK Herkules                        47                              47
    Anna Westberg            Göteborg-Majorna OK               es       55     es               55
    Kajsa Gustafsson         Sävedalens AIK                                    es      es

U1
1   Hanna Helamb             Frölunda OL                 1       2       2       2       2       5
2   Madeleine Attfors        Tolered-Utby OL             4       5       3      58       3      10
3   Hanna Magnusson          FK Herkules                 6       4       4       6      41      14
4   Julia Olesund            OK Landehof                                 6       5       5      16
5   Pelle Rundström          OK Landehof                10      14       7       6       7      20
6   Oskar Wentzel            Kungälvs OK                        47       9       8       4      21
7   Gerda Ingelhag           IF Marin Väst                              11       1      11      23
8   Björn Mattsson           Tolered-Utby OL             2      13      12      13     fs       27
9   Rickard Pettersson       Lerums SOK                  9       6              15      49      30
10  Max Coxner               Lerums SOK                                  4       3      25      32
11  Pontus Hermansson        Tolered-Utby OL            15       3      15      50      64      33
11  Linus Hugoh              OK Landehof                44      17      61       4      12      33
13  Emma Almehed             Frölunda OL                        16      23      11       8      35
14  Isabelle Gårdström       IF Marin Väst                              17       9      10      36
15  Fanny Hultman            Sävedalens AIK              3      22      13      30      31      38
16  Jakob Perleroth          OK Landehof                         7      16      24      23      46
16  Sofia Strand             OK Landehof                19              25      14      13      46
18  Magnus Pettersson        IK Stern                   27      15      26      23       9      47
19  Lovisa Ehrencrona        IFK Göteborg                       23      20               6      49
20  Fanny Jingrot            Sävedalens AIK             16      31      20      20      18      54
21  Jessica Svalsjö          OK Landehof                11      55      38      10      37      58
22  Sigrid Ingelhag          IF Marin Väst                              29      12      21      62
23  Kalle Johansson          OK Landehof                25              43      31      16      72
24  Mattias Svensson         Kungälvs OK                22              19      32              73
25  Tilda Karlsson           OK Alehof                  14      28      33     es               75
25  Elvira Ramle             Sjövalla FK                24      27      27      34      24      75
27  Susanna Andreasson       Sävedalens AIK                             30      17      30      77
28  Simon Hult               Lerums SOK                          9      35     es       35      79
28  Rebecca Ekholm           FK Herkules                        36              26      17      79
30  Hanna Wadsten            Sävedalens AIK                     26      22              33      81
31  Anton Mohlin             IK Stern                  es       21      53      18      44      83
32  Lina Alleborg            OK Landehof               es       38      31      43      15      84
33  Lisa Carlsson            Tolered-Utby OL            35      34      64      16      57      85
34  Kristian Narbo-Porath    Tolered-Utby OL            30              37      21              88
35  Kristoffer Hildebrand    Kungälvs OK                        12      18      61     es       91
36  Viktor Lehtonen          OK Landehof                 7      11             es       75      93
36  Jesper Alleborg          OK Landehof                 8      10             es       75      93
38  Elin Wallin              Frölunda OL                34              36      28              98
39  Sofia Johansson          OK Alehof                  37      32      41      35      67     104
39  Paula Jungbjer           Göteborgs SK               31     es       28      45      55     104
41  Hanna Krokström          Göteborgs SK                       44      48              19     111
42  Frida Krokström          Göteborgs SK                       45      47              20     112
43  Sara Bökmark             Tolered-Utby OL                    48      44      22             114
44  Frida Eliasson           Tolered-Utby OL            45      20      73      51      68     116
45  Emilia Rydén             Lerums SOK                         60      45      37      39     121
45  Johanna Ekedahl          Tolered-Utby OL                    43      75      27      51     121
47  Pia Ållenberg            Sävedalens AIK             21              58      44             123
47  Albin Petren             Kungälvs OK                        41      56      57      26     123
49  Sara Havner              Kungälvs OK                28      52      72      62      52     132
50  Sabine Greter            IK Stern                   41      76      49      46      71     136
50  Stina Gustafsson         Tolered-Utby OL            29      65      63      60      47     136
52  Cecilia Johansson        Lerums SOK                         50      50     es       37     137
53  Malin Kymmer             Tolered-Utby OL            39              66      38             143
54  Matilda Bank             Tolered-Utby OL            40              67      39             146
55  Malin Ljung              Sjövalla FK                36      53      60                     149
56  Jakob Thomas             Lerums SOK                         63      59      29             151
56  Filippa Spånér           Sävedalens AIK                     46      42      69      63     151
58  Agnes Westberg           Göteborg-Majorna OK                        54      63      36     153
59  Lovisa Leman             Göteborgs SK                       39      68      56      62     157
60  Hanna Karlsson           Tolered-Utby OL                            65      36      59     160
60  Fredrik Ehrencrona       IFK Göteborg                       57      55              48     160
62  Ida Olsson               FK Herkules                42      74                      46     162
62  Alexander Thornell       Tolered-Utby OL                            82      48      32     162
