In English
Hoppa till sidans innehåll

Tisdagstidningen

18 JUN 2019 00:35
E-tidning och start/busslistor
  • Uppdaterad: 18 JUN 2019 00:35

tisrisda

Busslista avgång 1 (86 deltagare) + starttider SM -träning 

09:30

Gustav Fagerlind

Markbygdens OK

10:01

Malva Arvidsson

Brattås CK

09:32

Rasmus Larsson

Bredareds IF

09:30

Audrey Hansson

Frölunda OL

09:34

Wilma Broman

OK Flundrehof

09:32

Fabian Alinder

Sjövalla FK

09:36

Hanna Schälin

OK Alehof

09:34

Minna Palm

IK Hakarpspojkarna

09:38

Max Nyman

OK Gipen

09:36

Jakob Baier

Tolered-Utby Ol-klubb

09:40

Albin Lindkvist

Markbygdens OK

09:38

Alma Ander

Istrums SK

09:42

Albin Elmquist

Bredareds IF

09:40

Albin Liljenvall

Tolered-Utby Ol-klubb

09:44

Elias Persson

OK Flundrehof

09:42

Matilda Fagerlind

Markbygdens OK

09:46

Fritiof Lomander

Istrums SK

09:44

Stina Thern

OK Skogshjortarna

09:48

Ida Heder

IK Gandvik

09:46

Julia Westh

Mullsjö SOK

09:50

Elin Blomqvist

Markbygdens OK

09:48

Silje Ringstad

Tolered-Utby Ol-klubb

09:52

Olle Kullman

OK Alehof

09:50

Selma Sjöstrand

Ulricehamns OK

09:54

Ellen Eriksson

OK Flundrehof

09:52

Tim Martner

Frölunda OL

09:56

Emilia Elverlind

OK Tranan

09:54

Arvid Petersson

Tolered-Utby Ol-klubb

09:58

Oscar Nyman

OK Gipen

09:56

Linus Alinder

Sjövalla FK

09:30

Anna Nilsson

Garphyttans IF

09:58

Liam Hogedal

Vänersborgs SK

09:32

Hanna Widegren

IK Gandvik

10:00

Klara Eberlén

OK Skogshjortarna

09:34

Oscar Lin-Björnström

Göteborg-Majorna OK

09:30

Liam Johansson

IF Hagen

09:36

Albin Karlsmo

IK Uven

09:32

Matilda Cederberg

Vänersborgs SK

09:38

Simon Thörnblad

OK Flundrehof

09:34

Ellen Arneborg

Ulricehamns OK

09:40

Oliver Hammar

Falköpings AIK OK

09:36

Elin Axelsson

Mullsjö SOK

09:42

Johanna Pihlström

OK Landehof

09:38

Linus Ahlén

IF Hagen

09:44

Maja Torsein

Frölunda OL

09:40

Maja Karlsson

Tolered-Utby Ol-klubb

09:46

Emelie Djerf

Garphyttans IF

09:42

Hjalmar Olsson

Uddevalla OK

09:48

Erik Kindlund

OK Tranan

09:44

Erik Slätt

OK Alehof

09:50

Maja Nyman

Vänersborgs SK

09:46

Isak Thörnblad

OK Flundrehof

09:52

Nellie Olsson

IK Uven

09:48

Malin Kindbom

IF Hagen

09:54

Agnes Johansson

IF Hagen

09:50

Lisa Östensson

OK Tranan

09:56

William Härström

Falköpings AIK OK

09:52

Emanuel Zitka

Ulricehamns OK

09:58

Elin Forsberg

IK Gandvik

09:30

Johan Mårtensson

IF Hagen

10:00

Alexander Fedje

Frölunda OL

09:32

Eleonora Alinder

Sjövalla FK

09:31

Emma Ahlén

IF Hagen

09:34

Olle Elfström

OK Orinto

09:33

Emma Westberg

Hestra IF

09:36

Emely Weihart

Hestra IF

09:35

Nelly De Groot Boersma

Rydboholms SK

09:38

Albin Genberg

Ulricehamns OK

09:39

Hilda Ahlgren

IK Gandvik

09:40

Anton Blomqvist

Markbygdens OK

09:41

Alice Wahlberg

Falköpings AIK OK

09:42

William Sturesson

Lerums SOK

09:43

Edvin Lennartson

Ulricehamns OK

09:44

Arvid Ekström

Stenungsunds OK

09:45

Felix Johansson

OK Alehof

09:46

Tilda Palm

IK Hakarpspojkarna

09:47

Emil Eriksson

OK Flundrehof

09:48

Emil Sundström

OK Orinto

09:49

Moa Holsten

Hestra IF

09:50

Adam Skoglund

Ulricehamns OK

09:51

Levin Lummander

Lerums SOK

09:52

Alma Hjertberg

Hestra IF

09:53

Axel Rydgren

Tolered-Utby Ol-klubb

Ledare

   

09:55

Axel Nilsson

Garphyttans IF

 

