VÅRSERIEN 2004										
  Något haltande statistik eftersom några deltagare bytt klass under resans gång
2004 2003 2002 2001
Totalt antal deltagare 654 649 589 545
Fullföljt 3 etapper 359 377 340 308
Flest starter per etapp 383 (453) 381 (463) 354 (421) 308 (344 med Öppna klasser)
H16 37 32 32 31
H14 17 24 21 22
H13 27 13 16 17
H12 51 45 35 27
H10 15 29 19 26
D16 22 14 19 27
D14 15 22 7 12
D13 20 17 18 8
D12 35 33 40 35
D10 32 22 13 22
HU1 61 56 64 58
DU1 59 60 80 62
HU2/DU2 54 53 48 40
DU2 46 56 35 30
U3 33 38 33 22
U4 9 10 3 6
Inskolning 64 65 76 82

Hittar du felaktigheter? - Meddela Lennart Andersson så fort som möjligt!

                                                       1     2     3     4     5    TOT
H16												


   1  Jens Dahlstrand       Lerums SOK                 3     3     2           2      7   3
   2  Petter Mattsson       IK Uven                    2     1                 5      8   3
   2  Andreas Håkansson     Kungälvs OK              es            3     2     3      8   3
   4  Anders Bergman        IK Uven                    4     4     7          17     15   3
   5  Jacob Gunnarsson      Lerums SOK                24     6    10     4     9     19   3
   6  Hampus Olesund        OK Landehof               10     9   fs      1    15     20   3
   7  David Modig           OK Alehof                 12     7     8           6     21   3
   8  Robin Swebilius       IK Uven                    7    15     5    10    16     22   3
   8  Hugo Magnusson        FK Herkules               17     5     9           8     22   3
  10  Anton Hemlin          IK Uven                    5    11    11          12     27   3
  11  Fredrik Norell        FK Herkules                8     8    12          23     28   3
  11  Jonas Larsson         Tolered-Utby Ol-klubb     13   es      4          11     28   3
  13  Alexander Glaerum     IK Uven                   19    16    14     5    13     32   3
  13  Erik Eikeland         Lerums SOK                16    14    16    11     7     32   3
  15  Mattias Nilsson       OK Alehof                 15           1          18     34   3
  16  Karl Ask              Lerums SOK                21    13    19     6    24     38   3
  17  Johan Bregell         Lerums SOK                20    12                10     42   3
  18  Björn Pehrsson        OK Alehof                 29    19     6          20     45   3
  19  Mattias Andersson     FK Herkules               23          18     7    22     47   3
  20  Max Pettersson        IF Marin Väst             22    18    15   fs     26     55   3
  21  Johan Persson         Tolered-Utby Ol-klubb           20          12    25     57   3
  22  Albin Persson         OK Alehof                 28    17    17         es      62   3
  23  Arvid Wedlin          Sävedalens AIK            18          20          27     65   3
  24  Jens Kvarnström       OK Landehof               25          21   es     28     74   3
      Joakim Ekedahl        Tolered-Utby Ol-klubb      1                       1      2   2
      Charley Ziegler       Lerums SOK                14     2                       16   2
      Erik Fonselius        IF Marin Väst            fs    es    fs      3    19     22   2
      Emil Johansson        Kungälvs OK              es     10   fs           14     24   2
      Jonathan Wentzel      Kungälvs OK                6   fs    es    es     21     27   2
      Eric Jerlin           Frölunda OL               27          13         es      40   2
      Anders Hedberg        Lerums SOK                                         4      4   1
      Anders Alkdal         IF Marin Väst                                8            8   1
      Jonathan Alvebratt    Lerums SOK                 9                              9   1
      Fredrik Cederberg     IF Marin Väst                                9            9   1
      Johan Nilsson         Kungälvs OK               11                             11   1
      John Schäfer          Tolered-Utby Ol-klubb     26                             26   1
      Johan Alvebratt       Lerums SOK                     fs                             0
                                                                                          
H14												


   1  Anders Hedberg        Lerums SOK                 1     1     1                  3   3
   2  Niclas Ståhl          Sjövalla FK                2     3     4           1      6   3
   3  John Persson          OK Alehof                  3     2     5         es      10   3
   3  Andreas Ullman        OK Alehof                  5   fs      3           2     10   3
   5  Jonas Hemlin          IK Uven                    6     8     2           4     12   3
   6  Daniel Viikki         Lerums SOK               fs    fs      6     1     7     14   3
   6  Mattias Eliasson      IK Stern                   7     4   fs            3     14   3
   8  Marcus Svalsjö        OK Landehof                      9     7     2     6     15   3
   9  Erik Bernérus         Sävedalens AIK             4     7   es            5     16   3
  10  Johan Pettersson      IK Stern                         6   fs      3     8     17   3
  11  Daniel Tuvskog        OK Alehof                      fs      9     5    10     24   3
  12  Gustav Berger         Lerums SOK               es     10    11     4    13     25   3
  13  Fredrik Edhborg       Lerums SOK                 9     5   es           12     26   3
  14  Sebastian Poka        Tolered-Utby Ol-klubb     10    11     8           9     27   3
  15  Joel Vigren           Sävedalens AIK             8    12    10          11     29   3
      Johan Carlshede       IK Uven                   11                             11   1
      David Cerwall         Tolered-Utby Ol-klubb     12                             12   1
      Daniel Thomas         Lerums SOK               es                                   0
      Johan Kvarnström      OK Landehof              es                                   0
      Allan Viikki          Lerums SOK                           es                       0
      Olof Ask              Lerums SOK                           es                       0
                                                                                          