64  Malin Petren             Kungälvs OK                        73      52      49      66     167
64  Erik Ask                 Lerums SOK                         56      69      55      56     167
66  Theodor Papachistodolo   Frölunda OL                20              76              73     169
67  Rebecca Gellerman        Lerums SOK                         58      79      52      60     170
68  Anna Wallin              Sjövalla FK                46      70      71     es       61     177
69  Jimmy Börjesson          IF Marin Väst                      75      62      68      50     180
70  Linnea Jansson           Lerums SOK                         62              64      65     191
71  Elsa Borgelsson          Göteborg-Majorna OK                64      78      54     fs      196
71  Stina Fredriksson        Göteborg-Majorna OK                66      77      53     fs      196
73  Elin Frimodigh           FK Herkules                        68      84              54     206
    Carl Andersson           IFK Göteborg                                1     fs        1       2
    Stina Gustavsson         Sävedalens AIK             13               8     es      es       21
    Anna Willemark           Kungälvs OK                        29      10                      39
    Simon Vogel              FK Herkules                18      30                              48
    Louise Karlsson          FK Herkules                26                     es       22      48
    Julia Wallentin          Frölunda OL                               es       41      14      55
    Sanna Carkshede          IK Uven                            19      40                      59
    Axel Larsson             IK Stern                  es      es      es       19      45      64
    Jasmine Jönestrand       Göteborg-Majorna OK       es                       42      34      76
    Hanna Vigren             Sävedalens AIK                             32      47     fs       79
    Lydia Rostedt            Kungälvs OK                        51                      29      80
    Rickard Rempling         Sjövalla FK                        40                      42      82
    Erika Engberg            Tolered-Utby OL                    24              65              89
    Mårten Hansson-Reuter    Kungälvs OK                        33      56     es      es       89
    Sandra Larsson           FK Herkules                        49                      40      89
    Mathias Kuosku           Tolered-Utby OL            23              70                      93
    Johanna Rempling         Sjövalla FK                        54                      43      97
    Mattias Kloo             FK Herkules                32      71                             103
    Caroline Bern            FK Herkules                                34              72     106
    Amanda Wikström          Kungälvs OK                        69      39                     108
    Oskar Larsson            IK Stern                  es      es      es       59      70     129
    Viktoria Saxin           Tolered-Utby OL                            74              69     143
    Johanna Bernhed          Lerums SOK                         77                      74     151
    Astrid Olivefors         IF Marin Väst                     es       85      67             152
    Viktor Frimodigh         FK Herkules                        72      83                     155
    Hampus Olesund           OK Landehof                         1                               1
    Emma Estving             Lerums SOK                  5                                       5
    Erika Holmberg           Lerums SOK                          8                               8
    Ingela Kloo              FK Herkules                12                                      12
    Sofia Rosenqvist         IK Stern                  es      es       14     es      es       14
    Mikaela Hall             Kungälvs OK                17                                      17
    Alfred Björklund         Sävedalens AIK                     18                              18
    Julia Samuelsson         FK Herkules                                24                      24
    Amalia Björklund         Sävedalens AIK                     25                              25
    Tomas Jansson            OK Landehof                                        25              25
    Jonas Grönroos           FK Herkules                                                27      27
    Alexander Jansson        FK Herkules                                                28      28
    Johanna Ljung            Sjövalla FK                33                                      33
    Viktor Valadi            Tolered-Utby OL                                    33              33
    Marie Bobeck             FK Herkules                        35     es                       35
    Magnus Trouvé-Raa        Lerums SOK                         37                              37
    Niklas Helmertz          FK Herkules                38                                      38
    Adrian Valadi            Tolered-Utby OL                                    40              40
    Arvid Våg                Lerums SOK                         42                              42
    Hampus Persson           FK Herkules                43                                      43
    Julia Rosenqvist         IK Stern                  es      es       46     es      es       46
    Robin Lennqvist          FK Herkules                                51                      51
    Klara Hemlin             IK Uven                                                    53      53
    Johanna Hirvonen         Lerums SOK                         59                              59
    Erik Lindberg            Kungälvs OK                        61                              61
    Natalie Högström         Tolered-Utby OL                                    66              66
    Viktor Almäng            Kungälvs OK                        67     es                       67
    Sofia Kummel             FK Herkules                                                77      77
    Pontus Jansson           Kungälvs OK                        78             es               78
    Emeli Stenström          Kungälvs OK                                                78      78
