Hallands 3-dagars 2008, Klassresultatlista

Etapp 3, 2008-07-13


D10  27 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Agnes SpånérSävedalens AIK58:260:00
2Amelia SkalbergBredaryds SOK69:3311:07
3Johanna HagströmFalköpings AIK OK70:3712:11
4Klara AxelssonMarkbygdens OK71:2813:02
5Moa HanssonBredaryds SOK74:3616:10
6Astrid HenrikssonHelsingborgs SOK76:2517:59
7Emelie UddMarkbygdens OK76:3718:11
8Emelie SvenssonIF Rigor76:5518:29
9Klara AskMarkbygdens OK77:2318:57
10Synne RappRaumar OL77:2819:02
11Agnes BobergIF Rigor78:3420:08
12Sofie PerssonHärlövs IF78:4420:18
13Felicia CarlssonIK Trenne Ullared81:4223:16
14Hilda SvenssonNässjö OK82:0423:38
15Sarah PerssonOK Denseln84:1825:52
16Elsa HolmgårdKils OK85:5727:31
17Amanda CarlssonIK Trenne Ullared88:5830:32
18Hanna JohanssonFK Friskus Varberg92:1833:52
19Hilma MarkinhuhtaGöteborgs Skidklubb99:5141:25
20Rebecka BrorssonTockarps IK101:1842:52
21Stina SjölinIK Uven104:1945:53
22Julia MajlövOK Nackhe112:2754:01
23Johanna MolinTurebergs IF114:1755:51
24Agnes HektorJärla IF OK115:4857:22
25Sofie AllanssonIF Rigor156:1497:48
Sophia BjörnlingerIK VistaEj godk.
Emma ÅkessonIK HakarpspojkarnaEj start

D12  35 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Malin HelgmanOK Tyr76:070:00
2Sara MagnussonOK Landehof77:251:18
3Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna77:341:27
4Hanna KarlssonMarkbygdens OK77:401:33
5Petra GunnarsdotterTenhults SOK77:431:36
6Erica EdmanKorsnäs IF OK85:429:35
7Karin BjörnlingerIK Vista85:529:45
8Sara JosarpFK Friskus Varberg86:1110:04
9Clara WallinSjövalla FK88:1512:08
10Clara MannfolkUlricehamns OK91:0614:59
11Gina GranstedtHaldens SK92:4516:38
12Emelie AnderssonVänersborgs SK95:5519:48
13Line CederbergVänersborgs SK96:0019:53
14Sofia JohanssonOK Nackhe104:3928:32
15Elsa WilhelmssonFalköpings AIK OK104:4528:38
16Elin PetterssonSjövalla FK115:0338:56
17Agnes JonssonSøllerød OK115:0538:58
18Klara AnderssonIK Dran121:3845:31
19Julia LadefogedFalkenbergs OK121:4845:41
20Jasmine AxmalmSävedalens AIK127:2951:22
21Elisabeth AronssonBredaryds SOK128:1152:04
22Amanda JohanssonOK Nackhe128:1552:08
23Lina PålssonKungälvs OK128:2952:22
24Hanna LindströmOK Tranan129:1853:11
25Klara HolmgårdKils OK130:3054:23
26Helena HagströmFalkenbergs OK134:4158:34
27Emma AnderssonIK Dran134:4558:38
28Johanna PerssonFK Herkules138:0862:01
29Ida NordbergGällstadbygdens SoK148:5372:46
Moa GranstedtIK HakarpspojkarnaEj godk.
Frida LindblomIK DranEj godk.
Olivia NymanVänersborgs SKEj start
Linnea KjellssonFalkenbergs OKEj start
Emilia SkogumMarkbygdens OKEj start
Natalie KadirFK HerkulesEj start

D14  52 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Sara HagströmFalköpings AIK OK79:570:00
2Julia OhlssonUddevalla OK79:590:02
3Matilda MartinssonFalkenbergs OK80:050:08
4Josefin AnderssonMarkbygdens OK80:060:09
5Erica AnderssonLunds OK80:100:13
6Anna WallinSjövalla FK80:220:25
7Amanda HanssonBredaryds SOK84:564:59
8Emma BacklundSäterbygdens OK85:055:08
9Emmeli AxmalmSävedalens AIK86:536:56
10Jessica NilssonOK Torfinn87:347:37
11Elin HögstrandMarkbygdens OK89:319:34
12Ellen JohnssonOK Nackhe89:529:55
13Emelie BäckOK Kullingshof95:0815:11
14Johanna LarssonKöping-Kolsva OK95:1415:17
15Klara PålssonKungälvs OK95:2215:25
16Amanda ClaessonSävedalens AIK95:3015:33
17Danielle FröstadKungälvs OK95:3315:36
18Frida HedinHjärnarps GH OL99:0519:08
19Filippa SpånérSävedalens AIK99:5019:53
20Moa SvenssonNässjö OK100:0420:07
21Hanna GustafssonOK Kåre103:3323:36
22Tilda KarlssonOK Alehof105:3225:35
23Erica PetterssonSjövalla FK105:3625:39
24Elin ClassonOK Orinto105:4025:43
25Amanda JacobssonDegerfors OK106:0026:03
25Sofia AndreassonKungälvs OK106:0026:03
27Anna AnderssonIK Dran116:2736:30
28Linnea EkmanFK Friskus Varberg116:2936:32
29Erika BengtsdotterIS Kullen116:4736:50
30Malin ReichenbergIdefjordens SK116:4836:51
31Kajsa SpetzUlricehamns OK122:0842:11
32Hanna GunnarssonIK Hakarpspojkarna122:1342:16
33Emma BobergIF Rigor122:2342:26
34Freja BjörnbergFrölunda OL122:2542:28
35Malin JanssonGarphyttans IF122:2842:31
36Minda LangmoenKungälvs OK127:1347:16
37Linnea BergstrandKungälvs OK128:5348:56
38Malin AllanssonIF Rigor142:3962:42
39Amanda EkmanFK Friskus Varberg142:4262:45
40Lovisa ThunstedtJärfälla OK149:2369:26
41Fanny WahlströmHylte OK150:0770:10
42Jenny HolménHylte OK150:1170:14
43Cherie SjöblomFrölunda OL157:3077:33
44Lisa JohanssonFK Friskus Varberg175:1495:17
45Sofia HelmertzFK Herkules176:5196:54
46Anna RosénOK Vivill182:27102:30
47Elin KjellssonFalkenbergs OK206:07126:10
Gry GranstedtHaldens SKEj godk.
Johanna SkogumMarkbygdens OKEj start
Felicia StuhlhoferOK LandehofEj start
Josefin AronssonBredaryds SOKEj start
Sara GrimbeckFK Friskus VarbergEj start

D16  34 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Amilia BjörklundSävedalens AIK88:380:00
2Alexandra BjärrenholtRånäs OK96:408:02
3Elin SvenssonNässjö OK102:2913:51
4Julia LundquistNybro OK112:0523:27
5Erika LindqvistSävedalens AIK112:0623:28
6Sofia JohanssonTrollhättans SOK123:2034:42
7Linn SöderströmOskarströms OK124:4336:05
8Matilda StenssonHelsingborgs SOK133:3144:53
9Lovisa MannfolkUlricehamns OK133:3344:55
10Isabel SáOK Löftan135:0146:23
11Anna NilssonOLC Wienerwald139:3450:56
12Joana CostaOK Löftan139:5851:20
13Maja AnderssonOK Dacke147:0558:27
14Sara IvarssonOK Kullingshof150:5462:16
15Mariana MorieiraOK Löftan151:2462:46
16Elin AnderssonIK Dran151:2662:48
17Madeleine AttforsTolered-Utby Ol-klubb153:1064:32
18Amanda MartinssonFalkenbergs OK157:2168:43
19Camilla NilssonOK Torfinn160:2571:47
20Lina JosefssonRydboholms SK162:0673:28
21Malin BengtssonMariestads FK165:1876:40
22Linnea ForsIF Rigor166:5978:21
23Caroline KonringSøllerød OK170:1181:33
24Lovisa WihlborgMalmö OK188:0499:26
25Linda EngenRaumar OL189:03100:25
26Sabina HedlundKöping-Kolsva OK192:11103:33
27Fanny MajlövOK Nackhe199:31110:53
Isabell JosefssonOK RefteleEj godk.
Jessica LevinOK TyrEj godk.
Ellinor JohanssonOK SkogsstjärnanEj godk.
Anne NørgaardOK-73Ej start
Lisa ErikssonHylte OKEj start
Amanda PerssonTockarps IKEj start
Johanna HolménHylte OKEj start

D17-20  1 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Anna PerssonOK Skogsstjärnan324:400:00

D18  23 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Viktoria ErnstssonFK Göingarna107:500:00
2Malin AnderssonOK Nolaskogsarna109:021:12
3Moa JohansonOK Skogsstjärnan113:465:56
4Emilie CedervärnUlricehamns OK113:475:57
5Rebecca BejbomUddevalla OK117:049:14
6Beatrice GustavssonOK Bävern125:1417:24
7Jannie HagårdRävetofta OK127:4419:54
8Lisa BorssénOK Kroppefjäll128:5221:02
9Sofia LevinOK Tyr130:3922:49
10Frida AnderssonOK Dacke131:0023:10
11Malin SettergrenOskarströms OK132:2524:35
12Julia EngströmTolered-Utby Ol-klubb134:2526:35
13Ellinor KarlssonIK Hakarpspojkarna135:0727:17
14Johanna BörjessonFK Friskus Varberg137:5530:05
15Sara KarlssonOK Skogsstjärnan141:4733:57
16Sofie KarlssonRånäs OK142:5735:07
17Malin SvenssonIK Vista148:3840:48
18Emma AnderssonUlricehamns OK151:3343:43
Carolina KarlssonOK NjudungEj godk.
Elin SvenssonOK SkogsfalkenEj godk.
Sofie LarssonOK NackheEj start
Amanda HallénTrollhättans SOKEj start
Sofia WideFK HerkulesEj start

D20  8 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Sofia SalomonssonVänersborgs SK110:560:00
2Josefin BertilssonFK Herkules112:471:51
3Lisa JohannessonTrollhättans SOK128:0917:13
4Pernilla OlssonSkåneslättens OL132:5021:54
5Emma MarthinssonHylte OK132:5822:02
6Matilda JohanssonLunds OK142:5732:01
7Siri HenrikssonUddevalla OK145:1734:21
Rebecca BjärrenholtRånäs OKEj start

D21  36 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Lina SamorSävedalens AIK114:580:00
2Rebecka SiebersIK Hakarpspojkarna117:232:25
3Caroline GreenIK Hakarpspojkarna120:025:04
4Johanna AspIFK Göteborg121:406:42
5Elin HamreforsOK Landehof121:516:53
6Therese BarjeBottnaryds IF122:037:05
7Desiré RexOK Landehof124:059:07
8Caroline LövhammerIFK Göteborg130:1615:18
9Josefine DahlstenEksjö SOK133:3518:37
10Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK139:0424:06
11Anna BerlinIFK Göteborg140:2725:29
12Maria GustafssonIFK Göteborg141:4026:42
13Sofia ThorssonIFK Lidingös Skid o OK143:3328:35
14Maria LingJönköpings OK144:1929:21
15Hanna WeimannIK Uven145:3130:33
16Malin GustavssonEksjö SOK147:1632:18
17Katarina AlmJärfälla OK147:2632:28
18Britt-Marie ErlandssonStigsökarna147:5232:54
19Anna SäfstenFK Herkules149:0134:03
20Emma SigvardssonFK Friskus Varberg150:1935:21
21Emma FaxénOK Linné151:5236:54
22Martina ArkåsenFalköpings AIK OK156:3141:33
23Linda SkogOK Reftele158:5543:57
24Johanna PetterssonOK Denseln165:4150:43
25Jessica BlomqvistDegerfors OK167:5452:56
26Stina AlbinssonBredaryds SOK175:1260:14
27Andrea BergGöteborg/Majorna OK178:4463:46
28Sandra AxelssonVänersborgs SK185:0870:10
29Jenny WärnIFK Göteborg215:35100:37
Hanna MattssonIK UvenEj godk.
Maria KeränenLaxå OKEj godk.
Åsa HagnestålGöteborg/Majorna OKEj godk.
Anna RunessonOK VivillEj start
Annika JörgensenTisvilde Hegn OKEj start
Carolina KlassonUlricehamns OKEj start
Karin AnelandIFK GöteborgEj start