                                                                                          
H13												


   1  Ludvig Walentin       Frölunda OL                2           1     1     2      4   3
   1  Johan Bergagård       Tolered-Utby Ol-klubb      1    10     2           1      4   3
   3  Olof Carlsson         Tolered-Utby Ol-klubb      7     1     4     6     3      8   3
   4  Mikael Martinsson     Göteborg-Majorna OK        5          17     2     5     12   3
   5  Tom Hedenström        Lerums SOK                10     5    13     3     7     15   3
   6  Anton Fredriksson     Göteborg-Majorna OK       12    17     3     9     4     16   3
   7  Richard Svensson      Frölunda OL                4          11     4    14     19   3
   7  Christian Johansson   Göteborg-Majorna OK       13     7     6     7     6     19   3
   9  Johan Sparrevik       Lerums SOK                15     3    12    11     8     22   3
  10  Jonathan Pettersson   Lerums SOK                 8     2   fs     14   fs      24   3
  11  Johan Attfors         Tolered-Utby Ol-klubb     11     8     9     8    18     25   3
  11  Tobias Olsson         Kungälvs OK                3   fs      5   es     17     25   3
  13  Viktor Hofmann        FK Herkules               16    12    18     5     9     26   3
  14  Max Bergkvist         Frölunda OL                9    13    10    10    11     29   3
  14  Gustav Andersson      FK Herkules              es      6     8    15    22     29   3
  16  Johan Carlshede       IK Uven                          4    20    12    16     32   3
  16  Hugo Engström         Lerums SOK               es      9    15    13    10     32   3
  18  Johan Kvarnström      OK Landehof                6          16    18   fs      40   3
  18  Elias Borgelsson      Göteborg-Majorna OK       14    15    14          12     40   3
  20  Younes Chihani        FK Herkules               17   es    es     16    13     46   3
  21  Leo Pettersson        Lerums SOK                18    16    21    17    21     51   3
  22  Erik Ranmalm          OK Alehof                       18    19          19     56   3
  23  Olof Ask              Lerums SOK                19    20         fs     20     59   3
      Gustav Persson        Tolered-Utby Ol-klubb           14         fs     15     29   2
      Mattias Rydström      Lerums SOK               es    es      7          23     30   2
      Emil Morgén           IFK Göteborg                    11                       11   1
      Erik Ranmalm          OK Alehof                                  fs                 0
                                                                                          
H12												


   1  Joakim Eliasson       OK Alehof                        1     3     1     1      3   3
   2  Patrik Eickhoff       Sävedalens AIK             3     3           2     2      7   3
   3  Max Coxner            Lerums SOK                10     2     4     5     9     11   3
   3  Emil Hugoh            OK Landehof                1     4         es      6     11   3
   5  Egil Edvardsen        Göteborg-Majorna OK      fs      5     1     6           12   3
   6  Gustav Glansén        Lerums SOK                 2     9     9     3     8     13   3
   6  Joel Nilsson          Lerums SOK                 4    14     2    11     7     13   3
   8  Oskar Arvidsson       FK Herkules                8     7     6     8     3     16   3
   9  Robin Höglund         FK Herkules                5    11    10    10     5     20   3
  10  Albin Thunberg        OK Alehof                  6    10     7    14    14     23   3
  10  Patrik Hedenström     Lerums SOK               fs      8    11    12     4     23   3
  12  Amir Chihani          FK Herkules               17    22     8     7    13     28   3
  13  Mathias Hofmann       Lerums SOK                 7    16    30     9    19     32   3
  13  Gustaf Ehlersson      Sjövalla FK               11    17           4           32   3
  15  Emil Karlsson         OK Alehof                 12     6    15          15     33   3
  15  Johan Blick           OK Alehof                  9    26    14    19    10     33   3
  17  Anton Ledelius        IK Uven                   19    20     5    13    18     36   3
  18  Johan Hinder          Tolered-Utby Ol-klubb     15    12    17    17    11     38   3
  19  Pelle Rundström       OK Landehof               16    15    26    28    12     43   3
  20  Niklas Helmertz       FK Herkules               22    19    16    20    27     55   3
  20  Victor Tedeman        Frölunda OL               21   fs     19    15    32     55   3
  22  Christoffer HildebrandKungälvs OK               28    27    18    18    22     58   3
  22  Viktor Runnby         Göteborg-Majorna OK       14    29    27    23    21     58   3
  24  Henrik Dahlrot        IK Uven                   13    28    22    26    24     59   3
  24  Oskar Persson         Tolered-Utby Ol-klubb           18          25    16     59   3
  26  Jesper Larsson        Sjövalla FK               33    13    24    33    25     62   3
  27  Johan Gunnarsson      Lerums SOK                27          35    21    17     65   3
  28  Kristian Narbro-PorathTolered-Utby Ol-klubb     18    33    20    31    40     69   3
  29  Rickard Rempling      Sjövalla FK               32    38    13    29    28     70   3
  29  Maximilian Smith      IK Stern                        23    12          35     70   3
  31  Rickard Pettersson    Lerums SOK                26    40    25    32    20     71   3
  32  Ludwig Wenklo         Kungälvs OK               20    25    36          29     74   3
  33  Simon Vogel           FK Herkules               29    35    31    16    36     76   3
  33  Petter Jonasson       Göteborg-Majorna OK      es     30    23   fs     23     76   3
  35  Bjarne Gelotte        Tolered-Utby Ol-klubb     23    32          22    38     77   3
  36  Johan Eikeland        Lerums SOK                35    24    28    30    37     82   3
  37  Henrik Nicander       FK Herkules               24    21                39     84   3
  37  Patrik Lindqvist      Frölunda OL              es     37    21          26     84   3
  39  Andreas Mogren        OK Alehof                 25    34                31     90   3
  40  Fredrik Ehrencrona    IFK Göteborg                    31    29          33     93   3
  41  Hampus Persson        FK Herkules               34    39          24           97   3
  42  Robin Lennqvist       FK Herkules                     36    34    34          104   3
  43  Simon Anjou           OK Alehof                 37          37          42    116   3
      Jesper Alleborg       OK Lanehof                            32          30     62   2
      Mattias Kousku        Tolered-Utby Ol-klubb     31   es                 34     65   2
      Oskar Havner          Kungälvs OK                    fs     33          41     74   2
      Daniel Vedin          Frölunda OL                          fs     27   es      27   1
      Oscar Wentzel         Kungälvs OK               30         es    es            30   1
      Oscar Andreasson      IK Stern                  36                             36   1
      Robin Jungver         OK Landehof              fs                                   0
      Eric Bregell          Lerums SOK               es    fs                es           0