    Oskar Blomén             IK Uven                                                    79      79
    Maria Johansson          FK Herkules                                80                      80
    Frida Edstam             FK Herkules                                81                      81
    Adam Sonehag             IK Stern                  es      es      es      es      es
    Lisa Hüls                IK Stern                  es                      es
    Mattilda Lundberg        IK Stern                  es      es      es      es      es
    Daniella Sonehag         IK Stern                  es      es      es      es
    Nisse Karlsson           Tolered-Utby OL           es
    Oskar Lundberg           IK Stern                  es      es      es      es      es
    Simon Lindmark           FK Herkules               es
    Luzy Morgan              FK Herkules               es                      es      es
    Louise Ashcroth          IK Stern                          es      es      es      es
    Julia Forsgren           Lerums SOK                        es
    Kenny Pratter            Kungälvs OK                       es
    Sofia Johansson          Göteborg-Majorna OK               es
    Ellen Ivarsson           Göteborg-Majorna OK                       es      es      es

Öppen 1
1   Carl Eckermark           OK Landehof                 4       4               1      10       9
2   Sara Andersson           Frölunda OL                12       2       9               3      14
3   Oskar Andersson          IK Uven                    13       8      14                      35
    Gustav Hinder            Tolered-Utby OL             6               4                      10
    Viktor Bunnby            Göteborg-Majorna OK                         6               6      12
    Klara Ahlberg            Sävedalens AIK              9               8                      17
    Emma Westerberg          IF Marin Väst                       5      13                      18
    Ellen Ahlberg            Sävedalens AIK             10              12                      22
    Julia Hagenfeldt         IK Uven                                    18               7      25
    Linnea Kjellander        Göteborg-Majorna OK                        22               4      26
    Jesper Wahlstedt         OK Landehof                        13      19                      32
    Erika Pettersson         Sjövalla FK                                20              12      32
    Elin Pettersson          Sjövalla FK                                21              13      34
    Ingrid Wadman            Göteborg-Majorna OK         1                                       1
    Carl Andersson           IFK Göteborg                        1                               1
    Christer Bernerus        Sävedalens AIK                              1                       1
    Aron Wladis              Klubblös                                                    1       1
    Sherin Than              Sjövalla FK                 2                                       2
    Fredrik Sävestrand       Sävedalens AIK                              2                       2
    Tobias Ahlqvist          IF Marin Väst                                       2               2
    Ellen Wladis             Klubblös                                                    2       2
    Maria Strand             OK Landehof                 3                                       3
    Linn Nilsson             Klubblös                            3                               3
    Josefin Sjöstrand        IK Stern                                    3                       3
    Erik Fregler             Sjövalla FK                                         3               3
    Axel Fregler             Sjövalla FK                                         4               4
    Johan Hinder             Tolered-Utby OL             5                                       5
    Alexander Börjesson      Göteborg-Majorna OK                         5                       5
    Kerstin Harvenberg       IF Marin Väst                                               5       5
    Marianne Wadman          Göteborg-Majorna OK                 6                               6
    Lovisa Eckermark         Göteborg-Majorna OK         7                                       7
    Molly Rundström          OK Landehof                         7                               7
    Jasmine Jönestrand       Göteborg-Majorna OK                         7                       7
    Amanda Lindskog          FK Herkules                 8                                       8
    Susanna Jacobsson        IK Stern                                                    8       8
    Elinor Andersson         IK Uven                             9                               9
    Daniela Sonehag          IK Stern                                                    9       9
    Emelie Malmberg          IK Uven                            10                              10
    Jennifer Sjösten         IK Stern                                   10                      10
    Sara Karlsson            Frölunda OL                11                                      11
    Hanna Karlsson           Tolered-Utby OL                    11                              11
    Johan Eriksson           Lerums SOK                                 11                      11
    Fredrik Swebelius        Klubblös                                                   11      11
    Lars Pilerot             IK Stern                           12                              12
    Rebecka Asp              Kungälvs OK                14                                      14
    Josefin Lindeberg        Lerums SOK                         14                              14
    Minda Langmoen           Kungälvs OK                15                                      15
    Britta Reuter            OK Alehof                                  15                      15
    Matilda Asp              Kungälvs OK                16                                      16
    Sven Magnusson           Tolered-Utby OL                            16                      16
    Karl-Erik Thyr           OK Grane                   17                                      17
    Familjen Lilja           IK Uven                                    17                      17