D21 L  23 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Louise GöthforsGöteborg/Majorna OK137:030:00
2Johanna BerggrenSävedalens AIK140:113:08
3Anna WindevallSävedalens AIK140:133:10
4Lotta SaetreOK Orinto140:183:15
5Sofia HolmgårdKils OK140:253:22
6Frida BakkmanSOK Viljan148:4811:45
7Hanna SvenssonUlricehamns OK149:4212:39
8Annica PåhlstorpIFK Göteborg150:3913:36
9Helena AnderssonFK Friskus Varberg152:5415:51
10Linnéa JohnssonOK Nackhe153:3216:29
11Martina KarlssonIK Hakarpspojkarna154:5017:47
12Jennifer GullFK Friskus Varberg158:3421:31
13Tenna Nörgaard LandspergFarum-Tisvilde OK158:3821:35
14Jennie AnderssonSävedalens AIK162:1825:15
15Jenny RöjgårdOK Kolmården165:0127:58
16Lotta Lewis-JonssonHelsingborgs SOK174:3137:28
17Pernille SommerOK-Øst Birkerød188:1851:15
18Rikke Nygaard MonradSpring Cup OK192:1855:15
19Marie JohanssonGöteborg/Majorna OK195:4458:41
20Rikke K. LarsenOK-Øst Birkerød203:1466:11
21Marie FranssonLunds OK207:0770:04
Helena LidhageUlricehamns OKEj godk.
Sofi ThorsellVästerås SOKEj start

D21 M  6 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Ylva FornanderVästerbergslagens OL143:400:00
2Veronica UddKinnaströms SK153:5410:14
2Karin NorlanderFK Åsen153:5410:14
4Ida SandbergOK Kåre187:2243:42
5Karin AdolfssonAlvesta SOK206:3462:54
6Emmelie GeorgssonOK Nackhe224:3580:55

D35  24 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Jenny NymanVänersborgs SK106:510:00
2Weronica ZederinIFK Göteborg111:074:16
3Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna116:359:44
4Camilla BrorssonTockarps IK118:4711:56
5Anna BringleUlricehamns OK120:4813:57
6Martina D StigssonVänersborgs SK121:5215:01
7Annika BäckOK Kullingshof121:5315:02
8Marina AxelssonMarkbygdens OK124:3817:47
9Inger CederbergVänersborgs SK134:4327:52
10Åsa JosarpFK Friskus Varberg136:3729:46
11Ulrika NolåkersKvarnsvedens GOIF OK141:2434:33
12Christina AronssonBredaryds SOK141:4634:55
13Malin JohanssonFK Friskus Varberg141:5835:07
14Helena SandbergIK Hakarpspojkarna149:0342:12
15Irene K. MikkelsenIFK Göteborg150:3243:41
16Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK160:0353:12
17Annica JönssonFK Friskus Varberg164:4957:58
18Sofia KarlssonOK Landehof164:5858:07
19Marie-Louise PerssonFK Herkules176:0369:12
20Mona AdolfssonVäxjö OK220:00113:09
Camilla ÖhgrenSävedalens AIKEj start
Jessica BjörckOK ÄlmeEj start
Catarina BengtssonOK NackheEj start
Annica GabrielssonSOK ViljanEj start

D35 M  30 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Mari GraadRonneby OK121:080:00
2Ewa EdmanKorsnäs IF OK131:4610:38
3Lena HörbergIK Stern132:3611:28
4Helena ÅhlinHelsingborgs SOK137:2616:18
5Karin TorstenssonFalköpings AIK OK140:3819:30
6Britta KjellssonFalkenbergs OK143:0621:58
7Jeanette SigenstamMarkbygdens OK143:3822:30
8Karina WahlIK Vista144:2623:18
9Jeanette AnderssonOK Dacke147:2526:17
10Ulrika AnderssonHylte OK153:5232:44
11Marie FröstadKungälvs OK156:3835:30
12Annelie GustavssonKungälvs OK157:1436:06
13Jessica ElmerssonOK Bävern162:3641:28
14Anneli GabrielssonKungälvs OK166:1945:11
15Sara JohnsonRävetofta OK168:5347:45
16Gunilla MartinssonFalkenbergs OK169:4948:41
17Christina PetterssonSjövalla FK179:1058:02
18Teres ZachrissonKungälvs OK183:3262:24
19Anna-Karin AnderssonIK Uven184:0762:59
20Lena BergströmKvarnsvedens GOIF OK186:1265:04
21Helene StuhlhoferOK Landehof186:4165:33
22Kristina PerssonHärlövs IF187:1166:03
23Anette NordbergGällstadbygdens SoK190:3569:27
24Maud GustavssonOK Bävern207:1786:09
25Anna HagströmFalkenbergs OK213:0391:55
Kajsa NordinOK TrananEj godk.
Liselott KihlSundbybergs IKEj godk.
Lisa NilssonOK TorfinnEj godk.
Ingrid HolménHylte OKEj start
Gunilla GustavssonOK OrionEj start

D40  45 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Karin SvenskStora Tuna OK97:410:00
2Jeanette LarssonFK Friskus Varberg97:550:14
3Jessica AnderssonVänersborgs SK98:481:07
4Anne JohanssonOK Dacke101:474:06
5Ulla MolinAttunda OK101:514:10
6Liselotte FalkGöteborg/Majorna OK102:024:21
7Anna ErikssonOK Landehof103:416:00
8Ingrid RappRaumar OL104:437:02
9Lottie LindhOK Älgen104:577:16
10Marita KarlssonOK Skogsstjärnan110:0212:21
11Ingrid JohanssonLaholms IF OK110:5813:17
12Lena CarlssonGöteborg/Majorna OK113:4816:07
13Carina AnderssonFK Friskus Varberg117:5120:10
14Ulrika GustafssonIK Hakarpspojkarna118:3220:51
15Tina HelgmanOK Tyr118:3420:53
16Siv DahlströmKvarnsvedens GOIF OK118:4020:59
17Christina OlssonSkåneslättens OL123:1125:30
18Gunilla ThunstedtJärfälla OK123:2625:45
19Caroline HagströmFalköpings AIK OK125:1927:38
20Ann-Charlotte JohanssonIFK Göteborg128:5431:13
21Marie OlssonÖrkelljunga FK129:1031:29
22Kirsten BjörnlingerIK Vista129:1231:31
23Barbro StigsmarkKvarnsvedens GOIF OK130:2932:48
24Carina IvarssonOK Kullingshof130:4733:06
25Gunnel SvenssonOK Tranan131:5334:12
26Agneta Hallberg-HanssonNässjö OK132:1334:32
27Katarina HedbergLerums SOK132:1734:36
28Ulrika BacklundDalaportens OL134:5937:18
29Karin KarlssonOK Tyr144:5047:09
30Jenny HomannFrölunda OL156:4959:08
30Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK156:4959:08
32Sara HektorJärla IF OK157:5660:15
33Anna-Lena JacobssonDegerfors OK159:1061:29
34Katarina HaaseVänersborgs SK159:1161:30
35Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK168:1770:36
36Helene ArrestamSundbybergs IK171:0673:25
37Helena AnderssonMarkbygdens OK176:0178:20
38Åsa HedinHjärnarps GH OL176:0378:22
39Kristin BackVänersborgs SK176:2278:41
40Maria WallinOK Roto178:2580:44
41Berit JanssonFalköpings AIK OK184:4187:00
Åsa Flink-SvenssonNässjö OKEj godk.
Annika JosefssonOK DackeEj start
Mollie NohaveOK OrionEj start
Jannie NielsenTisvilde Hegn OKEj start

D45  38 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Britta SahlinVänersborgs SK91:440:00
2Ann NilssonMarkaryds FK93:452:01
3Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL104:5213:08
4Marie HögstrandMarkbygdens OK106:5315:09
5Annette Falck-LarssonVänersborgs SK107:0315:19
6Christina SöderblomÄtrans IF107:1015:26
7Maria OlssonLerums SOK113:4321:59
8Christina SegerslättSkåneslättens OL114:0722:23
9Lena JanssonGarphyttans IF114:0822:24
10Ida EngenRaumar OL114:2022:36
11Marie LarssonKöping-Kolsva OK117:4125:57
12Gunilla PerssonÄtrans IF124:5933:15
13Marie GröhnJönköpings OK125:2033:36
14Britt-Marie JohansonOK Skogsstjärnan126:0034:16
15Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared128:4637:02
16Nina BejbomUddevalla OK129:0837:24
17Birgit HanssonHerrestads AIF129:4838:04
18Mia GustafssonOK Kåre133:5142:07
19Christina SternerOK Njudung134:3742:53
20Helena JohanssonJönköpings OK139:3147:47
21Agneta JohanssonRydboholms SK140:2348:39
22Charlotte LundquistNybro OK140:5249:08
23Wiveka ErnstssonFK Göingarna143:5952:15
24Toni AnderssonKöping-Kolsva OK150:5259:08
25Lena FredénFalköpings AIK OK153:3261:48
26Tina HagårdRävetofta OK153:5762:13
27Annika MarthinssonHylte OK157:2465:40
28Leila LjunggrenMarkbygdens OK160:0068:16
29Lotta SchurmannHylte OK160:2868:44
30Gitte G. HansenKFIU-Orientering, København169:1477:30
31Katarina WestinBredaryds SOK169:2577:41
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubbEj godk.
Monica JohanssonFK Friskus VarbergEj godk.
Lene Løfberg LarsenKFIU-Orientering, KøbenhavnEj godk.
Susanne TruelsenHerlufsholm OKEj godk.
Anne MagnussonOK LandehofEj start
Carin RudolfssonIK UvenEj start
Ulla FredrikssonFalköpings AIK OKEj start

D45 M  23 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Monica ÅkessonIK Dran95:220:00
2Gunnel DahlströmIFK Göteborg97:422:20
3Carina RosénAnnebergs GIF99:264:04
4Ann-Sofie KarlssonOK Skogsmunken100:044:42
5Lena RunessonOK Vivill103:568:34
6Carina ReichenbergIdefjordens SK107:5612:34
7Anette AnderssonOK Nolaskogsarna112:2917:07
8Ingrid JessenFrämmestads IK115:5720:35
9Marita SalomonssonVänersborgs SK117:1521:53
10Eva JohanssonÄtrans IF122:1626:54
11Eva EngmanStora Tuna OK124:0428:42
12Agneta SiebersIK Hakarpspojkarna131:4836:26
13Anette JohanssonOK Tranan135:2340:01
14Agneta LarssonOK Nackhe137:5642:34
15Karin HelmertzFK Herkules138:5743:35
16Catharina GerdleHalmstad OK139:2444:02
17Yvonne BengtssonMariestads FK145:5250:30
18Annika GustafssonOK Nackhe152:3957:17
19Christina MalmqvistFalkenbergs OK156:1860:56
20Bodil ErikssonIS Kullen164:4769:25
21Gigi SucksdorffOK-73199:27104:05
Marita RosénOK VivillEj godk.
Lone NørgaardOK-73Ej start

D50  30 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Ulla NiklasonMarkbygdens OK94:400:00
2Karin RabeUlriksbergs IK96:301:50
3Randveig BergGöteborg/Majorna OK106:0311:23
4Lisbeth DahlHelsingborgs SOK108:5014:10
5Anne-Marie RöllikeOK Lindena109:4115:01
6Marianne KlassonUlricehamns OK110:0115:21
7Helen AxelssonIK Uven111:2516:45
8Kerstin LarssonHylte OK117:3122:51
9Monica WassFalkenbergs OK117:3622:56
10Ann LaasOK Skogshjortarna117:5623:16
11Christina BerggrenLjungskile FK124:0229:22
12Monica KnutssonSävedalens AIK124:4830:08
13Anita EklöfIK Ymer127:0832:28
14Gunilla JohanssonOK Skogsstjärnan127:2832:48
15Monika NilssonOK Alehof132:2437:44
16Marianne ThorssonIK Trenne Ullared134:3239:52
17Lena BergstrandKungälvs OK136:3041:50
18Marit AxelssonVästvärmlands OK142:4048:00
19Hanne LjungbergOK Syd145:3250:52
20Margareta NetzTrollhättans SOK151:1756:37
21Berit IvarssonOK Skogshjortarna152:5858:18
22Mette HansenHelsingør SOK158:0563:25
23Siv LarssonVäxjö AIS161:2566:45
24Ann-Kristin RundbergFK Friskus Varberg166:0171:21
25Gunilla HolmbergHerrestads AIF177:3882:58
26Lena BobergIF Rigor178:3083:50
27Maria StrindhagenFK Vittus191:4697:06
28Inger NordforsStora Tuna OK192:1197:31
29Radka KühnelTrollhättans SOK225:51131:11
30Annika AnderssonOK Skogsstjärnan250:34155:54