Fredrik O

 

09:57

Einar Sörqvist

Markbygdens OK

 

09:59

Molly Bergstrand

Uddevalla OK

 

Busslistor avgång 2 (80 deltagare) + starttider SM träning 

10:00

Nanna Torén

Hestra IF

10:14

Ida Körle

OK Landehof

10:02

Clara Lövgärd

OK Alehof

10:16

Marcus Lamm

Frölunda OL

10:04

Rasmus Persson

OK Flundrehof

10:18

Carl-Johan Ståhl

Sävedalens AIK

10:06

Albin Wrane

Hestra IF

10:20

Melvin Andersson

Tolered-Utby Ol-klubb

10:08

Sara Bengtsson

OK Alehof

10:22

Alwin Einarsson

Kungälvs OK

10:10

Molly Hög

IK Gandvik

10:24

Ella Pettersson

Sävedalens AIK

10:12

Oliver Johansson

Bredareds IF

10:26

Pontus Hedin

Tolered-Utby Ol-klubb

10:14

Emil Grönroos

OK Alehof

10:28

Arvid Hermansson

Kungälvs OK

10:02

Viktor Nilsson

Stångenäs AIS

10:30

Viggo Wulff

OK Gränsen

10:06

Måns Bergqvist

Garphyttans IF

10:32

Elin Danielsson

Istrums SK

10:08

Julius Wiklund

Falköpings AIK OK

10:34

Noel Bengtsson

OK Skogshjortarna

10:10

Lisa Eriksson

OK Landehof

10:36

David Rothamel

Tolered-Utby Ol-klubb

10:12

Signe Hördegårdh

IFK Göteborg Orientering

10:38

Ola Leire

Göteborg-Majorna OK

10:14

Simon Grahn

IK Uven

10:40

Tom Weihart

Hestra IF

10:16

Julia Boge

OK Alehof

10:42

Elsa Moqvist

Lerums SOK

10:18

Martin Ek

Frölunda OL

09:54

Ludvig Hedström

OK Skogshjortarna

10:20

Klara Nilsson

Hestra IF

09:56

Erik Gullbrand

IF Hagen

10:22

Isak Öhgren

Sävedalens AIK

09:58

Emia Hjort

Falköpings AIK OK

10:24

Adam Samuelsson

Falköpings AIK OK

10:00

Alva Björk

Trollhättans SOK

10:26

Johan Andersson

IK Gandvik

10:02

Albin Sundström

Hestra IF

10:28

Isabella Baier

Tolered-Utby Ol-klubb

10:04

Gustav Bohman

OK Orinto

10:30

Alexander Rydberg

Söders-Tyresö

10:06

Alma Appelgren

Trollhättans SOK

10:32

Gustav Hedlund

Lerums SOK

10:08

Axel Brönnestam

OK Gipen

10:03

Linus Augustsson

Göteborgs SK

09:54

Fritjof Aderstedt Althoff

Kungälvs OK

10:05

Hanna Nilsson

Hestra IF

09:56

Erika Åkesson

Markbygdens OK

10:07

Amanda Cliffordson

Tolered-Utby Ol-klubb

09:58

Edvin Henrysson

Tibro OK

10:09

Arild Erikmats

Sävedalens AIK

10:00

Tage Kinell

IFK Göteborg Orientering

10:11

Anna-Lisa Kinell

IFK Göteborg Orientering

10:02

Casper Skepp

Sävedalens AIK

10:13

Aida Mehmedagic

IK Gandvik

10:04

Samuel Böke

OK Skogshjortarna

10:15

Elsie Gerhardt

Brattås CK

10:06

Albin Nyqvist

OK Landehof

10:17

Erik Arneborg

Ulricehamns OK

10:08

Lisa Åkesson

Markbygdens OK

10:19

Tova Duell

Hestra IF

10:10

Gustav Lidman

Tibro OK

10:21

Tindra Molin

Falköpings AIK OK

10:12

Anton Kastrup

Sävedalens AIK

10:23

Stina Nalbin

Mullsjö SOK

10:14

Lukas Larsson

OK Skogshjortarna

10:25

Miranda Wallström

Sävedalens AIK

10:16

Arvid Öhrvall

OK Skogshjortarna

10:27

Ingrid Toresäter

IK Uven

10:29

Tilia Olsson

Uddevalla OK

10:31

Rasmus Doering

Garphyttans IF

10:33

Emma Christiansson

Uddevalla OK

10:02

Maja Nordenfelt

Tolered-Utby Ol-klubb

10:04

Ludwig Rosén

Göteborg-Majorna OK

10:06

Erik Persson

Brattås CK

10:08

Karl Aderstedt Althoff

Kungälvs OK

10:10

Ivar Henriksson

Tolered-Utby Ol-klubb

10:12

Simon Westh

Mullsjö SOK

Skribent: Erik Widmark
E-post: Adressen Gömd

https://www.falkopingsmejeri.se/


http://www.frebaco.se/


 

Annons