H10												


   1  Linus Hugoh           OK Landehof                1     5     1     1     3      3   3
   2  Jakob Perleroth       OK Landehof                6     1     3     2     2      5   3
   3  Gustav Hinder         Tolered-Utby Ol-klubb      5     4     2     6     1      7   3
   4  Anton Blom            IK Uven                    3     2     5     4     7      9   3
   4  Carl Eckermark        OK Landehof                2           6     3     4      9   3
   6  Karl Modig            OK Alehof                  8     3     4     5    11     12   3
   7  Jonas Thunberg        OK Alehof                 14     9     7     9   es      25   3
   7  Fredrik Kjörk         Frölunda OL               10     8   es      7    10     25   3
   7  Colin Fransson-Lee    OK Alehof                 12     7    10           8     25   3
   7  David Anjou           OK Alehof                  7          13           5     25   3
  10  Fredrik Malmberg      IK Uven                    9          11    11     6     26   3
  11  Johannes Olsson       OK Alehof                 11   fs      8     8   es      27   3
  11  Pontus Hermansson     Tolered-Utby Ol-klubb      4   es      9   es     14     27   3
  13  Johan Wendel          FK Herkules               15     6    12    10    12     28   3
  14  Daniel Zachrisson     Kungälvs OK               13    10    14    12    13     35   3
      Johan Höglund         FK Herkules                                        9      9   1
                                                                                          
D16												


   1  Josefin Bertilsson    FK Herkules                8     1     2           2      5   3
   1  Lina Strand           Göteborg-Majorna OK        1           3           1      5   3
   3  Lina Lindqvist        FK Herkules                2     4     1           5      7   3
   4  Kristin Ander         OK Landehof                7           5           3     15   3
   5  Annika Blomberg       Göteborg-Majorna OK        5     6     6          10     17   3
   5  Johanna Estving       Lerums SOK                 4     7    16           6     17   3
   7  Kristina Persson      Tolered-Utby Ol-klubb      6   es      8           4     18   3
   8  Jenny Adolfsson       Lerums SOK                14     3     7          11     21   3
   8  Lisa Weimann          IK Uven                    9     5    11           7     21   3
  10  Ida Engström          Lerums SOK                13     8    14     4    18     25   3
  10  Elena Orrlöv          Frölunda OL               15     2    18           8     25   3
  12  Anna Broberg          IF Marin Väst             12   es     13     1           26   3
  13  Agnes Ramle           Sjövalla FK               10     9     9          14     28   3
  14  Sara Pedersen         OK Alehof                 11    11    12           9     31   3
  15  Anja Johansson        IF Marin Väst             18    13    17     6    17     36   3
  16  Cecilia Karlsson      OK Alehof                 17   es            5    16     38   3
  16  Maria Rönngård        OK Alehof                       10    15          13     38   3
      Johanna Lidström      OK Landehof                3           4         es       7   2
      Maria Eliasson        OK Alehof                                    2    15     17   2
      Victoria Stålheim     Sävedalens AIK            16         fs      3   fs      19   2
      Malin Börjesson       OK Alehof                es           10          12     22   2
      Annelie Håkansson     Lerums SOK                      12   fs          es      12   1
      Julia Lindros         Göteborg-Majorna OK                   19                 19   1
                                                                                          
D14												


   1  Ylva Fonselius        IF Marin Väst              2     3     1           4      6   3
   2  Lovisa Nilsson        Lerums SOK                 6     1     5           2      8   3
   3  Rebecka Höglund       Sjövalla FK                5     8     3           3     11   3
   3  Malin Hermansson      Tolered-Utby Ol-klubb      1           2           8     11   3
   5  Anna Larsson          Sjövalla FK                3     4     6           7     13   3
   5  Josefine Malmgren     Lerums SOK                 4     7     4           5     13   3
   7  Josefin Bergagård     Tolered-Utby Ol-klubb     11     2                 1     14   3
   8  Astrid Ehlersson      Sjövalla FK                8     6           1           15   3
   9  Malin Hall            Tolered-Utby Ol-klubb      7                 4     6     17   3
  10  Emilia Carlsson       Tolered-Utby Ol-klubb     10           8     2    10     20   3
  11  Sara Alenvret         Sävedalens AIK           es      9     7     5     9     21   3
  12  Therese Modig         OK Alehof                  9    10    10         es      29   3
      Sara Lund             IFK Göteborg                           9     3           12   2
      Kristin Edvardsen     Göteborg-Majorna OK              5   fs    es             5   1
      Hanna Porsgaard       IK Uven                  fs                                   0
                                                                                          
D13												


   1  Hanna Westerberg      IF Marin Väst              1           2     1     3      4   3
   2  Elin Strandhagen      Göteborg-Majorna OK        2     1     4     3     2      5   3
   3  Johanna Lindström     IK Uven                    6     2     6     2     4      8   3
   4  Julia Olesund         OK Landehof                4     4           4     1      9   3
   5  Mia Gustafsson        Tolered-Utby Ol-klubb      5     6     7     5     7     16   3
   5  Julia Schneider       FK Herkules                7     3    11   fs      6     16   3
   7  Johanna Blomberg      Göteborg-Majorna OK       10     5     5         es      20   3
   8  Karin Johansson       FK Herkules                9           9           5     23   3
   9  Sandra Eliasson       Tolered-Utby Ol-klubb      8     9     8          10     25   3
  10  Susanna Hagman        IK Uven                   11          12     7     9     27   3
  10  Sofia Wide            FK Herkules               13          13     6     8     27   3
  12  Lovisa Ehrencrona     IFK Göteborg                     8    14          11     33   3
      Emma Garmer           IF Marin Väst              3           1                  4   2
      Pia Ållenberg         Sävedalens AIK            12          10         es      22   2
      Hanna Porsgaard       IK Uven                   14   es            8           22   2
      Matilda Hultman       Sävedalens AIK           fs            3   es             3   1
      Erika Engberg         Tolered-Utby Ol-klubb            7                        7   1
      Camilla Buskhe        Göteborg-Majorna OK                               12     12   1
      Matilda Wassgren      IF Marin Väst             15                             15   1
      Ebba Carlsson         Sävedalens AIK                        15                 15   1
      Ingrid Wadman         Göteborg-Majorna OK            es                             0
                                                                                          