    Johanna Bern             FK Herkules                18                                      18
    Sebastian Moren          OK Landehof                                               fs

Öppen 2
1   Jan Ryden                Sjövalla FK                 2       1                       2       5
2   Martin Carlsson          Tolered-Utby OL             3       5                       6      14
3   Birgitta Broberg         IF Marin Väst               9              11       8              28
    Kent Gustafsson          Tolered-Utby OL                     2               1               3
    Peter Tedeman            Frölunda OL                                         2       1       3
    Rune Jungbjer            Göteborgs SK                                        4       3       7
    Ulla-Karin Gustavsson    Tolered-Utby OL             4               4             fs        8
    Johan Hinder             Tolered-Utby OL                             9       3              12
    Lena Kloo                FK Herkules                 6                               7      13
    Fredrik Börjesson        Göteborg-Majorna OK                 7       7                      14
    Maria Strand             OK Landehof                                10       5              15
    Mikael Berger            Lerums SOK                  1                                       1
    Anna Niklasson           Göteborg-Majorna OK                         1                       1
    Joakim Granat            OK Landehof                                 2                       2
    Anders Husmark           Sjövalla FK                         3                               3
    Sören Granat             OK Landehof                                 3                       3
    Kerstin Lilja            FK Herkules                         4                               4
    Katarina Almehed         Frölunda OL                                                 4       4
    Lisbeth Modig            OK Alehof                   5                                       5
    Susanne Braaf            IK Uven                                     5                       5
    Peter Poka               Tolered-Utby OL                                             5       5
    Magnus Torstensson       OK Landehof                         6                               6
    Andreas Stennert         IK Stern                                    6                       6
    Mats Öberg               Sjövalla FK                                         6               6
    Bertil Olander           IF Marin Väst               7                                       7
    Joel Wetterberg          IFK Göteborg                              fs        7               7
    Ann Ander                OK Landehof                 8                                       8
    Frauke Greter            IK Stern                            8                               8
    Johan Weber              IK Stern                                    8                       8
    Anette Olsson            Tolered-Utby OL                                             8       8
    Emil Hallberg            IK Uven                             9                               9
    Cecilia Hermansson       IF Marin Väst                                               9       9
    Therese Karlsson         OK Alehof                                                  10      10
    Linn Mattsson            IK Uven                                    12                      12
    Eva Åhsberg              IK Stern                                   13                      13
    Ingrid Josefsson         Klubblös                                                  fs

Öppen 4
1   Christer Hermansson      Tolered-Utby OL             2       1       2                       5
2   Hans Garmer              IF Marin Väst                       4               2       8      14
2   Ingmarie Brander Strand  Göteborg-Majorna OK         3               6               5      14
4   Erik Sparrevik           Lerums SOK                  5               9               6      20
5   Lars Stålheim            Sävedalens AIK              8      16               6      10      24
6   Tor Ehlersson            Sjövalla FK                 7       9              10              26
7   Evert Bregell            Lerums SOK                 10               8       9      21      27
8   Martin Eickhoff          Sävedalens AIK              6      15      24              16      37
9   Ola Ahlqvist             IF Marin Väst                      14      15      16              45
10  Jan Fonselius            IF Marin Väst              14      18              15      33      47
11  Lars Torstensson         Göteborgs SK               11      28      23      21      26      55
11  Anders Westerberg        IF Marin Väst              17      27      29      11      27      55
13  Hans Jingrot             Sävedalens AIK                             16      20      23      59
14  Henrik Kloo              FK Herkules                12      19                      36      67
15  Margareta Petersson      IF Marin Väst              18      30      31      24      31      72
16  Kerstin Ahlquist         IF Marin Väst              18      30      32      25      32      73
17  Karin Elfman             IF Marin Väst                      23      25              34      82
18  Anna-Karin Lindroos      Göteborg-Majorna OK        20      35      33              35      88
    Ingemar Björkman         Göteborg-Majorna OK         1                               3       4
    Lotta Nilsson            OK Alehof                           2                       7       9
    Pia Hermansson           Tolered-Utby OL                     6       7                      13
    Lars Thyr                IFK Göteborg                        7     fs        7              14
    Anna-Karin Granath       Tolered-Utby OL                     8                      11      19
    Björn Bältsjö            Sävedalens AIK                     10      12                      22
    Maria Ehlersson          Sjövalla FK                 9     fs               14              23
    Staffan Broberg          IF Marin Väst                      12              13              25
    Ove Karlsson             OK Alehof                  13                      12     fs       25
    Rolf Tollesson           OK Alehof                                           8      18      26