D55  28 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Ing-Marie Brander-StrandGöteborg/Majorna OK85:410:00
2Maria NordvallOK Kolmården98:2612:45
3Ingela NelsénFalkenbergs OK102:5317:12
4Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK106:2120:40
5Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK108:4423:03
6Gunilla HogedalVänersborgs SK109:1323:32
7Solveig HedenblomSjövalla FK110:4225:01
8Karin AxelssonIK Uven112:4727:06
9Åsa StåhlHjärnarps GH OL126:2240:41
10Lisa KumlinVäxjö OK130:5145:10
11Irene AnderssonÄtrans IF131:2145:40
12Eva BergmanIK Uven139:4154:00
13Britt-Marie AnderssonOK Amne142:1756:36
14Eva BlomströmIK Stern144:1158:30
15Berith PetterssonVänersborgs SK152:1466:33
16Monica IvarssonOK Skogshjortarna152:3866:57
17Ingrid BrelindMarkbygdens OK164:2978:48
18Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL181:0395:22
Margareta SchölinTockarps IKEj godk.
Birgitta WiklundOK SkogsvargarnaEj godk.
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubbEj start
Karin LarssonOK KompassenEj start
Eva ThörnblomSjövalla FKEj start
Pia AnderssonFalkenbergs OKEj start
Eva SvenssonUlricehamns OKEj start
Ulla OlssonFK BokenEj start
Ulla CarlstedtSävedalens AIKEj start
Irene GustafssonOK MåsenEj start

D55 M  9 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Kerstin GustafssonOK Gränsen119:550:00
2Britt BlomLjungskile FK120:310:36
3Ann-Marie ArkåsenFalköpings AIK OK135:2915:34
4Inger JohanssonOK Nackhe136:4616:51
5Inger EismarkIFK Göteborg160:5140:56
6Eva-Maj JohanssonMarkbygdens OK171:5351:58
7Birgit LjungOK Gipen183:2963:34
8Kerstin AnderssonKungälvs OK233:31113:36
Mirjam NorénIK UvenEj start

D60  38 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Christina SchedwinFK Herkules93:430:00
2Inge JørgensenRoskilde OK119:3225:49
3Kerstin ErnvidNitta IF119:3725:54
4Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK124:4331:00
5Birgitta ArleboKFUM Örebro OK124:4831:05
6Eva IsakssonOK Skogshjortarna125:2031:37
7Maj-Britt ByströmRävetofta OK127:2533:42
8Rosa JohanssonIK Uven127:5734:14
9Eva HöijeOK Ravinen128:0934:26
10Gull SvenssonTockarps IK129:1035:27
11Ingrid Rex WallströmIK Uven139:2245:39
12Birgit EkmanUlricehamns OK140:1846:35
13Ulla LingJönköpings OK140:3946:56
14Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK144:4351:00
15Berit BobergIF Rigor145:5452:11
16Anita AnderssonOK Skogshjortarna146:2152:38
17Inga GustavssonIK Uven147:2053:37
18Lilian SamuelssonKungälvs OK147:4454:01
19Vega SlottnerJönköpings OK152:1358:30
19Edla FornanderVästerbergslagens OL152:1358:30
21Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK161:5068:07
22Märtha LundhSvenljunga OK167:2873:45
23Barbro AnderssonOK Skogshjortarna170:5577:12
24Kristin LindbergLunds OK195:29101:46
25Barbro CassingRonneby OK228:20134:37
26Birgitta JohanssonOK Tranan239:53146:10
Lotta BörjessonSävedalens AIKEj godk.
Marianne FaxénSävedalens AIKEj godk.
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOKEj godk.
Ann-Mari PerssonVäxjö OKEj godk.
Inger SvenssonKinnarumma IFEj godk.
Birgitta NorlinRimbo SOKEj godk.
Annie Baudoin0615AZ VSAOEj godk.
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OLEj start
Kerstin SpetzNitta IFEj start
Marianne TyskLeksands OKEj start
Rosa BjörkmanOK OrintoEj start
Kristina SkoglundSoIK HellasEj start

D65  32 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Birgitta StenströmVänersborgs SK102:510:00
2Ulla LindheIK Stern103:500:59
3Gun LarssonOK Lindena108:546:03
4Ingrid HermanssonIK Ymer109:176:26
5Gudrun BromanGöteborg/Majorna OK117:5615:05
6Rose-Marie JohanssonFK Friskus Varberg122:0719:16
7Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK132:0729:16
8Inger GustafssonOK Roxen141:5339:02
9Ingrid ÅhlundSvenljunga OK141:5739:06
10Gunnel PalgrimVänersborgs SK142:0239:11
11Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb142:1139:20
12Berit ByströmOK Virdarna143:0340:12
13Gunvor JonssonVänersborgs SK153:3350:42
14Vanja KristenssonIK Dran163:2260:31
15Elvy BörjessonOK Alehof164:0861:17
16Gull-Britt GrönbergKungälvs OK174:4371:52
17Birgitta ParknerOK Landehof179:1176:20
18Anita CarlssonFalkenbergs OK182:0379:12
19Anna-Stina ArnessonIK Dran182:2679:35
20Inga PerssonOK Landehof188:2985:38
21Monica KrighOK Nipan192:1689:25
22Eina-Britt KappfjellIK Dran203:56101:05
23Inger BylanderSvenljunga OK204:30101:39
24Lilian BengtssonOK Amne249:13146:22
Berit NilssonMarkaryds FKEj godk.
Gunilla GrönbladHärlövs IFEj godk.
Mona CarlsonOK SkogshjortarnaEj godk.
Britta DavidssonUlricehamns OKEj godk.
Margareta EmanuelssonFK HerkulesEj start
Britt Mari JohanssonTormestorps IFEj start
Hildur OlssonIK Trenne UllaredEj start
Elisabeth RamhultFK Friskus VarbergEj start

D70  18 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Inger HallbergIK Uven106:390:00
2Gunni EkbergÄtrans IF106:580:19
3Marianne GrahnSävedalens AIK109:302:51
4Anna-Lisa AnderssonLidköpings VSK116:4010:01
5Marianne PeterssonFrölunda OL125:0018:21
6Mildred JosefssonRydboholms SK125:3218:53
7Inez JohanssonOK Nackhe132:5526:16
8Ann SjöbergEnebybergs IF134:3127:52
9Ann-Marie TillmanFalköpings AIK OK143:4937:10
10Inga AnderssonEslövs FK158:1651:37
11Ann-Marie SärénBorås GIF166:1359:34
12Eivor YlanderGöteborg/Majorna OK172:2265:43
13Maija DrotzHestra IF179:4273:03
Ingrid CarlssonTäby OKEj godk.
Gunnel BörjessonIK UvenEj godk.
Birgitta PetterssonKungälvs OKEj godk.
Christina HogedalKungälvs OKEj start
Anne-Marie CarlssonSävedalens AIKEj start

D75  7 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Gunvor GöranssonLaholms IF OK116:460:00
2Marianne EricssonTockarps IK127:0710:21
3Anna-Lisa BerglundSävedalens AIK141:2224:36
4Anna-Lisa AnderssonIK Trenne Ullared154:4537:59
5Karin JönssonFalkenbergs OK176:4660:00
6Maj-Britt PetterssonIK Uven218:37101:51
Evelyn AlexanderssonLerums SOKEj start

H10  27 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Oliwer LundbergOK Bävern49:160:00
2Oscar JohanssonOK Dacke50:251:09
3Jesper SvenskStora Tuna OK50:281:12
4Anders MagnussonOK Landehof51:592:43
5Rasmus LundbergOK Bävern53:083:52
6Otto StuhlhoferOK Landehof53:164:00
7Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna54:185:02
8Rasmus MöllerArboga OK55:005:44
9Felix AxelssonMarkbygdens OK55:266:10
10Adam SegerslättSkåneslättens OL60:3711:21
11Jonatan LarssonSävedalens AIK61:4912:33
12Olle JosarpFK Friskus Varberg63:3314:17
13Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna65:4116:25
14Albin ClaessonSävedalens AIK70:4021:24
15Fredrik JohanssonOK Nackhe77:4828:32
16Emil KarlssonMotala AIF OL79:3130:15
17Emil LundmarkKvarnsvedens GOIF OK81:3532:19
18Viktor CarlssonIK Trenne Ullared83:5734:41
19Martin SkyggesonOK Nackhe83:5834:42
20Ludwig GustavssonOK Bävern86:4337:27
21Hugo ThunbergOK Alehof88:3539:19
22Alexander GraadRonneby OK93:5044:34
23Rasmus BäcklundIFK Göteborg98:2249:06
24Carl AgrellSävedalens AIK104:5955:43
25Rikard BergströmKvarnsvedens GOIF OK105:5656:40
26Benjamin GabrielssonKungälvs OK106:5957:43
Tim OlssonBrattås CKEj start

H12  31 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Marcus BengtssonMariestads FK72:490:00
2Elias BengtssonIS Kullen79:396:50
3Tobias PentonenHestra IF79:557:06
4Anton HanssonNässjö OK83:4911:00
5Filip BergströmKvarnsvedens GOIF OK84:1811:29
6Emil ØbroTisvilde Hegn OK97:4224:53
7Jonas GustafssonOK Kåre97:4424:55
8Albin PålssonKungälvs OK98:0125:12
9Samuel HedlundKöping-Kolsva OK99:1726:28
10Klas UddMarkbygdens OK101:4428:55
11Erik ForsHestra IF102:0829:19
12Asger KirkegaardTisvilde Hegn OK103:4230:53
13Johan GustafssonOK Nackhe104:4531:56
14Viktor LundmarkKvarnsvedens GOIF OK105:0232:13
15Fredrik LindFK Herkules105:0832:19
16Arvid HammarFK Herkules105:1132:22
17Petter SjölinIK Uven105:1332:24
18David GunnarssonIK Hakarpspojkarna105:2932:40
19Axel WahlströmHylte OK106:3833:49
20Filip ZachrissonKungälvs OK107:0534:16
21Oskar LarssonSävedalens AIK129:0656:17
22Robin SvennbergDegerfors OK133:5761:08
23Albin EvertssonLessebo OK135:5663:07
24Björn SamuelssonIK Trenne Ullared137:5165:02
25Jonas ErikssonHylte OK138:4765:58
26Jakob MolinTurebergs IF144:3971:50
Albin SchurmannHylte OKEj godk.
Filip JakobssonDegerfors OKEj godk.
Dennis KarströmFK HerkulesEj godk.
Simon GustafssonOK KåreEj godk.
August BengtssonOK NackheEj start

H14  38 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Marcus AnderssonOK Nolaskogsarna66:160:00
2Thor NørskovOK-Øst Birkerød73:126:56
3Jakob WahlIK Vista78:0211:46
4Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna80:0413:48
5Pontus KarlssonMarkbygdens OK80:0713:51
6Viktor FlingmarkUddevalla OK81:1014:54
7Linus HugohOK Landehof87:0620:50
8Anton PerssonMarkaryds FK87:1420:58
9Johan IvarssonOK Kullingshof87:2521:09
10Simon AnderssonOK Rodhen90:0123:45
11David StigsmarkKvarnsvedens GOIF OK92:1425:58
12Rasmus LarssonOK Alehof92:1626:00
13Per SamuelssonIK Trenne Ullared97:1130:55
14Oscar GustavssonOK Bävern99:3133:15
15Arvid VågLerums SOK103:1737:01
16Anton BlomIK Uven105:2539:09
17Albin PetrénKungälvs OK106:0639:50
18Oskar StenbergOK Skogshjortarna108:4042:24
19Niclas LarssonKöping-Kolsva OK111:1945:03
20Pontus BlockgrenFalkenbergs OK113:0546:49
21Niklas FriskMarkbygdens OK113:0946:53
22Elias HenrikssonHelsingborgs SOK116:4650:30
23Asker ÖlenschlägerÖrkelljunga FK117:5951:43
24Mattis ErnstssonFK Göingarna118:4652:30
25Thierry MächlerOLV Luzern140:2974:13
26Daniel ZachrissonKungälvs OK148:2982:13
27Alexander SörqvistBredareds IF148:3982:23
28Jonathan JohanssonFalkenbergs OK155:3189:15
29Jonas BäckströmIF Rigor162:3196:15
30Anton HagströmFalkenbergs OK174:05107:49
31Jakob EkmanFK Friskus Varberg198:43132:27
Daniel GustavssonFK Friskus VarbergEj godk.
Jakob KarlssonOK SkogsstjärnanEj godk.
Erik HedbergIF RigorEj godk.
Björn CederbergVänersborgs SKEj godk.
Johan BadenfeltFalkenbergs OKEj start
Patrik BrorssonTockarps IKEj start
Philip PerssonOK OrionEj start