D12												


   1  Malin Hedberg         Lerums SOK                 1     2     3     1     1      3   3
   2  Louise Perleroth      OK Landehof                2     1     1     2     2      4   3
   3  Madeleine Attfors     Tolered-Utby Ol-klubb     17     4    18     3     3     10   3
   4  Emelie Malmberg       IK Uven                    3           8     5     4     12   3
   5  Clara Garmer          IF Marin Väst              7   es      5     4   es      16   3
   5  Kajsa Bertilsson      IK Uven                    6           2     8           16   3
   5  Amilia Björklund      Sävedalens AIK             4           7   es      5     16   3
   8  Jessica Svalsjö       OK Landehof               18   es      6    11     8     25   3
   8  Linnea Thörnqvist     Frölunda OL              es            9     7     9     25   3
  10  Hanna Vigren          Sävedalens AIK             5    10    22          13     28   3
  11  Eleonor Poka          Tolered-Utby Ol-klubb      8     7    16   es     15     30   3
  11  Johanna Nylund        Sävedalens AIK            20     9    12     9           30   3
  11  Emma Almehed          Frölunda OL               19    20    13     6    11     30   3
  14  Caroline Mundin       OK Alehof                 12     8    11    13   fs      31   3
  15  Sandra Larsson        FK Herkules               27    15     4    15           34   3
  16  Linn Wahlstedt        OK Landehof               14    19    15   fs      6     35   3
  17  Louise Bertilsson     IK Uven                   16         fs     10    10     36   3
  18  Klara Åhsberg-OttossonSjövalla FK               22     5    14          20     39   3
  18  Johanna Ekedahl       Tolered-Utby Ol-klubb     15    13          14    12     39   3
  20  Kajsa Nyberg          Sävedalens AIK            10    18    20    16    18     44   3
  21  Hanna Carlsson        Tolered-Utby Ol-klubb    es     17    17    12   es      46   3
  22  Lina Magnusson        Tolered-Utby Ol-klubb           21    10    17           48   3
  23  Stina Fredriksson     Göteborg-Majorna OK       11          24   fs     17     52   3
  24  Elsa Borgelsson       Göteborg-Majorna OK       24    16    19          19     54   3
  25  Johanna Bernhed       Lerums SOK                30    22    21   es     22     65   3
      Jenny Hultman         IF Marin Väst              9                       7     16   2
      Erika Lindqvist       Sävedalens AIK                   3                14     17   2
      Sofia Bergagård       Sävedalens AIK            21    11         es            32   2
      Hanna Wadsten         OK Landehof               13         es           21     34   2
      Linnéa Jansson        Lerums SOK                23    12   es          es      35   2
      Sofia Kummel          FK Herkules               28    14                       42   2
      Elinor Andersson      IK Uven                   26         es           16     42   2
      Emilia Rydén          Lerums SOK                25   es     23                 48   2
      Frida Strandberg      Sävedalens AIK                   6                        6   1
      Josephine Davallius   Sjövalla FK               29   es                        29   1
                                                                                          0
 D10												


   1  Klara Hemlin          IK Uven                    2     3     1     2     3      5   3
   2  Anna Wallin           Sjövalla FK                1     1   fs            4      6   3
   3  Elvira Ramle          Sjövalla FK                3    11     6     4     2      9   3
   3  Mina Coxner           Lerums SOK                 6   es      3     5     1      9   3
   5  Elsa Pedersen         OK Alehof                  4     6     2     6     9     12   3
   5  Elin Blick            OK Alehof                  5     4     5     3     5     12   3
   7  Hanna Helamb          Frölunda OL                7     7     8     1    11     15   3
   8  Paula Jungbjer        FK Herkules                8    16     4     9     6     18   3
   8  Linnea Wahlgren       Sjövalla FK               13     2     8    14     8     18   3
  10  Fanny Fredriksson     Sjövalla FK               12     8     7     7    20     22   3
  11  Hanna Magnusson       FK Herkules               17    13    10     8     7     25   3
  12  Filippa Spånér        Sävedalens AIK            11     5                10     26   3
  13  Elin Wallin           Frölunda OL                9    17    13    10    19     32   3
  14  Sara Bökmark          Tolered-Utby Ol-klubb     10    10   fs     13           33   3
  15  Sofia Andreasson      Kungälvs OK              es      3    18    23    13     34   3
  16  Helena Hedberg        Lerums SOK               es     25    17    11    14     42   3
  17  Maria Emanuelsson     Kungälvs OK               20    12    20    17    17     46   3
  17  Cecilia Smedberg      FK Herkules                      9          12    25     46   3
  19  Ida Wenklo            Kungälvs OK               19    15    14          18     47   3
  20  Tilda Karlsson        OK Alehof                 15   es     11          22     48   3
  21  Viktoria Saxin        Tolered-Utby Ol-klubb     16    20                15     51   3
  22  Sofia Lindblad        OK Alehof                       22    16    21    16     53   3
  23  Sofia Johansson       OK Alehof                fs     21    21    15    21     57   3
  24  Lisa Hüls             IK Stern                  18    19    22          24     59   3
  25  Frida Eliasson        Tolered-Utby Ol-klubb     14    24    23          28     61   3
  25  Caroline Lövstedt     Sjövalla FK                           15    20    26     61   3
  27  Lovisa Bernérus       Sävedalens AIK            21    26    19    22    29     62   3
  28  Ebba Persson          FK Herkules              fs     23          18    27     68   3
      Amanda Carlsson       Sävedalens AIK                        12    16           28   2
      Jasmine Jönestrand    Göteborg-Majorna OK      fs     18         es     12     30   2
      Johanna Rempling      Sjövalla FK                           24   es     23     48   2
      Marianne Wadman       Göteborg-Majorna OK            es           19           19   1
                                                                                          