    Jonas Krook              Sävedalens AIK                     13      14                      27
    Michael Svensson         Sjövalla FK                        21                      15      36
    Christer Bernerus        Sävedalens AIK                                     18      19      37
    Mats Paulsson            OK Landehof                        36               4              40
    Per Ahlquist             IF Marin Väst              21              20                      41
    Susanne Eickhoff         Sävedalens AIK                             26      22              48
    Mats Dahlrot             IK Uven                   fs       24      27                      51
    Magnus Carlstedt         Sävedalens AIK                              1                       1
    Rolf Eckermark           Göteborg-Majorna OK                                 1               1
    Joakim Hederskog         IFK Göteborg                                                1       1
    Patrik Nordgren          Sävedalens AIK                              2                       2
    Anders Hederskog         IFK Göteborg                                                2       2
    Björn Dellming           IF Marin Väst                       3                               3
    Hans Hultman             Sävedalens AIK                              3                       3
    Gunilla Axelsson         Sävedalens AIK                                      3               3
    Lena From                IK Stern                    4                                       4
    Håkan Eriksson           FK Friskus                                  4                       4
    Johan Helamb             Frölunda OL                                                 4       4
    Hanna Mattsson           IK Uven                             5                               5
    Karin Hederskog          IFK Göteborg                                        5               5
    Henrik Carlsson          IK Uven                                                     9       9
    Björn Engström           Lerums SOK                                 10                      10
    Annie Edvardsen          Göteborg-Majorna OK                11                              11
    Hans Carlstedt           Sävedalens AIK                             11                      11
    Lisbeth Bergagård        Tolered-Utby OL                                            12      12
    Mette Nielsen            IK Stern                                   13                      13
    Roland Larsson           Tolered-Utby OL                                            13      13
    Patrik Sonehag           IK Stern                                                   14      14
    Göran Granath            Tolered-Utby OL            15     fs                               15
    Liza Löfvendahl          Sjövalla FK                16                                      16
    Monica Nilsson           OK Alehof                          17                              17
    Hans Trygg               FK Friskus                                 17                      17
    Lars Larsson             Sjövalla FK                                        17              17
    Lars Alenius             Sävedalens AIK                                             17      17
    Peter Rumle              Sjövalla FK                                18                      18
    Peter Camitz             Göteborg-Majorna OK                        19                      19
    Ann-Sofie Johansson      FK Herkules                                        19              19
    John Holmberg            Kungälvs OK                        20                              20
    Anders Blomen            IK Uven                                                    20      20
    C.G. Carlsson            Tolered-Utby OL                            21                      21
    Ellen Jingrot            Sävedalens AIK             22                                      22
    Bengt Kvarnström         OK Landehof                        22                              22
    Christina Thyr           IFK Göteborg                               22                      22
    Thomas Rempling          Sjövalla FK                                                22      22
    Elisabeth Hemlin         IK Uven                                            23              23
    Birgitta Tollesson       OK Alehof                                                  24      24
    Hans-Olof Cederberg      IF Marin Väst                      25                              25
    My Engström              Lerums SOK                                                 25      25
    Per-Olof Qvirist         Göteborg-Majorna OK                26                              26
    Margareta Cederberg      IF Marin Väst                              28                      28
    Alexander Lundin         IF Marin Väst                                              28      28
    Lars Persson             Tolered-Utby OL                    29                              29
    Karin Larsson            Tolered-Utby OL                                            29      29
    Åke Rautio               Sävedalens AIK                             30                      30
    Roger Johansson          FK Herkules                                                30      30
    Lisbeth Modig            OK Alehof                          32     fs                       32
    Irene Olander            IF Marin Väst                      33                              33
    Christina Pettersson     Sjövalla FK                        34                              34
    Peter Tedeman            Frölunda OL                                34                      34
    Eva Dellming             IF Marin Väst                                              37      37
    Bertil Olander           IF Marin Väst                                              38      38
    Peter Bökmark            Tolered-Utby OL                   fs
    Charlotte Gustafsson     OK Hällen                                 fs
    Christina Nilsson        Lerums SOK                                        fs
    Peter Nilsson            IK Stern                                                  fs
    Susanne Braaf            IK Uven                                                   fs