H16  51 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Johan HögstrandMarkbygdens OK81:540:00
2Karl-Johan WestbergOK Tranan93:5512:01
3Hugo MattssonSkåneslättens OL94:0912:15
4Pontus PeterssonNybro OK96:3114:37
5Erik ClassonOK Orinto97:5115:57
6Johan SandströmOK Gipen103:4521:51
7Albin AnderssonMarkbygdens OK105:4223:48
8Johannes HenrikssonHelsingborgs SOK106:5825:04
9Johan SalomonssonVänersborgs SK108:5427:00
10Adam GeorgssonOK Nackhe111:0329:09
11Albin ThunbergOK Alehof112:3130:37
12Erik SiebersIK Hakarpspojkarna112:4530:51
13David JohanssonRydboholms SK112:4930:55
14Marcus OhlssonFK Friskus Varberg116:5735:03
15Emil KarlssonOK Alehof117:0135:07
16Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK117:0335:09
17Oskar SvenssonOK Tyr118:5737:03
18Erik JanssonGarphyttans IF118:5937:05
19Anton HelgmanOK Tyr119:4837:54
20Gustav JonssonSøllerød OK119:5638:02
21Johan HagströmFalkenbergs OK121:3239:38
22Andreas Brag JonssonIK Gandvik123:5341:59
23Oscar BjörckOK Älme124:3242:38
24Axel KarlssonSimlångsdalens IF124:3442:40
25Emil AhlbäckFossum IF125:3543:41
26Lucas PerssonFK Herkules131:2249:28
27Carl LindauTolered-Utby Ol-klubb132:1450:20
28Gustav HagströmFalköpings AIK OK133:2551:31
29Linus WahlIK Vista133:2851:34
30Rasmus BäckOK Kullingshof134:2252:28
31Gabriel AnderssonUlricehamns OK140:4658:52
32Emil HugohOK Landehof140:5058:56
33Linus CedervärnUlricehamns OK141:3959:45
34Viktor WestinBredaryds SOK145:2463:30
35Peter AnderssonHylte OK149:2467:30
36Tobias EdströmOK Gisle149:2867:34
37Jörgen MagnussonOK Reftele149:4167:47
38Kristian Narbro-PorathTolered-Utby Ol-klubb150:0768:13
39Arvid Lindqvist-KällOK Älme156:2174:27
40Simon BengtssonFK Friskus Varberg167:3885:44
41Benjamin EricssonToarps OK191:59110:05
42Vidar ErikssonIF Marin Väst198:59117:05
43Simon RosénOK Vivill258:38176:44
Simon SkogmanMarkbygdens OKEj godk.
Felix PalmgrenBodafors OKEj godk.
Simon NilssonFalköpings AIK OKEj godk.
Mario MächlerOLV LuzernEj godk.
Christopher ÅkerstenIF Marin VästEj start
Christofer BerntssonIF RigorEj start
Filip AnderssonMarkbygdens OKEj start
Max Peter BejmerBromma-Vällingby SOKEj start

H18  39 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1David BejmerBromma-Vällingby SOK108:540:00
2Gustav EklöfIK Ymer115:046:10
3Joakim SvenskStora Tuna OK119:3310:39
4Erik NyströmOK Tyr121:2712:33
5Lukas BrodinHylte OK122:2513:31
6Mikael AnderssonIF Rigor122:3513:41
7Christoffer OhlssonUddevalla OK129:0320:09
8Henrik SulzOLC Wienerwald129:1520:21
9Simon HedlundKöping-Kolsva OK131:0522:11
10Nils SpetzUlricehamns OK131:1122:17
11Niklas OlssonSkåneslättens OL131:1222:18
12Oskar HektorJärla IF OK131:3522:41
13Marcus HanssonOK Gipen131:5623:02
14Daniel MartinssonOK Kroppefjäll134:1425:20
15Andreas BergLinköpings OK134:1925:25
16Jonas HemlinIK Uven134:2825:34
17Erik JohanssonOK Tranan134:4925:55
18Christoffer AndersénIK Gandvik151:3642:42
19Johan AttforsTolered-Utby Ol-klubb153:4044:46
20David SiebersIK Hakarpspojkarna159:5050:56
21Joakim MagnussonOK Reftele160:0651:12
22Joakim JohanssonFK Friskus Varberg160:1451:20
23Dag StridhOK Gipen160:5051:56
24Patrik AnderssonHylte OK163:4754:53
25Jonas EkskogKvarnsvedens GOIF OK168:2759:33
26Adam FredénFalköpings AIK OK186:5077:56
27Birger AnderssonIK Uven189:2780:33
28Dennis NyqvistOK Gipen194:4485:50
29Niklas Brag JonssonIK Gandvik206:3497:40
Jesper NilssonUlricehamns OKEj godk.
Rasmus SchurmannHylte OKEj godk.
Klas LöfstedtStora Tuna OKEj godk.
Andreas KonringSøllerød OKEj godk.
Anders HedbergLerums SOKEj godk.
Jakob SegerslättSkåneslättens OLEj godk.
Niclas StåhlFK HerkulesEj start
Samuel ÖrnMarkaryds FKEj start
Anton BacklundSäterbygdens OKEj start
Pelle NordforsStora Tuna OKEj start

H20  17 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Yury TambasovSävedalens AIK113:560:00
2Erik HolmbergIK Hakarpspojkarna119:295:33
3Sergey FedotenkoArgo OC122:508:54
4Erik Folkesson-BlomOK Älme125:2911:33
5Fredrik JohanssonBredaryds SOK127:1913:23
6Jonas WallinVänersborgs SK127:3913:43
7Oskar EklöfIK Ymer129:3515:39
8Fredric GustafssonJönköpings OK137:2423:28
9John KumlinIK Ymer143:0229:06
10David ModigOK Alehof145:1231:16
11Stefan RingerOK Alehof147:0433:08
12Anton HemlinIK Uven148:4034:44
13Daniel AxelssonVänersborgs SK155:0941:13
14Oskar PetterssonJönköpings OK158:3844:42
15Andreas NordforsStora Tuna OK160:0046:04
Daniel ÖrnIK HakarpspojkarnaEj godk.
Patrik KarlssonOK SkogsmunkenEj start

H20 M  1 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
Patrik HanssonOK GipenEj godk.

H21  38 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Martin PetterssonSävedalens AIK137:320:00
2Jon LarssonOK Skogshjortarna141:303:58
3Marcus KvarndalUlricehamns OK141:494:17
4Henrik ThomsonOK Kåre144:547:22
5Christian ArnessonUlricehamns OK145:348:02
6Daniel OlssonToarps OK145:588:26
7Andreas PerssonGöteborg/Majorna OK147:019:29
8Johan KnubbeMarkbygdens OK147:099:37
9Mattis WärnIFK Göteborg149:4212:10
10Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb149:4412:12
11Per-Anders KumlinVäxjö OK162:1524:43
12Joel SanderiLidköpings VSK164:3527:03
13Jens UddénLjungskile FK165:3828:06
14Henrik LidhageIK Ymer165:5228:20
15Måns WinnemOK Linné166:4229:10
16Henrik JohnssonBredaryds SOK166:5829:26
17Ulf LunnhedOK Reftele167:1829:46
18Mikael BogrenOK Gisle172:5435:22
19Henrik BengtssonFalkenbergs OK175:5138:19
20Daniel HägerstrandIFK Göteborg176:2638:54
21Thomas LiljaOK Denseln180:4743:15
22Per-Åke BastestadTolered-Utby Ol-klubb235:2097:48
23Daniel NilssonIK Stern246:24108:52
Anders LövgärdOK AlehofEj godk.
Jonas AnderssonIF RigorEj godk.
Niclas ErikssonFalköpings AIK OKEj godk.
Marcus AdolfssonNAIS OKEj godk.
Andreas SamuelssonOK RefteleEj godk.
Rune Nygaard MonradSpring Cup OKEj godk.
Joakim AxelssonOK SkogsmunkenEj godk.
Anders FranzénLidköpings VSKEj godk.
Per RubendahlOK SkogshjortarnaEj start
Jonas NielsenOK SkogshjortarnaEj start
Fredrik AnderssonIF RigorEj start
Erik AamotOK SkogshjortarnaEj start
Roger LundinFK HerkulesEj start
Daniel OlssonUddevalla OK
Mattias PrickUddevalla OK

H21 L  48 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Mats RöjgårdOK Kolmården173:430:00
2Thomas AspIFK Göteborg174:441:01
3Dmitry MihalkinSävedalens AIK177:153:32
4Flemming JørgensenOK Pan Århus179:315:48
5Håkan SvenssonBredaryds SOK179:365:53
6Tommy AnderssonVänersborgs SK182:148:31
7Henrik EliassonIFK Göteborg183:009:17
8Markus PuuseppOK Triangeln186:0512:22
9Johan StrandGöteborg/Majorna OK186:0612:23
10Martin IvarssonVänersborgs SK186:1012:27
11Fredrik JohanssonIFK Lidingös Skid o OK188:4915:06
12Jens Knud MaarupFarum Tisvilde OK192:2418:41
13Martin HogedalOK Orion195:3521:52
14Ingemar EricssonRonneby OK197:1923:36
15Anders HöijeGöteborg/Majorna OK198:5725:14
16Mattias NilssonOK Alehof199:0025:17
17Per-Anders EggertsenIFK Göteborg199:0525:22
18Jesper StenströmVänersborgs SK199:0925:26
19Johan SvenssonOK Vilse 87200:2926:46
20Alexander WestbergOK Tranan202:4329:00
21Kristoffer SidebyGöteborg/Majorna OK202:5329:10
22Tobias ThorssonIK Trenne Ullared204:3130:48
23Rasmus GrönlundLunds OK206:0432:21
24Mattias CarlssonIK Trenne Ullared210:4437:01
25Michael SörensenOK Pan-Kristianstad214:0940:26
26Oscar CarlssonEksjö SOK219:0645:23
27Vidar FaxénSävedalens AIK220:2946:46
28Anders JohanssonIK Trenne Ullared227:4954:06
29Mikael LundqvistFalkenbergs OK228:1854:35
Rikard ClaessonStora Tuna OKEj godk.
Fredrik NobornOK LinnéEj godk.
Tomas JohanssonVänersborgs SKEj godk.
Andréas AnderssonIFK GöteborgEj godk.
Marcus MillegårdSävedalens AIKEj start
Andreas JohanssonIFK GöteborgEj start
Rikard PentonenHestra IFEj start
Johan IngemarssonFK Friskus VarbergEj start
Kalle WraneSävedalens AIKEj start
Jari WilliamssonTolered-Utby Ol-klubbEj start
Tobias WahlgrenIK HakarpspojkarnaEj start
Rickard SvenssonVästerås SOKEj start
Erik AlnervikHelsingborgs SOKEj start
Anders RyvalliusVänersborgs SKEj start
Magnus CarlstedtSävedalens AIKEj start
Pär HanssonFK Friskus VarbergEj start
Markus NilssonOK NackheEj start
Jacob JohanssonFalkenbergs OKEj start
Mats GustafssonFK Friskus VarbergEj start

H21 M  4 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Håkan B SamorSävedalens AIK178:590:00
2Pierre NyqvistIK Uven197:3218:33
3Lukas RosénOK Vivill309:11130:12
Martin AnderssonOK RävenEj godk.