Inskolning											


      Emil Helamb           Frölunda OL            Godk  Godk  Godk                   3   0
      Lukas Wallin          Frölunda OL            Godk  Godk  Godk  Godk  Godk       3   0
      Martin Lamm           Frölunda OL                  Godk  Godk  Godk             3   0
      Karl Hammersberg      Frölunda OL                  Godk  Godk        Godk       3   0
      Cecilia Jönsson       Göteborg-Majorna OK    Godk  Godk  Godk        Godk       3   0
      Fanny Andersson       Göteborg-Majorna OK          Godk  Godk        Godk       3   0
      Filip Leman           Göteborgs SK           Godk  Godk  Godk  Godk  Godk       3   0
      Matilda Söderström    Göteborgs SK             es  Godk  Godk  Godk             3   0
      Kajsa Jungbjer        Göteborgs SK                 Godk  Godk  Godk  Godk       3   0
      Hanna Eriksson        IFK Göteborg           Godk  Godk        Godk  Godk       3   0
      Rasmus Bäcklund       IFK Göteborg           Godk        Godk        Godk       3   0
      Erik Blick            OK Alehof              Godk  Godk  Godk  Godk  Godk       3   0
      Olivia Ullman         OK Alehof                    Godk  Godk        Godk       3   0
      Agnes Spånér          Sävedalens AIK         Godk  Godk              Godk       3   0
      Ellen Granath         Tolered-Utby Ol-klubb  Godk  Godk    fs  Godk             3   0
      Ida Friman            Tolered-Utby Ol-klubb    es  Godk        Godk  Godk       3   0
      Rebecca Persson       FK Herkules                  Godk              Godk       2   0
      Freja Björnberg       Frölunda OL            Godk  Godk                         2   0
      Johan Lamm            Frölunda OL                  Godk  Godk                   2   0
      Johan Allard          IFK Göteborg                       Godk  Godk             2   0
      Emil Lövgren          IK Stern               Godk  Godk                         2   0
      Emma Rehnbeg          Klubblös                           Godk  Godk             2   0
      Benjamin Gabrielsson  Klubblös                                 Godk  Godk       2   0
      Sofie Svedlund        Kungälvs OK                        Godk  Godk             2   0
      Fredrik Bernhed       Lerums SOK             Godk  Godk                         2   0
      André Leinstedt       Lerums SOK                   Godk  Godk                   2   0
      Emma Lyppert          Lerums SOK                               Godk  Godk       2   0
      Joel Fjällborg        OK Landehof                              Godk  Godk       2   0
      Albin Claesson        Sävedalens AIK                     Godk  Godk             2   0
      Marcus Edh            Sävedalens AIK                     Godk  Godk             2   0
      Ylva Kloo             FK Herkules            Godk                               1   0
      Erica Abrahamsson     FK Herkules                              Godk             1   0
      Rebecka Persson       FK Herkules                              Godk             1   0
      Mikaela Mårtensson    Frölunda OL                  Godk                         1   0
      Simon Andersson       Frölunda OL                        Godk                   1   0
      Gustav Olsson         Frölunda OL                        Godk                   1   0
      Malin Olsson          Frölunda OL                        Godk                   1   0
      Agnes Westberg        Göteborg-Majorna OK                Godk                   1   0
      Maja Albrektson       Göteborg-Majorna OK                Godk                   1   0
      Axel Halvarsson       Göteborg-Majorna OK                      Godk             1   0
      Frida Andersson       Göteborg-Majorna OK                            Godk       1   0
      Hilma Markinhuhta     Göteborgs SK                 Godk                         1   0
      Ellen Svärd           Klubblös               Godk                               1   0
      Kalle Olhede          Klubblös                           Godk                   1   0
      Emma Havner           Kungälvs OK                  Godk                es       1   0
      Mikael Johansson      Kungälvs OK                              Godk             1   0
      Jakob Thomas          Lerums SOK                                     Godk       1   0
      Daniel Bernhed        Lerums SOK                                     Godk       1   0
      Anders Magnusson      OK Landehof            Godk                               1   0
      Lukas Wadsten         OK Landehof                        Godk                   1   0
      Otto Stuhlhofer       OK Landehof                        Godk                   1   0
      Andreas Hanka         OK Landehof                                    Godk       1   0
      Joel Logren           Sjövalla FK                                    Godk       1   0
      Erik Abrahamsson      SK Björnen                               Godk             1   0
      Natalie Gevert        Tolered-Utby Ol-klubb              Godk                   1   0
      Maria Larsson         Tolered-Utby Ol-klubb              Godk                   1   0
      Isabell Ljungberg     Tolered-Utby Ol-klubb              Godk                   1   0
      Simon Ohlsson         Tolered-Utby Ol-klubb              Godk                   1   0
      Malte Götharsson      Frölunda OL              es                               0   0
      Erika Eliasson        OK Landehof              fs                               0   0
                                                                                      
U4												


   1  Johanna Åkerström     FK Herkules                1     1     1     2     1      3   3
   2  Hannes Huggert        Kungälvs OK                3     2   es            2      7   3
      Johan Thyr            IFK Göteborg               2                 1            3   2
      Elin Åkerlund         Frölunda OL                4         es            3      7   2
      Emma Lundmark         Frölunda OL                5         es            5     10   2
      Fredrik Cederberg     IF Marin Väst                  es      2                  2   1
      Malin Hagman          IK Uven                                3                  3   1
      Sebastian Hegedüs     Frölunda OL                          es            4      4   1
      Anders Alkdal         IF Marin Väst              6   fs                         6   1
      Karin Magnusson       Tolered-Utby Ol-klubb                es                       0
                                                                                          0
U3												


   1  Emil Wide             FK Herkules                1           4     1     7      6   3
   2  Kristofer Andreasson  Kungälvs OK                4     3     2     2   es       7   3
   3  Ann-Christine Troberg Frölunda OL                      4    10     4     5     13   3
   4  Fredrik Ekelund       IK Stern                   9     7     5   es      2     14   3
   4  Robert Florén         Frölunda OL                7           1   fs      6     14   3
   6  Philip Forsting       Frölunda OL               11           3   es      4     18   3
   7  Robin Jungver         OK Landehof                     10     8     5     8     21   3
   8  Alexander Stämby      Kungälvs OK                      6     6    11    16     23   3
   8  Matilda Wassgren      IF Marin Väst                    8     7     8    13     23   3
  10  Sara Abrahamsson      FK Herkules               10     9           7   es      26   3
  11  Rebecka Jungver       OK Landehof               12   es    fs      9    12     33   3
  12  Alice Öberg           Sjövalla FK                     11          13    10     34   3
  12  Emma-Karin ValdemarssoSjövalla FK                     11          14     9     34   3
  14  Erik Ask              Lerums SOK               es    es     12    18    17     47   3
      Karin Danielsson      IK Stern                   2     1                        3   2
      Tobias Ahlqvist       IF Marin Väst                    5   fs    fs      1      6   2
      Jesper Alleborg       OK Landehof                8                10           18   2
      Sara Landfors         Frölunda OL              es                 16     3     19   2
      Johan Ranmalm         OK Alehof                              9          18     27   2
      Sara Lund             Frölunda OL                      2                        2   1
      Erik Ranmalm          OK Alehof                  3                              3   1
      Sofia Bertilsson      IK Uven                                      3            3   1
      Johan Pettersson      IK Stern                   5                              5   1
      Daniel Tuvskog        OK Alehof                  6                              6   1
      Torsten Kymmer        Tolered-Utby Ol-klubb                        6            6   1
      Johanna Bern          FK Herkules                           11                 11   1
      Alexandra Norén EilertTolered-Utby Ol-klubb                             11     11   1
      Hedvig Lindström      Sjövalla FK                                 12           12   1
      Lucas Persson         FK Herkules                                       14     14   1
      Sebastian Stämby      Kungälvs OK              es          es     15   es      15   1
      Adrian Hegedüs        Frölunda OL                          es           15     15   1
      Sanna Carlshede       IK Uven                                     17   es      17   1
      Magnus Pettersson     IK Stern                 fs    es                             0
      Viktor Carlsson       FK Herkules              es                                   0
      Sebastian Hegedüs     Frölunda OL              es                                   0
      Tom Hedenström        Lerums SOK               es                                   0
      Mikael Martinsson     Kungälvs OK                                es                 0
      Stefan Siponmaa       Kungälvs OK                                      es           0
                                                                                         
HU2												


   1  Erik Lilja            IK Uven                    4     1     2           2      5   3
   2  Magnus Jansson        Kungälvs OK                3     3     6     2     4      8   3
   3  Henric Andreasson     Sjövalla FK                1           3           7     11   3
   4  Marcus Klang          Tolered-Utby Ol-klubb    es      4     9     1           14   3
   5  Oscar Fredriksson     Sjövalla FK                5   fs            9     1     15   3
   6  Ragnar Sundqvist      Lerums SOK               es     10           3     5     18   3
   7  Martin Strandhagen    Göteborg-Majorna OK        6   fs    es      5     8     19   3
   8  Johan Höglund         FK Herkules                2   es     10     8           20   3
   9  Arvid Våg             Lerums SOK                       2   es     10    13     25   3
  10  Simon Olsson          Kungälvs OK                9     6          16    12     27   3
  11  Marcus Vogel          FK Herkules               21    18    11     7    10     28   3
  12  Lucas Persson         FK Herkules               16     5     8                 29   3
  13  Emil Andersson        OK Alehof                       14    15     4    14     32   3
  14  John Gertz            OK Alehof                 11          11    15    11     33   3
  14  Jesper Wahlstedt      OK Landehof                8     9    21          16     33   3
  16  Kalle Johansson       OK Landehof                7    13    20    14    18     34   3
  17  Carl Lindau           Tolered-Utby Ol-klubb     26           5           9     40   3
  18  Lukas Samuelsson      FK Herkules               14          17    21    25     52   3
  18  Patrik Svedberg       Kungälvs OK               17         es     18    17     52   3
  18  Leo Karestrand        FK Herkules                     21    16          15     52   3
  21  Jonathan Stämby       Kungälvs OK               28     8    25    22    23     53   3
  22  Tim Ryynänen          Lerums SOK                24    11    19          26     54   3
  23  Mattias Nicander      FK Herkules               22    15                20     57   3
  23  Gustav Boqvist        IK Uven                   15          23          19     57   3
  25  Mikael Gustafsson     Kungälvs OK               25    17          17           59   3
  26  Richard Andreasson    Sjövalla FK               18          22          28     68   3
  27  Niclas Florén         Frölunda OL                           24    20    27     71   3
  28  Sefan Fu              FK Herkules                     23    28          24     75   3
      Jacob Lund            IFK Göteborg                   es      4     6           10   2
      Stefan Siponmaa       Kungälvs OK               13           1                 14   2
      Tobias Hansson        IK Uven                                     11     6     17   2
      Mikael Martinsson     Kungälvs OK               20           7                 27   2
      Martin Wassenius      Kungälvs OK               12    16         es            28   2
      Simon Landfors        Frölunda OL                                 12    21     33   2
      Oscar Andersson       IK Uven                   10          27                 37   2
      Max Alsterberg        FK Herkules                     20    18                 38   2
      Henrik Wassenius      Kungälvs OK               27    12         es            39   2
      Marcus Gistedt        OK Alehof                       19    29   es            48   2
      Dennis Andersson      Lerums SOK                                         3      3   1
      Gusten Rössle         Sjövalla FK                      7                        7   1
      Kalle Alsterberg      FK Herkules                    es     13                 13   1
      Eskil Bergfelt SvenssoFrölunda OL                                 13           13   1
      Magnus Trouvé Raa     Lerums SOK                     fs     14                 14   1
      Emil Rostedt          Kungälvs OK               19                             19   1
      Rasmus Larsson        OK Alehof                                   19           19   1
      Simon Olsson-Lid      FK Herkules                     22                       22   1
      Carl Thiringer        IK Stern                                          22     22   1
      Adrian Hegedüs        Frölunda OL               23                             23   1
      Vytis Lasaitiene      FK Herkules                    fs     26         fs      26   1
      Albin Casparsson      Lerums SOK                                        29     29   1
      Jonathan Örgård       OK Alehof                es           30                 30   1
      Jacob Thomas          Lerums SOK               fs                                   0
      Fredrik Olofsson      Göteborg-Majorna OK      fs    es                             0
      Karl Malmborg         IFK Göteborg                   fs    es                       0
      Joel Palmgren         Göteborg-Majorna OK            es    es    es    es           0
      Joakim Åkerström      FK Herkules                    es    es                       0
      Torsten Kymmer        Tolered-Utby Ol-klubb          es                             0
                                                                                          