H35  39 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Jonas GustafssonVänersborgs SK121:230:00
2Martin BobergIF Rigor122:130:50
3Calle AnderssonOK Skogsstjärnan128:497:26
4Martin AhlqvistFrölunda OL129:177:54
5Thomas JosarpFK Friskus Varberg129:288:05
6Anders CarlssonVänersborgs SK129:368:13
7Erik BengtssonFK Åsen135:3214:09
8Fredrik SvenssonJönköpings OK138:0416:41
9Martin BeckmanOK Nackhe138:4817:25
10Henrik SvenssonUlricehamns OK140:1318:50
11Thomas KarlssonSjövalla FK141:4920:26
12Jakob LandspergFarum-Tisvilde OK141:5420:31
13Magnus ClaessonSkillingaryds FK143:1221:49
14Anders NilssonOK Skogsstjärnan147:3126:08
15Fredrik ÖrnlidTäby OK149:0527:42
16Erik ÖsterlinSävedalens AIK151:5630:33
17Stefan MårtenssonFrölunda OL152:5631:33
18Martin JohanssonHalmstad OK153:1831:55
19Preben JörgensenIFK Göteborg154:5633:33
20Emil ErdeliusIF Rigor156:5235:29
21William RexOK Landehof159:5538:32
22Björn LövhammerIFK Göteborg161:1539:52
23Martin SvenssonIF Rigor164:2843:05
24Mads MikkelsenIFK Göteborg180:2058:57
25Roland NatanaelssonKöping-Kolsva OK180:2459:01
26Fredrik AskMarkbygdens OK190:1468:51
27Morten PlougBallerup OK192:1570:52
28Peter JohanssonSimlångsdalens IF193:1571:52
29Klas ÅströmFK Herkules193:4472:21
30Magnus GraadRonneby OK196:2174:58
31Peter BorgFrölunda OL201:3480:11
32Fredrik EvertssonLessebo OK243:40122:17
Magnus HomannFrölunda OLEj godk.
Sven Åke BengtssonFalkenbergs OKEj godk.
Magnus ErikssonFrölunda OLEj godk.
Lars OhlssonOK SkogshjortarnaEj start
Peter GustavssonHylte OKEj start
Christian GubmeOK-73Ej start
Martin ClaessonIFK GöteborgEj start

H35 M  24 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Peter EdmanKorsnäs IF OK126:330:00
2Mikael SvenssonFK Herkules138:4412:11
3Stefan NordinOK Tranan143:0616:33
4Ulf NyqvistOK Landehof162:1035:37
5Robert BurénIK Ymer165:4539:12
6Mikael BlockgrenFalkenbergs OK166:4040:07
7Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK172:4446:11
8Peter HagströmFalkenbergs OK175:3549:02
9Ulf GabrielssonKungälvs OK179:4653:13
10Lars ZachrissonKungälvs OK180:5954:26
11Sven ErikssonOK Landehof183:2656:53
12Anders VegeliusKungälvs OK192:2065:47
13Bengt JohnsonRävetofta OK194:0067:27
14Peter KjellssonFalkenbergs OK195:0868:35
15Martin AnderssonVänersborgs SK200:2673:53
16Patrick PerssonHärlövs IF202:2875:55
17Martin UddKinnaströms SK203:2376:50
18Lars BjörckOK Älme210:5484:21
19Jacob SucksdorffOK-73239:06112:33
20Dennis ØbroTisvilde Hegn OK244:59118:26
21Michael ZiegelaschSV Wissenschaft Quedlinburg250:19123:46
Håkan LarssonIF HallbyEj godk.
Torbjörn SaetreOK OrintoEj start
Ola SteneborgOK OrintoEj start

H40  60 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Björn AnderssonBredaryds SOK102:040:00
2Ulrik OlssonBrattås CK107:145:10
3Fredrik BarrulfOK Tyr113:2811:24
4Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna114:0612:02
5Mikael ÖhgrenSävedalens AIK114:1912:15
6Roine PetterssonIFK Göteborg115:1513:11
7Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna116:2314:19
8Jan-Olof BogrenSundbybergs IK123:5221:48
9Peter AronssonBredaryds SOK124:4822:44
10Bjarne BäcklundIFK Göteborg126:0524:01
11Johan HanssonNässjö OK126:5924:55
12Henrik KarlssonOK Skogsstjärnan128:0325:59
13Niclas AnderssonMarkbygdens OK128:2026:16
14Claes HagstrandGöteborg/Majorna OK128:5626:52
15Mikael PalgrimVänersborgs SK131:5729:53
16Bengt JohanssonFK Friskus Varberg137:0435:00
17Ulf JohanssonOK Dacke137:5035:46
18Magnus ThunstedtJärfälla OK137:5735:53
19Patrik FalkGöteborg/Majorna OK141:2939:25
20Øystein RappRaumar OL141:3939:35
21Leif EinarssonKungälvs OK143:3741:33
22Christer EkskogKvarnsvedens GOIF OK149:0747:03
23Tommy BäckOK Kullingshof149:5647:52
24Jonas HagströmFalköpings AIK OK153:3851:34
25Magnus BacklundSäterbygdens OK156:0053:56
26Stefan SpetzUlricehamns OK157:1955:15
27Per BjörnlingerIK Vista159:2857:24
28Per JohanssonOK Reftele160:4858:44
29Rolf ArrestamSundbybergs IK165:5563:51
30Håkan BerndtssonFrölunda OL166:2064:16
31Anders GustavssonOK Enen Enköping166:4464:40
32Göran WendlerSV Wissenschaft Quedlinburg168:4566:41
33Mikael JohanssonOK Nackhe170:3668:32
34Erik AgrellSävedalens AIK175:1773:13
35Anders SjöbergOK Reftele176:5174:47
36Mikael MartinssonFalkenbergs OK177:1875:14
37Ingmar WahlströmHylte OK177:2075:16
38Johan WettergrenIK Uven179:1377:09
39Anders JonssonSøllerød OK179:4577:41
40Ingmar JohanssonFK Friskus Varberg181:2379:19
41Anders AnderssonHylte OK199:0497:00
42Ingemar BlomIK Uven212:29110:25
43Fredrik MolinTurebergs IF217:10115:06
44Henric KarlssonMotala AIF OL241:44139:40
Nils GustavssonIFK GöteborgEj godk.
Erik StigsmarkKvarnsvedens GOIF OKEj godk.
Lars JacobssonDegerfors OKEj godk.
Per GerdleHalmstad Garnisons IFEj godk.
David NolåkersKvarnsvedens GOIF OKEj godk.
Jim AxmalmSävedalens AIKEj godk.
Stefan EdvardssonOK TorfinnEj godk.
Peter LöfstedtStora Tuna OKEj godk.
Håkan HansonFalkenbergs OKEj start
Mattias BååthSävedalens AIKEj start
Mårten WikströmHalmstad OKEj start
Roger GunnarssonFalköpings AIK OKEj start
Håkan AnderssonOK DackeEj start
Lars LarssonOK AlehofEj start
Ingvar ÅkessonIK HakarpspojkarnaEj start
Anders Z ZederinIK Trenne UllaredEj start

H45  64 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Peter CederbergVänersborgs SK101:230:00
2Bertil ÅkessonMarkbygdens OK110:048:41
3Leif HelgmanOK Tyr110:539:30
4Ulf WallinSjövalla FK111:099:46
5Pär GustavssonGöteborg/Majorna OK111:5010:27
6Mikael HanssonBredaryds SOK111:5310:30
7Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb113:5912:36
8Mats BrorssonTockarps IK119:3018:07
9Mikael BacklundDalaportens OL119:4018:17
10Kent KlassonHestra IF119:4918:26
11Kjell-Ove ArvidssonFalkenbergs OK120:0318:40
12Pär ClaessonSävedalens AIK120:2519:02
13Mats SvenssonHjärnarps GH OL122:3821:15
14Thomas AttforsTolered-Utby Ol-klubb133:2832:05
15Bengt GrewinFrölunda OL133:3432:11
16Magnus WideFK Herkules133:4232:19
17Bo HerderssonMarkbygdens OK134:0432:41
18Andres LaasOK Skogshjortarna135:4834:25
19Per AnderssonUlricehamns OK137:5236:29
20Lars-Olof LundquistNybro OK139:3538:12
21Jens NørgaardOK-73140:0138:38
22Bo JosefssonRydboholms SK141:2540:02
23Knut EngenRaumar OL143:2342:00
24Lars-Johan VågLerums SOK144:1642:53
25Bengt MarthinssonHylte OK144:2042:57
26Sven Erik DahlbergIK Trenne Ullared144:4843:25
27Göran PerssonVärend GN OL145:3444:11
28Torbjörn SjölinIK Uven145:5844:35
29Tor StrandRaumar OL147:4446:21
30Karsten JøhnkOK Syd149:4048:17
31Patrik MächlerOLV Luzern150:4749:24
32Stefan HammarFK Herkules154:2653:03
33Ingvar IvarssonOK Kullingshof155:4454:21
34Bengt HolménHylte OK155:5754:34
35Hans HugohOK Landehof156:0254:39
36Göran StuhlhoferOK Landehof157:5456:31
37Lars GustafssonOK Kåre163:4562:22
38Christer MannfolkUlricehamns OK164:1462:51
39Håkan WåhlanderFrölunda OL167:3166:08
40Nils-Olof LarssonVänersborgs SK168:1766:54
41Hans KööhlerTrollhättans SOK168:2467:01
42Kenneth ÖhmanVallentuna-Össeby OL169:5968:36
43Bjarke SucksdorffOK-73173:3172:08
44Thomas BäckströmIF Rigor174:4373:20
45Egon GustavssonOK Bävern180:3079:07
46Krister KarlssonOK Nackhe182:2080:57
47Bo KonringSøllerød OK182:2881:05
48Anders LarssonOK Nackhe185:5584:32
49Kurt ThuesenKFIU-Orientering, København187:0485:41
50Håkan ErikssonOK Räven191:4290:19
51Bo PeterssonLessebo OK198:1196:48
52Claus WigenKFIU-Orientering, København199:2998:06
53Torbjörn SalomonssonVänersborgs SK200:5899:35
54Reino ÖrnMarkaryds FK205:04103:41
55Mats NilssonFalköpings AIK OK216:50115:27
56Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK260:43159:20
57Jan TruelsenHerlufsholm OK276:27175:04
58Jan-Olov ÅkerstenIF Marin Väst337:21235:58
Björn LindauTolered-Utby Ol-klubbEj godk.
Jörgen HallénTrollhättans SOKEj godk.
Bengt KlassonUlricehamns OKEj godk.
Henrik NielsenTisvilde Hegn OKEj godk.
Fredrik NordforsStora Tuna OKEj godk.
Arne SääfGudhems IFEj start

H45 M  12 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK118:420:00
2Börje ÖbergOK Skogshjortarna123:334:51
3Peter ÅkessonIK Dran141:0022:18
4Ove SvenssonOK Gipen142:1923:37
5Tomas HugosonMunkedals SOK161:1442:32
6Alf Johansson 2FK Friskus Varberg165:4247:00
7Bengt ErikssonIS Kullen168:3149:49
8Anders PetrénKungälvs OK170:3751:55
9Sven-Olof PålssonKungälvs OK173:2054:38
10Anders LiljaOK Denseln206:0987:27
11Ulf SkogmanKinnaströms SK209:4190:59
Tomas KarlssonOK SkogsmunkenEj godk.

H50  49 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Lennart NilssonUlricehamns OK108:370:00
2Tomas GeorgssonOK Nackhe110:051:28
3Anders BjörklundSävedalens AIK110:462:09
4Jerker NetzTrollhättans SOK112:023:25
5Laus SeirHelsingør SOK116:498:12
6Magnus AnderssonUlricehamns OK120:0511:28
7Jeppe HanssonFossum IF120:1211:35
8Bengt JonassonGöteborg/Majorna OK122:2613:49
9Ingmar AnderssonOK Nolaskogsarna123:2714:50
10Ulf PalmérUlricehamns OK123:3915:02
11Tommy JohnssonOK Nackhe123:4715:10
12Tore BengtssonMariestads FK123:4815:11
13Thomas LundgrenTrollhättans SOK123:5215:15
14Stefan SjöblomFrölunda OL124:1115:34
15Jan-Olof ErikssonAnnebergs GIF124:1815:41
16Anders SpånérSävedalens AIK124:4016:03
17Anders WassbladVänersborgs SK131:3422:57
18Yngve ErnstssonFK Göingarna133:1524:38
19Arne AnderssonOK Torfinn134:1525:38
20Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubb135:1926:42
21Kenneth GustavssonLaxå OK137:2028:43
22CarlJohan HögstrandMarkbygdens OK137:4829:11
23Sten SegerslättSkåneslättens OL139:1830:41
24Erik ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK139:2230:45
25Jan SvenssonOK Tyr139:3230:55
26Tommy RoosFalköpings AIK OK144:2135:44
27Peder JohanssonOK Skogsstjärnan150:1041:33
28Martin EickhoffSävedalens AIK150:2041:43
29Kent LindhOK Tyr150:5542:18
30Peter LarssonOK Gipen155:5347:16
31Bernt AnderssonIF Rigor156:4248:05
32Klaes-Håkan BejmerBromma-Vällingby SOK156:5748:20
33Per NyströmOK Tyr157:3148:54
34Jan KihlSundbybergs IK159:1050:33
35Börje SundbergOK Gipen159:5951:22
36Ingemar BertilssonFK Herkules160:1151:34
37Göran SiebersIK Hakarpspojkarna161:4853:11
38Kenneth LarssonKöping-Kolsva OK166:3958:02
39Odd OhlssonUddevalla OK176:3667:59
40Tommy JensenHelsingør SOK191:4683:09
41Stig-Ove DjurbäckKinnaströms SK203:0194:24
42Göran BerggrenLjungskile FK204:0495:27
Dag SvenssonHylte OKEj godk.
Eddie BjärrenholtRånäs OKEj godk.
Conny SahlinVänersborgs SKEj godk.
Michael MagnussonMarkbygdens OKEj start
Jörgen IvarssonHestra IFEj start
Jan AxelssonIK UvenEj start
Morgan TidemanJönköpings OKEj start