DU2												


   1  Linn Öström           Frölunda OL                1     3   es      1     1      3   3
   2  Jenny Janslätt-AxelssoTolered-Utby Ol-klubb      4     2                 5     11   3
   3  Sigrid Lindén         FK Herkules                8     4     2     7     6     12   3
   4  Hanna Gawlitza        FK Herkules               14           4     6     4     14   3
   4  Linnea Hermansson     Tolered-Utby Ol-klubb    es      1           5     8     14   3
   6  Frida Arvidsson       FK Herkules                3     5     8    12           16   3
   6  Alexandra Norén EilertTolered-Utby Ol-klubb            9     3     4           16   3
   8  Sofia Helmertz        FK Herkules               21     7    12     9    10     26   3
   9  Alvina Westling       FK Herkules                9                11     9     29   3
  10  Agnes Hofmann         FK Herkules              es     13     6   fs     11     30   3
  11  Minda Langmoen        Kungälvs OK               12    10   es     15           37   3
  11  Frida Rehnberg        IK Stern                 es     11    13    13    13     37   3
  13  Frida Björklund       Sjövalla FK               26           9           7     42   3
  14  Anna Svedberg         Kungälvs OK               16          14          14     44   3
  15  Sara Valdemarsson     Sjövalla FK                     12          18    16     46   3
  16  Johanna Olsson        IK Uven                         14    15    19           48   3
      Sofia Hermansson      Tolered-Utby Ol-klubb                        3     3      6   2
      Malin Svensson        OK Landehof                5           7                 12   2
      Sara Rydén            Lerums SOK                15           1                 16   2
      Caroline Lövstedt     Sjövalla FK               13     6                       19   2
      Amanda Karestrand     KFUM Göteborg                         10          12     22   2
      Sara Havner           Kungälvs OK                      8   es           15     23   2
      Frida Bertilsson      IK Uven                   23           5                 28   2
      Hedvig Lindström      Sjövalla FK               20          11                 31   2
      Hanna Rydén           Sjövalla FK                                 14    18     32   2
      Fanny Hultman         Sävedalens AIK             2                              2   1
      Therese Dahlin        Tolered-Utby Ol-klubb                        2            2   1
      Anna Ingvarsson       Tolered-Utby Ol-klubb                              2      2   1
      Erika Engberg         Tolered-Utby Ol-klubb      6                              6   1
      Liza Andersson        Tolered-Utby Ol-klubb      7                              7   1
      Sandra Dahlin         Tolered-Utby Ol-klubb                        8            8   1
      Kajsa Sannerholm      FK Herkules               10               es    es      10   1
      Fredrika Roos-Enkvist OK Landehof                                 10           10   1
      Sofia Göransson       Lerums SOK                11                             11   1
      Matilda Skoglund      IK Uven                                     16   es      16   1
      Malin Kymmer          Tolered-Utby Ol-klubb     17                             17   1
      Nelly Svarvare-Petrén IK Uven                                     17   es      17   1
      Vera Öberg            Sjövalla FK                                       17     17   1
      Johanna Rempling      Sjövalla FK               18                             18   1
      Emma Wittboldt        IFK Göteborg              19                             19   1
      Sofia Lindblad        OK Alehof                 22                             22   1
      Anna Bertilsson       IK Uven                   24                             24   1
      Sanna Gleisner        Sjövalla FK               25                             25   1
      Matilda Banck         Tolered-Utby Ol-klubb    fs                                   0
      Olivia Vapper         Kungälvs OK              es                                   0
      Nadja Bengtsson       Kungälvs OK              es                                   0
      Felicia Stuhlhofer    OK Landehof                                fs                 0
      Jessica Roos-Enkvist  OK Landehof                                fs                 0
                                                                                          
HU1 												 			                                                                                   0


   1  Tobias Karlsson       OK Landehof                2     1     1         es       4   3
   2  David Hjelmström      Tolered-Utby Ol-klubb      1     5    30     3     1      5   3
   3  Jonatan Bernhed       FK Herkules                3     2           2     7      7   3
   4  Gustav Sparrevik      Lerums SOK                      10     3     9     7     19   3
   5  Gustav Tibblin        IF Marin Väst             12     4    10   es      6     20   3
   6  Henrik Hildebrand     Kungälvs OK                5    37     9     7    10     21   3
   7  Filip Zachrisson      Kungälvs OK                4     6    13    18    12     22   3
   8  Joel Åsberg Ottosson  Sjövalla FK                6    38     6          11     23   3
   9  Rasmus Lygner         Lerums SOK                       7          12     5     24   3
  10  Filip Wadsten         OK Landehof                7           5          13     25   3
  11  Philip Näslund        OK Landehof               14          22    15     4     33   3
  12  Jacob Lövstedt        Sjövalla FK               28    17     7    11    21     35   3
  12  Karl Rydén            Sjövalla FK               18    33    11     6    25     35   3
  14  Arvid Hammar          FK Herkules               24    14    14     8    20     36   3
  15  Pontus Jansson        Kungälvs OK               17     9    23    17    34     43   3
  15  Marcus Söderström     Göteborgs SK             es     11    12    20           43   3
  15  Anton Mohlin          IK Stern                  29    19          10    14     43   3
  18  Felix Garmer          IF Marin Väst             13    20    19    13    18     44   3
  19  Carl Thiringer        IK Stern                        24    18     4           46   3
  20  Rikard Lindblad       OK Alehof                  8    26    29    14    30     48   3
  21  Martin Lingvall       IF Marin Väst             15    27     8   es     31     50   3
  22  Staffan Strandell     Göteborgs SK              30   es     20     4   es      54   3
  22  Erik Lindberg         Kungälvs OK               21    12    26    21           54   3
  24  Jacob Gajic           OK Alehof                 16     8   es     33           57   3
  25  Erik Frisenstam       IK Stern                        18          24    19     61   3
  26  Jesper Jansson        Kungälvs OK                9    30   fs     25    29     63   3
  27  Carl Frisenstam       IK Stern                        22          26    16     64   3
  28  Hampus Hammersberg    Frölunda OL                     25    16          24     65   3
  29  Oskar Vigren          Sävedalens AIK                  28    24          26     78   3
  29  Anders Magnusson      OK Landehof                     23    34    22    33     78   3
  29  Erik Björklund        Sjövalla FK               19          27          32     78   3
  32  Johan Douglasson      Tolered-Utby Ol-klubb     25    31                28     84   3
  33  Anton Lindqvist       Frölunda OL              es     32    17          36     85   3
  34  Tommy Gelotte         Tolered-Utby Ol-klubb     20    35          31   es      86   3
  35  Anders Dahlrot        IK Uven                   27    36    33    27    35     87   3
  35  Åke Wettergren        IK Uven                               31    19    37     87   3
  37  Albin Casparsson      Lerums SOK                33    34    35    32           99   3
      Emil Helamb           Frölunda OL                                  1     3      4   2
      Kim Fredriksson       Lerums SOK                      15     4                 19   2
      Oscar Renberg         Klubblös                  10          15                 25   2
      Douglas Fransson-Lee  OK Alehof                 11          21         es      32   2
      Axel Andersson        Sjövalla FK               22                      15     37   2
      Axel Löfgren          IK Stern                  32   fs                  9     41   2
      Douglas Fransson Lai  IF Marin Väst             26    16                       42   2
      Johan Nilsson         Lerums SOK                      13          29           42   2
      Tord Eliasson         OK Landehof               23                      23     46   2
      Sven Magnusson        Tolered-Utby Ol-klubb           29    25                 54   2
      Anton Främberg        Göteborgs SK              31         es     28           59   2
      Arvid Björklund       Sävedalens AIK                         2                  2   1
      Mikael Martinsson     Kungälvs OK                                        2      2   1
      Jacob Thomas          Lerums SOK                       3                        3   1
      Oscar Arvidsson       Kungälvs OK                          fs     16   es      16   1
      Jonathan Jonasson     Lerums SOK                                        17     17   1
      Axel Enström          Lerums SOK                      21         fs            21   1
      Mattias Norén-EilertseTolered-Utby Ol-klubb                             22     22   1
      Oskar Andersson       Kungälvs OK                                 23           23   1
      André Leinstedt       Lerums SOK                                        27     27   1
      Simon Hermansson      Kungälvs OK                           28                 28   1
      Johan Lamm            Frölunda OL                                 30           30   1
      Andreas Jansson       Kungälvs OK                           32                 32   1
      Gustav Häggendal      Kungälvs OK              es                                   0
      Filip Lagerholm       Kungälvs OK              es                                   0
      Joakim Åkerström      FK Herkules              es                                   0
      Calle Klamer          IF Marin Väst            es                                   0
      Douglas Lai           IF Marin Väst                  fs    es    fs    es           0
      Emil Wihlander        Lerums SOK                     es                             0
                                                                                          
DU1												                                                                                       0
                                                                                          
   1  Lina Wallin           Frölunda OL               14     7     1     1     2      4   3
   2  Lisa Carlsson         Tolered-Utby Ol-klubb      1           4     3     5      8   3
   3  Lovisa Leman          Göteborgs SK               6     2     6    15     1      9   3
   4  Molly Rundström       OK Landehof                2     5    10     5     7     12   3
   4  Sara Magnusson        OK Landehof               10     4     5    21     3     12   3
   6  Erika Perleroth       OK Landehof               18     3           6     4     13   3
   7  Sara Arvestad         OK Landehof                3          20     4           27   3
   8  Sara Almehed          Frölunda OL               17     9    31    12     9     30   3
   9  Clara Wallin          Sjövalla FK                9     8    28          15     32   3
  10  Anna Eimersson        Sjövalla FK                4   es     16   es     13     33   3
  11  Erica Pettersson      Sjövalla FK               12    19     3   fs     19     34   3
  12  Freja Björnberg       Frölunda OL                           11    18     6     35   3
  13  Sara Andersson        Frölunda OL                8          30    13    18     39   3
  14  Johanna Persson       FK Herkules               34    14    15          12     41   3
  15  Maria Tedeman         Frölunda OL               32    24    13     8    21     42   3
  16  Jessica Hagström      FK Herkules               30   es      8    20    17     45   3
  17  Lovisa Eckermark      Göteborg-Majorna OK       22    15    33     9    27     46   3
  17  Hanna Sträng          IF Marin Väst             29     6   es     11   es      46   3
  19  Lisa Wolmersson       IF Marin Väst             12    11   es     25   es      48   3
  20  Danielle Fröstad      Kungälvs OK               28   es     24    10    16     50   3
  20  Amalia Setterstig     Göteborgs SK               7    13         es     30     50   3
  22  Hanna Eikeland        Lerums SOK                15    21    22    16           52   3
  23  Josefin Bernhed       FK Herkules               19    17          17    34     53   3
  23  Emma Lindau           Tolered-Utby Ol-klubb          es     17    22    14     53   3
  25  Ella Samuelsson       FK Herkules              fs           14    19    26     59   3
  26  Stephanie Terry       Göteborgs SK             es     18    19   es     23     60   3
  27  Julia Andersson       Kungälvs OK               33    16          14           63   3
  28  Elin Wahlgren         Sjövalla FK               24    22    23    26    22     67   3
  29  Johanna Schüldt       Sjövalla FK               27          26    23   es      76   3
  30  Aina Hüls             IK Stern                  37    20    34          29     83   3
  31  Emma Schüldt          Sjövalla FK               35          27    24   es      86   3
  32  Gabriella Anjou       OK Alehof                 31          29          31     91   3
  33  Emilia Anjou          OK Alehof                 36          35          32    103   3
      Malin Kymmer          Tolered-Utby Ol-klubb            1           2            3   2
      Anna Jonsson          Frölunda OL                5          12   es            17   2
      Felicia Stuhlhofer    OK Landehof               16   es      2                 18   2
      Fredrica Enkvist      OK Landehof                            9          11     20   2
      Lotta Hanstorp        Göteborgs SK                          18     7           25   2
      Jessica Enkvist       OK Landehof                            7          20     27   2
      Olivia Näslund        OK Landehof              fs           21   es     25     46   2
      Fennie Gisttedt       OK Alehof                       23    32   es            55   2
      Rebecka Stålbrand     OK Alehof                fs                        8      8   1
      Matilda Banck         Tolered-Utby Ol-klubb           10                       10   1
      Moa Strömland         Frölunda OL                                       10     10   1
      Lydia Rostedt         Kungälvs OK               11                             11   1
      Amanda Karestrand     Lerums SOK                      12                       12   1
      Lisa Wulfsberg        Kungälvs OK               20                             20   1
      Ellen Sander          Göteborg-Majorna OK       21                             21   1
      Carolina Sexton       Kungälvs OK               23                             23   1
      Frida Bilén           Lerums SOK                                        24     24   1
      Florence Persson      IF Marin Väst             25   es    es    es    es      25   1
      Evelina Strand        IK Stern                              25   es            25   1
      Elin Pettersson       Sjövalla FK               26                             26   1
      Erika Eliasson        OK Landehof                                       28     28   1
      Maria Larsson         Tolered-Utby Ol-klubb                             33     33   1
      Felicia Eidenby       OK Alehof                fs                                   0
      Emelie Mara           Lerums SOK                     es                             0
      Rebecca Hermansson    Kungälvs OK                          fs                       0
      Ida Almbratt          Kungälvs OK                          fs                       0
      Maja Albrektsson      Göteborg-Majorna OK                        es                 0
      Agnes Westberg        Göteborg-Majorna OK                        es                 0