H55  49 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Göran OlssonIdefjordens SK97:530:00
2Karl WegerfeltGarphyttans IF108:5611:03
3Lasse HogedalVänersborgs SK111:4313:50
4Sören KasperssonMarkbygdens OK114:3516:42
5Björn PetterssonUlricehamns OK119:5622:03
6Kenth SundgrenOK Silva122:0024:07
7Mats HaglundOK Djerf126:2128:28
8Bent GalborgenSkaukameratene O-lag127:0329:10
9Hans EkbergTrollhättans SOK128:5831:05
10Ingvar AnderssonOK Amne129:1331:20
11Gunnar BejbomUddevalla OK129:2531:32
12Åke JohanssonRydboholms SK129:3531:42
13Kent JogelandIK Ymer131:2533:32
14Anders SettergrenOskarströms OK132:1334:20
15Clyde PerssonLjungskile FK134:4536:52
16Anders DavidsonMarkbygdens OK135:2237:29
17Tommy WesterbergIF Hagen137:2439:31
18Mats BlomLjungskile FK140:2442:31
19Lars GustafssonOK Gränsen141:0543:12
20Stanley MattssonIK Uven141:1143:18
21Sven-Olof LarssonVäxjö AIS143:0345:10
22Björn JohanssonHjortens SK143:2945:36
23Jørgen Münster-SwendsenSøllerød OK143:3845:45
24Lars-Inge AnderssonOK Räven148:5751:04
25Håkan CarlssonIK Dran151:1353:20
26Karl-Uno AnderssonFalkenbergs OK153:3255:39
27Sten BlomströmIK Stern153:3455:41
28Jörgen LundholmSöders SOL Tyresö153:5556:02
29Thomas JohanssonAlmby IK158:1160:18
30Sven-Olof JohanssonVaggeryds SOK158:4260:49
31Lennart WiderströmIK Ymer159:0061:07
32Bengt StrindhagenFK Vittus163:5065:57
33Lars JohanssonMalmö OK169:5271:59
34Christian StrandgaardSøllerød OK171:1973:26
35Göran EklöfIK Ymer176:3578:42
36Kjell RosénOK Vivill177:3479:41
37Anders KumlinIK Ymer200:12102:19
38Inge AnderssonOK Skogsstjärnan224:04126:11
Ulf SvenssonOK NjudungEj godk.
Lars EkbergTrollhättans SOKEj godk.
Lars WiderströmIK YmerEj godk.
Bo HåkanssonIFK GöteborgEj godk.
Robert JessenFrämmestads IKEj godk.
Göran LarssonVänersborgs SKEj godk.
Kent IvarssonOK SkogshjortarnaEj start
Göran JohnssonSkåneslättens OLEj start
Gert IvarssonOK SkogshjortarnaEj start
Inge JovikenIF RigorEj start
Christer HåkanssonFalkenbergs OKEj start

H55 M  12 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Bernt JosefssonUlricehamns OK111:190:00
2Per-Eric EricsonToarps OK118:267:07
3Mårten SvenssonStångenäs AIS122:5911:40
4Jörgen AxelssonMarkbygdens OK124:4213:23
5Lars JohanssonOK Nackhe125:0513:46
6Alf JohanssonFK Friskus Varberg128:1816:59
7Bertil SvenssonIK Trenne Ullared135:1223:53
8Per-Arne SvenssonUlricehamns OK185:0373:44
9Sten HelmertzFK Herkules250:00138:41
Lars HolmOK GipenEj godk.
Erling AnderssonVänersborgs SKEj godk.
Anders AlstadGöteborg/Majorna OKEj start

H60  62 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Carl-Henry AnderssonOK Orinto89:440:00
2Rune SandbergUddevalla OK95:025:18
3Morgan LjungVaggeryds SOK95:085:24
4Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK100:3710:53
5Sören AnderssonIK Dran106:5317:09
6Ingemar ArnessonIK Dran108:2718:43
7Gert OlssonSkåneslättens OL108:4719:03
8Rolf SkoglundSoIK Hellas111:4622:02
9Bill SchölinTockarps IK113:3923:55
10Ove ThorssonIK Trenne Ullared113:4724:03
11Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK114:3224:48
12Per-Olof FernbergIS Skanne116:2826:44
13Göran BengtssonTockarps IK117:3527:51
14Bertil HolmgrenGävle OK119:1729:33
15Roy OwessonHelsingborgs SOK119:3229:48
16Leif NordinAttunda OK122:5533:11
17Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb123:1833:34
18Lars TuvessonUlricehamns OK123:2433:40
19Bengt SörensenJönköpings OK124:1234:28
20Per KnubbeMarkbygdens OK126:4537:01
21Lars OlssonFK Boken127:3937:55
22Kent OlaussonOK Orinto128:3538:51
23Niels TuliniusOK Stengården128:4539:01
24Bengt SalomonssonSkåneslättens OL131:3341:49
25Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK131:4542:01
26Lennart GustavssonIK Uven136:0446:20
27Leif AxelssonHjortens SK137:1247:28
28Ingemar LindblomIFK Göteborg137:2147:37
29Lars Acke WåhlanderGöteborg/Majorna OK140:3350:49
30Olof KarlssonUddevalla OK140:3850:54
31Bengt StåhlHjärnarps GH OL142:1552:31
32Roland PerssonOK Älme142:1752:33
33Lars HenrikssonOK Älme142:3052:46
34Peeter-Jaan KaskLunds OK146:0656:22
35Ronny RagnarssonOK Skogshjortarna148:4358:59
36Leif SamorTjällmo-Godegårds OK150:3160:47
37Bror PalgrimVänersborgs SK151:1261:28
38Christer GrönbladHärlövs IF153:3463:50
39Bengt-Rune WallströmIK Uven155:0865:24
40Lars ArleboKFUM Örebro OK155:1465:30
41Björn AhlnérGöteborg/Majorna OK156:3566:51
42Tommy PedersenOK Orinto156:4166:57
43Jan HanssonLunds OK171:5582:11
44Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK176:5887:14
45Jean Paul Baudoin0615AZ VSAO178:5589:11
46Bertil QvickKungälvs OK186:5697:12
47Nils-Erik BondessonFrosta OK187:5098:06
48Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK188:1298:28
49Mogens JørgensenSøllerød OK189:2699:42
50Krister AlfredssonOK Orinto193:28103:44
51Kjell AnderssonOK Skogshjortarna218:43128:59
Bosse NobornSundsvalls OKEj godk.
Erling SvenssonIK Trenne UllaredEj godk.
Anders BjörnbergFrölunda OLEj godk.
Lars ÖsterbergSävedalens AIKEj start
Kjell JeppsonIF RigorEj start
Leif RylanderMarkbygdens OKEj start
Jonas LarssonOK KullingshofEj start
Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubbEj start
Göran LarssonOK KompassenEj start
Stig JohanssonBredaryds SOKEj start
Ove VesterbergLycksele IFEj start

H65  59 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Arne BergStjärnorps SK97:100:00
2Henrik HvoslefIK Stern100:233:13
3Lars FinbomOK Landehof100:283:18
4Inge PerssonFK Boken101:023:52
5Waste ByströmOK Virdarna103:256:15
6Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK104:227:12
7Erland LingJönköpings OK109:0811:58
8Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna109:1712:07
9Per-Olof EckerlidSävedalens AIK109:2212:12
10Gösta DrotzHestra IF109:2312:13
11Ronny AnderssonOK Skogshjortarna109:3012:20
12Kent CarlgrenOK Skogshjortarna109:3512:25
13Anders CarlssonSkåneslättens OL111:0013:50
14Ole SvendsenRoskilde OK113:5016:40
15Lennart HöijeOK Ravinen115:3618:26
16Olle HermanssonIK Ymer116:0818:58
17Gerth SällströmLessebo OK116:2819:18
18Bo SvenssonTockarps IK122:2325:13
19Ivan ErnvidNitta IF123:4026:30
20Allan SunnergrenHjärnarps GH OL125:2428:14
21Göte Johansson D-POK Tranan126:2529:15
22Bernt KvistUlricehamns OK127:0529:55
23Kjell-Åke IsakssonOK Skogshjortarna127:5330:43
24Ingemar WiklundOK Skogsvargarna128:3131:21
25Magne HagströmFrölunda OL128:5031:40
26Kay SvenssonOK P4130:0632:56
27Lars-Erik LarssonOK Amne132:0534:55
28Sven-Olof NorlinRimbo SOK132:2835:18
29Sven-Olof FranssonOK Stigen132:5835:48
30Stig BengtssonOK Amne134:2237:12
31Per HaepplingVästerås SOK135:4838:38
32Karl-Axel JohanssonIK Uven138:2041:10
33Gustav KrighOK Nipan139:0141:51
34Torsten ClaessonOK Älme141:3844:28
35Björn HolmerKungälvs OK142:4145:31
36Bo ÖhgrenHelsingborgs SOK150:5153:41
37Gunnar GrönqvistBottnaryds IF152:2255:12
38Kenneth JonssonVänersborgs SK153:4656:36
39Bo AdolfssonIK Ymer154:5357:43
40Bror AndreassonTolered-Utby Ol-klubb155:2458:14
41Tore PetterssonOK Gipen156:0558:55
42Holger MikkelsenOdense OK156:3459:24
43Sune MentorGöteborg/Majorna OK157:5460:44
44Leif AnderssonKungälvs OK160:4063:30
45Ingvar BengtssonOskarströms OK160:4763:37
46Tom LindbergLunds OK161:5864:48
47Palle NielsenOdense OK167:2370:13
48Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK171:2374:13
49Flemming LarsenHelsingør SOK185:5188:41
50Olle PeterssonFrölunda OL203:02105:52
Hans L. AnderssonVästerbergslagens OLEj godk.
Hans SvenssonKinnarumma IFEj godk.
Bent NielsenOK Pan ÅrhusEj godk.
Rune SpetzNitta IFEj start
Gert-Erik CarlssonFalkenbergs OKEj start
Bo WesterbergVänersborgs SKEj start
Rolf AnderssonLaholms IF OKEj start
Herluf JensenSvendborg OKEj start
Lennart OlssonIK UvenEj start

H70  36 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Kurt LarssonOK Nackhe102:260:00
2Håkan SkogumMarkbygdens OK108:386:12
3Ingemar AlfredssonIK Uven115:3513:09
4Göran KarlssonOK Bävern124:4622:20
5Gösta GrahnSävedalens AIK125:0922:43
6Rune BengtssonRonneby OK126:1923:53
7Martin EngqvistUpsala IF130:5028:24
8Otto HolmdahlLinköpings OK134:4532:19
9Lennart ErikssonOK Stigen136:1233:46
10Sten HjelmOK Tranan140:4538:19
11Per LarssonJönköpings OK145:5843:32
12Ingvar JosefssonRydboholms SK146:0143:35
13Karl-Eric WannbergIK Omega146:1243:46
14Holger PerssonOK Eken148:4746:21
15Stig FranssonOK Stigen150:0147:35
16Gert EmanuelssonFK Herkules150:1447:48
17Bent MortensenOK-73153:3651:10
18Klas TykessonRävetofta OK158:0455:38
19Tore AnderssonIK Trenne Ullared158:1255:46
20Gunnar FribergOK Kompassen158:2355:57
21Sigge RudolfssonOK Gisle164:5862:32
22Ragnar GudmundssonIF Rigor166:1963:53
23Jan-Eric NelkingFK Åsen175:3773:11
24Erland OlssonToarps OK180:0077:34
25Kurt StenbergIK Gandvik201:5599:29
26Bo ÖhrströmOK Amne202:2599:59
27Totte HolmMarkbygdens OK237:53135:27
Bernt JohanssonOK GisleEj godk.
KG ErikssonOK GisleEj godk.
Rolf StenströmVänersborgs SKEj godk.
Bengt FagrellOK AlehofEj start
Gösta CederinGöteborg/Majorna OKEj start
Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubbEj start
Lennart ÖsterlundOK FriseneEj start
Åke HogedalKungälvs OKEj start
Harry SöderbergFK Friskus VarbergEj start

H75  21 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Jonny BlomqvistGöteborg/Majorna OK120:040:00
2Helmer EkbergÄtrans IF122:432:39
3Sven-Erik AnderssonFalköpings AIK OK123:193:15
4Björn BromanGöteborg/Majorna OK123:363:32
5Carl-Henrik HallbergIK Uven123:383:34
6Evald StenssonMarkbygdens OK123:413:37
7Torgny AnderssonFalkenbergs OK130:1910:15
8Gösta PetterssonIK Uven130:2810:24
9Lasse OlssonIK Trenne Ullared132:5012:46
10Sven SvenssonFK Vittus133:5113:47
11Arvid JohanssonOK Nackhe134:0013:56
12Nils FogebyJärfälla OK140:4520:41
13Rolf ForsmanTolered-Utby Ol-klubb146:2826:24
14Sten CarlssonSävedalens AIK151:0330:59
15Gunnar AnderssonIK Trenne Ullared169:3149:27
16Lars Gunnar EnströmOK Tranan172:3852:34
17Jan JönssonFalkenbergs OK173:3253:28
18Evert CarlssonTäby OK178:2158:17
19Arne AnderssonEslövs FK213:5893:54
Sven AnderssonOK StigenEj godk.
Bertil JohanssonOK LandehofEj godk.

H80  16 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Stig-Allan JönssonHalmstad Garnisons IF109:550:00
2Gunnar GustafssonOK Grane128:3418:39
3Evald GustavssonIK Trenne Ullared128:3818:43
4Lars-Erik AronsonIF Rigor151:0741:12
5Arne DavidssonUlricehamns OK167:5958:04
6Bengt BorgGöteborg/Majorna OK170:5260:57
7Ingvar JohanssonFalköpings AIK OK180:3870:43
8Åke PetterssonKungälvs OK193:1883:23
9Gunnar JohanssonMarkbygdens OK195:0385:08
Bengt OlaussonOK OrintoEj godk.
Börje PerssonOK GyngeEj godk.
Per GustafssonOK RoxenEj godk.
Stig EngströmOK SkogshjortarnaEj start
Hugo AhldénFK Friskus VarbergEj start
Yngve HederströmOK SkogshjortarnaEj start
Nils PerssonTockarps IKEj start

INSK  39 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
Alma WilhelmssonFalköpings AIK OKGodkänd
Daniel AnderssonIK DranGodkänd
Emil Bjørnstad StrandRaumar OLGodkänd
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIKGodkänd
Gustav MolinTurebergs IFGodkänd
Julia LundmarkKvarnsvedens GOIF OKGodkänd
Lovisa JohanssonOK DackeGodkänd
Lydia BengtsdotterIS KullenGodkänd
Maria BjörnlingerIK VistaGodkänd
Oskar EricssonRonneby OKGodkänd
Arvid LarssonSävedalens AIKEj start
Alva BrobergIF Rigor
Andreas ArrestamSundbybergs IK
Angelica SylvanIF Rigor
David KarlssonOK Kullingshof
Fabian EvertssonLessebo OK
Felix FalkFK Herkules
Hugo SjöbergKlubblös
Ida ErikssonOK Landehof
Jakob MobergOK Löftan
Johan BjörckOK Älme
Johanna BondessonOK Friskus
Johanna WahlbergVäxjö AIS
Jonathan JohanssonOK Nackhe
Linnéa SkalbergBredaryds SOK
Linus LundbergOK Bävern
Matilda HagstrandGöteborg/Majorna OK
Moa SågbyJönköpings OK
Noah BechtelFK Friskus Varberg
Nora HolmgårdKils OK
Oskar SjölinIK Uven
Paula HammerIF Rigor
Robert AgrellSävedalens AIK
Sara JosefssonRydboholms SK
Sofia JosefssonRydboholms SK
Stina SjöbergKlubblös
Tora ErikssonRonneby OK
Viktor GunarssonIK Hakarpspojkarna
Wilma WahlbergVäxjö AIS

U1  20 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Morten JørgensenOK Snab63:230:00
2Tove ThunstedtJärfälla OK72:589:35
3Victor HanssonNässjö OK76:4413:21
4Hanna GabrielssonKungälvs OK77:4914:26
5Oscar SucksdorffOK-7378:1914:56
6Axel ÅkessonMarkbygdens OK78:4115:18
7Tim JohanssonFK Friskus Varberg81:1017:47
8Hanne RappRaumar OL81:3118:08
9Kristine RappRaumar OL82:5919:36
10Lina ErdeliusIF Rigor84:1420:51
11Ida LilleengOK Gipen89:2326:00
12Erik LindströmOK Tranan94:3531:12
13Elin CarlssonIK Trenne Ullared99:4736:24
14Saga FröstadKungälvs OK104:0240:39
15Kristin JohnsonRävetofta OK108:4845:25
16Ida ØbroTisvilde Hegn OK117:0853:45
17Johanna RundqvistOK Nackhe132:3969:16
Laila MächlerOLV LuzernEj godk.
Viktor FredénFalköpings AIK OKEj godk.
Astrid KirkegaardTisvilde Hegn OKEj godk.

U2  13 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Viktor SvenskStora Tuna OK60:080:00
2Erik GillbergVästvärmlands OK67:547:46
3Tim BäcklundIFK Göteborg73:1513:07
4Hugo ThorellOK Ravinen73:5613:48
5Ida JohnssonIF Rigor81:0420:56
6Thomas G. ThuesenKFIU-Orientering, København82:2222:14
7Emma NordbergGällstadbygdens SoK89:2329:15
8Daniel ArrestamSundbybergs IK92:2832:20
9Emil JohnsonRävetofta OK94:0233:54
10Rasmus KihlSundbybergs IK97:1837:10
11Sofia KlassonHestra IF100:1140:03
Sara BainbridgeLaholms IF OKEj godk.
Linus BlockgrenFalkenbergs OKEj start

U3  12 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Adam BrobergIF Rigor96:430:00
2Amanda JohanssonOK Dacke102:135:30
3Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar OL108:5912:16
4Hannah BjörnlingerIK Vista114:2417:41
5Anna GerdleHalmstad OK118:1521:32
6Jonathan RiberthIK Trenne Ullared125:1528:32
7Martin KihlSundbybergs IK159:2362:40
8Madeleine GustafssonMarkbygdens OK174:1277:29
9Anna JohanssonLaholms IF OK181:5285:09
10Johanna SörqvistBredareds IF188:4792:04
Elsa BurénIK YmerEj godk.
Fredrik LundHylte OKEj start

U4  3 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Jonathan SchurmannHylte OK138:520:00
2Maria GerdleHalmstad OK146:507:58
Stefan UlrikssonIK UvenEj start

Ö1  40 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Lene ØbroTisvilde Hegn OK100:060:00
2Ingela BlockgrenFalkenbergs OK101:111:05
3Alma EvertssonLessebo OK126:4026:34
4Lilian SvenssonKinnaström SK152:0351:57
Daniel AxelssonHjortens SKEj godk.
Lars ClaessonMarkbygdens OKEj godk.
Carola BestermanIK Trenne UllaredEj godk.
Olle SörqvistMarkbygdens OK
Annica SandbergOK Kåre
Joel FlakbergIFK Göteborg
Kathrin FabianKlubblös
Evelina BlomIK Uven
Eva AnderssonIK Dran
Karin RundqvistOK Nackhe
Elvira JohanssonFK Friskus Varberg
Filip LemanGöteborgs Skidklubb
Martin Jellvert BörjesonGöteborg/Majorna OK
Sofia LarbornFjärås AIK
Beatriz MoreiraOK Löftan
Isak LarbornFjärås AIK
Evelina LindeblomIK Omega
Julia BlomFrölunda OL
Maja WalleniusOK Skogsstjärnan
Celicia JohanssonFK Friskus Varberg
Martin LangmoenKungälvs OK
Hjalmar NiemiEmmaboda Verda OK
Alexandra GraffnerOK Löftan
Moa BäckströmIF Rigor
Samuel LidbergKlubblös
Sara AnderssonMarkbygdens OK
Tilda AnderssonOK Löftan
Barbro EckerlidSävedalens AIK
Erik ÖsterbergVänersborgs SK
Kristina SjöströmTolered-Utby Ol-klubb
Christer SjöströmTolered-Utby Ol-klubb
Lilian VigelsöSvendborg OK
Philip StrandlyckeKlubblös
Gustav StrandlyckeKlubblös
Agnes AspFK Herkules
Stefan OdelbergIK Ymer

Ö2  32 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Marcus VogelFK Herkules94:390:00
2Sofia GereonssonGarphyttans IF127:2832:49
3Andrea ErdeliusIF Rigor138:1843:39
4Lena OscarssonKöping-Kolsva OK159:3965:00
Sofia ClaessonMarkbygdens OKEj godk.
Anneli BurénIK YmerEj godk.
Christina WernerssonOK OrintoEj godk.
Siw PetterssonGöteborg/Majorna OKEj godk.
Helen JohanssonFalkenbergs OKEj start
Anton BobergIF Rigor
Ivar SörqvistMarkbygdens OK
Jesper LarssonSjövalla FK
Anton FrämbergGöteborgs Skidklubb
Josephine StrandforsIK Uven
Elin WahlgrenSjövalla FK
Cecilia CarlssonKlubblös
Helena SchützdellerKlubblös
Erika EliassonOK Landehof
Helena PerssonKlubblös
Monika LindblomLaholms IF OK
Britt AlfredssonIK Uven
Göran SylvanIF Rigor
Eric FlakbergIFK Göteborg
Britt FlakbergIFK Göteborg
Anna SvenssonOK Alehof
Mary LarnerGöteborg/Majorna OK
Ingmarie LiljaOK Denseln
Anders AnderssonKinnaström SK
Mona UppstenOK Enen Enköping
Johanna PerssonTolered-Utby Ol-klubb
Emelie JohanssonFK Friskus Varberg
Jonathan BondessonOK Friskus

Ö3  8 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Kjetil SöhrmanKlubblös113:530:00
2Oskar AnderssonOK Löftan152:0738:14
3Fernando MoreiraOK Löftan165:0851:15
Christina GraffnerOK LöftanDisk.
Pontus AnderssonOK Löftan
Maria KarlssonGöteborgs Skidklubb
Linda LjungdahlHjärnarps GH OL
Cecilia VågLerums SOK

Ö4  89 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Maria HaglundOK Djerf84:470:00
2Vibeke Warberg RohdeBallerup OK98:4213:55
3Göran JonssonIK Gandvik101:1016:23
4Willy SvenssonKinnaströms SK101:5917:12
5Fredrik SvenssonHylte OK102:3717:50
6Sören HaglundOK Kullingshof103:2718:40
7Lena SkoogHestra IF113:0928:22
8Louise BöregårdOK Gläntan119:3534:48
9Sara LarssonSävedalens AIK122:0437:17
10Ingemar ErlandssonVäxjö OK123:1638:29
11Sara JohanssonVänersborgs SK126:0941:22
12Agneta BöregårdOK Gläntan132:0847:21
13Ronny AllanssonIF Rigor133:2148:34
14Frida MannfolkUlricehamns OK139:5555:08
15Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna142:1357:26
16Peter BrobergIF Rigor153:3068:43
17Barbro BengtssonOskarströms OK154:3969:52
18Malin NylundJärfälla OK173:4188:54
19Frida ThunstedtJärfälla OK173:5589:08
20Tord EliassonOK Landehof191:42106:55
21Rita JacobsenKolding OK191:54107:07
22Sten AnderssonKungälvs OK205:31120:44
23Anders LarssonSävedalens AIK218:57134:10
Erik MöllerArboga OKEj godk.
Christer GustafssonMarkbygdens OKEj godk.
Inger SvenssonHylte OKEj start
Rikard SvennbergDegerfors OKEj start
Hasse GusfåsIFK Fjärås
Elias HaglundOK Djerf
Hanna FagerVäxjö OK
Lovisa LemanGöteborgs Skidklubb
Lennart AnderssonGöteborgs Skidklubb
Cornelia StrandforsIK Uven
Hans-Göran FredénFalköpings AIK OK
Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs Skidklubb
Erik K PerssonMarkbygdens OK
Johan JögårdOK Nackhe
Julia SvärdOK Löftan
Lennart KullFalkenbergs OK
Camilla BjörklundSjövalla FK
Kenneth LjungbergNyköpings OK
Sofia SörqvistMarkbygdens OK
Hans TryggFK Friskus Varberg
Rune JungbjerGöteborgs Skidklubb
Lennart ForsHestra IF
Tomas WahlbergVäxjö OK
Linda ArnessonIK Dran
Åsa GraffnerOK Löftan
Marianne JönssonBredaryds SOK
Åsa DryseliusMarkbygdens OK
Ewa ArnessonIK Dran
Olle LedbergOK Ravinen
Pia AnderssonFalkenbergs OK
Silvana NicklassonOK Gipen
Zakarias HansonFalkenbergs OK
Lars SvenssonOK Alehof
Lotta LemanGöteborgs Skidklubb
Sara KarlssonOK Skogshjortarna
Hanna DjerfLerums SOK
Sven-Ivar JögårdOK Nackhe
Enid IngemarssonHestra IF
Marie PalmgrenBodafors OK
Lena LarssonHestra IF
Christer NelsénFalkenbergs OK
Christina EvertssonLessebo OK
Maritha HallbergIK Ymer
Karl Erik SkattbergFK Friskus Varberg
Erik LiljaOK Stigen
Gunnar BengtssonOK Gläntan
Lotta WestbergOK Tranan
Annika HerderssonMarkbygdens OK
Elisabeth RunessonOK Orinto
Sven HåkanssonMarkbygdens OK
Gunvor HåkanssonMarkbygdens OK
Sara JohanssonIK Stern
Ingrid AnderssonIF Rigor
Ruth GustavssonIK Trenne Ullared
Arnfinn KappfjellIK Dran
Eva LarssonToleryd-Utby
Anita LiljaJönköpings OK
Magdalena AgrellSävedalens AIK
Håkan KristenssonIK Dran
Helen GunnarssonSimlångsdalens IF
Nils AnderssonMarkbygdens OK
Matti LarbornFjärås AIK
Ingrid WerlinSimlångsdalens IF
Marianne JohanssonSävedalens AIK
Doris EliassonOK Landehof
Kerstin RamströmKlubblös

Ö5  56 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Rickard HenrikssonHelsingborgs SOK168:080:00
2Per RogneIK Hakarpspojkarna176:518:43
3Svante JohanssonGöteborgs Skidklubb182:0713:59
4Roger SkoogHestra IF188:4820:40
5Jan-Erik PorathTolered-Utby Ol-klubb190:5222:44
6Anton JohanssonOK Tranan232:5464:46
Rune EliassonFalkenbergs OKEj godk.
Bengt JohanssonBredaryds SOKEj godk.
Therese AlfredssonUddevalla OKEj godk.
Håkan WesterbrgIF RigorEj godk.
Kristina TellqvistIK DranEj godk.
Ann AhlqvistFossum IFEj godk.
Linnea WahlgrenSjövalla FK
Emilie WineshUddevalla OK
Anders RylanderGöteborgs Skidklubb
Ingvar PerssonFK Åsen
Elinor LangeOK Ravinen
Jonas FagerVäxjö OK
Urban SörqvistMarkbygdens OK
Per LiljerosTolered-Utby Ol-klubb
Peder NilssonOK Torfinn
Lennart ÖstanbäckIK Ymer
Hanna WallinIK Trenne Ullared
Daniel HanssonIK Ymer
Bengt JohanssonSävedalens AIK
Cecilia FlakbergIFK Göteborg
Malin LiljaOK Stigen
Mats KarlssonOK Kullingshof
Arne LiljaJönköpings OK
Marc VogelFK Herkules
Bernt LarssonOK Lindena
Henrietta ErlandssonSkogspojkarnas OK
Gun FriskMarkbygdens OK
Jan NilssonFK Friskus Varberg
Mikael RuderfeldtIF Rigor
Susann BerntssonOK Reftele
Monika StrandlyckeKlubblös
Monica LarssonOK Tranan
Hans ForsbergOK Kolmården
Lars RehnbergAstraZeneca IF
Britt-Marie RydbergIstrums SK
Glenn SvenssonIK Dran
Karin WahlgrenSjövalla FK
Leif RydbergIstrums SK
Maria EdvallKlubblös
John JohnssonOK Landehof
Per AnderssonOK Nackhe
Charlotte AgrellOK Löftan
Inger VejedalMarkbygdens OK
Kristina JohanssonOK Landehof
Gertie OdelbergIK Ymer
Bengt-Åke SjöströmTolered-Utby Ol-klubb
Helene KarlssonOK Kullingshof
Sven ChristensenStengården SG
Marie WideFK Herkules
Kristina WettergrenIK Uven

Ö6  18 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Anders SörqvistBredareds IF224:460:00
Erik AhnbergFylle OKEj godk.
Christer HentzeFjärås AIKEj godk.
Nicole LjungdahlHjärnarps GH OLEj godk.
Jesper NelsénFalkenbergs OK
Sven AxelssonFalkenbergs OK
Håkan FlingmarkUddevala OK
Arne PerssonMarkbygdens OK
Magnus WallinMarkbygdens OK
Magnus IvarssonOK Gläntan
Simon MellinSundbybergs IK
Tobias MullinsSävedalens AIK
Anton KarlssonOK Kullingshof
Henrik BechtelFalkenbergs OK
Joakim NelsenFalkenbergs OK
Olof AnderssonIF Rigor
Stellan HelgessonMarkbygdens OK
Emil AlexanderssonHylte OK

Ö7  90 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Göran AnderssonOK Rodhen99:260:00
2Toivo PentonenHestra IF99:500:24
3Tomas SvennbergDegerfors OK133:2233:56
4Robin GustavssonLaxå OK133:3134:05
5Jonas LarssonDegerfors OK136:4237:16
6Per LundbergOK Bävern136:5637:30
7Kjell SjunnessonKungälvs OK147:4448:18
8Marie ClaessonRydboholms SK150:0650:40
9Hans BlomqvistDegerfors OK156:4357:17
10Conny JohanssonLaholms IF OK163:5864:32
11Lennart LindbergIK Vista177:1677:50
12Joakim LundqvistGöteborg/Majorna OK178:3579:09
13Bent JacobsenKolding OK179:1279:46
14Knud Erik ThomsenSvendborg OK183:1783:51
15Gunilla JogelandIK Ymer210:59111:33
16Elisabeth LundqvistGöteborg/Majorna OK248:18148:52
Bengt JohanssonTenhults SOKEj godk.
Robert MajlövOK NackheEj godk.
Eva AdolfssonIK YmerEj godk.
Mina AngerAlmby IKEj godk.
Anne-Marie CarlssonSävedalens AIKEj godk.
Gunnar JohanssonHorreds SKEj start
Daniel LarssonVänersborgs SK
Patrik EickhoffGöteborg/Majorna OK
Elin MånssonOK Löftan
Thomas StigssonTrollhättans SOK
Carl-Johan ThorellOK Ravinen
Åsa NordbergGöteborg/Majorna OK
Johan LindeblomIK Omega
Stefan WahlIK Vista
Bo EdespongFK Friskus Varberg
Sven-Harry SvenssonKinnaströms SK
Håkan LangenbachOK Nackhe
Lena BlomFrölunda OL
Sofie SöderblomFalkenbergs OK
Annika BechtelFalkenbergs OK
Hanna AxmalmSävedalens AIK
Annika KumlinVäxjö OK
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs Skidklubb
Linda JohanssonOK Löftan
Liselott JohanssonTenhults SOK
Johan BondessonOK Friskus
Lars ErikssonMarkbygdens OK
Frida BjörklundSjövalla FK
Fredrik PerssonFK Åsen
Håkan AnderssonOK Dache
Jannike BergGöteborg/Majorna OK
Eva-Lotta BengtssonLunds OK
Agne KarlssonSimlångsdalens IF
Bertil IngemarssonHestra IF
Mats GunnarssonSimlångsdalens IF
Maria LundmarkKvarnsvedens GOIF OK
Gunnel SvenssonIK Ymer
Paula JungbjerFK Herkules
Bengt-åke SvenssonIK Ymer
Erika AspFK Herkules
Maria AspIFK Göteborg
Anders ÅdahlKlubblös
Ingmar ErikssonFalkenbergs OK
Johanna ToresonOK Löftan
Stig JohanssonHalmstad OK
Lisa HansonKlubblös
Anneli BranderStenungsunds OK
Joel UddMarkbygdens OK
Lars Erik GaddeGöteborg/Majorna OKGöte
Lars-Åke LarssonOK Tranan
Inger SundinOK Landehof
Margareta BengtssonOK Gläntan
Bo JohanssonFK Friskus Varberg
Frida AnderssonUlricehamns OK
Erika AnderssonUlricehamns OK
Peter NilssonSimlångsdalens IF
Nina DjerfLerums SOK
Lars LarssonSjövalla FK
Jörgen FriskMarkbygdens OK
Börje KarlssonHalmstad OK
Leif StenströmOK Nackhe
Conny WernerssonOK Orinto
Annika BengtssonRävetofta OK
Björn LekmanIF Rigor
Bo AnderssonOK Reftele
Birgit TisellIK Stern
Malin MarthinssonHylte OK
Lena FritzellIF Rigor
Herluf JensenSvendborg OK
Lisa LarssonSjövalla FK
Kenneth WerlinSimlångsdalens IF
Susanne EickhoffSävedalens AIK
Stig KarlssonIK Dran
Inger KarlssonIK Dran

Ö8  80 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Oscar GustafssonIdefjordens SK133:500:00
2Magnus HektorJärla IF OK168:3234:42
3Ina SkalbergBredaryds SOK169:2135:31
4Sten KirkegaardTisvilde Hegn OK175:4741:57
5Henrik VossKlubblös231:4697:56
6Marianne KirkegaardTisvilde Hegn OK265:26131:36
Håkan BjörklundSjövalla FKEj godk.
Martin AxelssonOK SkogshjortarnaEj godk.
Hans CarlssonOK OrintoOk OrintoEj godk.
Gunnar JohanssonHorreds SKEj godk.
Sven-Åke AnderssonIF RigorEj godk.
Terese RuderfeltIF RigorEj start
Andreas MelinGöteborg/Majorna OK
Peo SvenskStora Tuna OK
Magnus SvenssonNässjö OK
Per FlakbergIFK Göteborg
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK
Kristina Kull ÖsterlinSävedalens AIK
Anna ForsbergOK Kålmården
Jonas BrånaltAstraZeneca IF
Magnus WallinIK Trenne Ullared
Sara SvenssonGöteborg/Majorna OK
Staffan JohanssonGöteborgs Skidklubb
Emil HåkanssonIFK Göteborg
Stefan TisellIK Stern
Mikael JungbjerGöteborgs Skidklubb
Thomas StrandforsIK Uven
Ulf PetterssonKungälvs OK
Claes AnderssonFalkenbergs OK
Daniel HjortvallHestra IF
Anton UddMarkbygdens OK
Ylva GunnarsdotterTenhults SOK
Jan HolmqvistHestra IF
Lennart CedervärnUlricehamns OK
Martina VejedalMarkbygdens OK
Henrik EricksonUlricehamns OK
Mikael TallbergOK Älgen
Lars-Göran DavidssonGöteborg/Majorna OK
Martin FriskMarkbygdens OK
Sven BörjesonGöteborg/Majorna OK
Jonas KristenssonIK Dran
Åsa SöderblomFalkenbergs OK
Thomas FabianWAT
Linda LarssonOK Dacke
Christer LjungdahlHjärnarps GH OL
Pierre KarlssonAlehof
Janni AxelssonSävedalens AIK
Jan JohanssonFrölunda OL
Mats EliassonFK Friskus Varberg
Klara HallJärla IF OK
Mats JohanssonOK Tisaren
Bengt ArnessonIK Dran
Bo EliassonSkogspojkarnas OK
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb
Sofie PetterssonUlricehamns OK
Lisa HåkanssonIFK Göteborg
Johan NohaveOK Orion
Ulf KarlssonOK Alehof
Johan BerglundKlubblös
Johan ScharpIFK Lidingös Skid o OK
Gunilla AxelssonSävedalens AIK
Maria SvenssonMarkbygdens OK
Jonas HöijerFK Herkules
Anna LarssonOK Landehof
Sören SvenssonSjövalla FK
David GustafssonIFK Göteborg
Niklas AngmyrKlubblös
Ragnar BergGöteborg/Majorna OK
Anne UddMarkbygdens OK
Erik HemmendorffFK Herkules
Tor UddMarkbygdens OK
Patrick DjerfLerums SOK
Anders AxelssonSävedalens AIK
Torbjörn WikströmOK Orinto
Jörgen HallbergIK Ymer
Gunnar A JohanssonTenhults SOK
Kåre TengnérFK Friskus Varberg
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb
Bertil FritzellIF Rigor
Benny JohanssonOK Reftele

Ö9  18 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Erik Nilsson-SimkovicsUlricehamns OK121:020:00
2Erik GustafssonOK Nackhe127:246:22
3Fredrik HultmanNybro OK163:2542:23
4Jonas CarlssonMarkbygdens OK194:2473:22
5Staffan EdströmOK Gisle203:2382:21
Rickard HolmqvistHestra IF
Magnus LarssonOK Dacke
Peter AspIFK Göteborg
Erik AlnervikHelsingborgs SOK
Jan GranstedtIdefjordens SK
Jonas LindellStigsökarna
Erik LauriFK Herkules
Anders LundellMarkbygdens OK
Erik MemmiHalmstad OK
Per AnderssonOK Orinto
Robert SundströmFK Friskus Varberg
Håkan LindénUddevalla OK
Klas AdolfssonIK Ymer


Skapad 2008-07-13 15:40:16 med OLA version 4.0.0