Baltic Junior Cup Relay, Startlista

2017-10-21

Mixed Relay35 anmälda11:00:00 
Nr-lapp Str Namn Bricka Starttid  
1   Småland 1      
  Leg 1 & 2-1 Emil Auselius 9000516 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Fanny Sundblad 9201716 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Alicia Lundgren 8010616    
  Leg 3 & 4-2 Joar Hertin 8200121    
  Leg 5 Sophia Björnlinger 980213    
  Leg 6 Lukas Lundgren 8383407    
2   Southern Sweden 1      
  Leg 1 & 2-1 Oscar Johansson 9990331 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Irmalinn Nilsson 565432 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Ebba Berglin 7010812    
  Leg 3 & 4-2 Albin Kronkvist 9010601    
  Leg 5 Myrra Carlsson 8080614    
  Leg 6 Ola Andersson 8060797    
3   Poland 1      
  Leg 1 & 2-1 Kacper Kuca 8636525 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Agnieszka Cych 889175 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Agnieszka Mazvrek 7203696    
  Leg 3 & 4-2 Piotr Rzeńca 8640924    
  Leg 5 Maria Gorczyca 2067844    
  Leg 6 Fryderyk Pryjma 9980407    
4   Lithuania 1      
  Leg 1 & 2-1 Romas Bazelis 8629904 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Judita Tralibaitė 1409844 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Ugnė Lieguite 8641351    
  Leg 3 & 4-2 Rokas Barauiskas 2011940    
  Leg 5 Kastė Rutkauskaitė 8651337    
  Leg 6 Pranas Geriyanaviėius 2005694    
5   Finnish Swedish OF 1      
  Leg 1 & 2-1 Jonny Donner 14164281 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Amanda Strandvall 9201045 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Jill Laurén 9201042    
  Leg 3 & 4-2 Kristian Salo 9201033    
  Leg 5 Amy Nymalm 8636173    
  Leg 6 Jonathan Ray 1416422    
6   Estonia 1      
  Leg 1 & 2-1 Anders Room 8651943 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Teele Telgma 8648678 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Lorely Korvel 8619891    
  Leg 3 & 4-2 Sander Pritsik 7201940    
  Leg 5 Emily Raudkepp 997732    
  Leg 6 Oliver Kutt 9200501    
7   Latvia 1      
  Leg 1 & 2-1 Ilgvars Caune 1394782 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Vilma Alberinga 9200833 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Anna Emilija Suta 8636154    
  Leg 3 & 4-2 Pauls Alberings 9200791    
  Leg 5 Anna Eleonora Freimane 7201425    
  Leg 6 Uldis Upītis 9200070    
8   Småland 2      
  Leg 1 & 2-1 Gustav Olsson 600723 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Hilda Holkvist Johansson 1020927 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Emma Ling 9005262    
  Leg 3 & 4-2 Linus Lundberg 8010829    
  Leg 5 Elin Svensson 507000    
  Leg 6 Filip Trofast 8221299    
9   Southern Sweden 2      
  Leg 1 & 2-1 Simon Harden 649447 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Ellen Wahlbom 6322800 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Agnes Lindblom 9020728    
  Leg 3 & 4-2 Maxim Omelchenko 7020313    
  Leg 5 Elise Josefsson 9912211    
  Leg 6 Simon Wikström 1997523    
10   Poland 2      
  Leg 1 & 2-1 Bruno Deredos 8640925 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Amelia Block 8640928 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Julia Krempińska 8640908    
  Leg 3 & 4-2 Ignacy Słomczyński 7200167    
  Leg 5 Zuzanna Gielec 8640927    
  Leg 6 Jan Byrczek 1369369    
11   Lithuania 2      
  Leg 1 & 2-1 Povilai Zaliaeiskas 400209 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Miglė Suśinskaitė 894469 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Justė Skaisgirytė 8648810    
  Leg 3 & 4-2 Andojus Larinsras 8077077    
  Leg 5 Akvilė Bartkeviėlūtė 8514109    
  Leg 6 Ręstutis Nenartavičius 1401769    
12   Finnish Swedish OF 2      
  Leg 1 & 2-1 Eljas Talja 7207052 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Janina Donner 2091865 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Hanna Lindgren 7010904    
  Leg 3 & 4-2 Emil Jansson 9201032    
  Leg 5 Ida-Marie Cederberg 500980    
  Leg 6 Emil Sevelius 9101669    
13   Estonia 2      
  Leg 1 & 2-1 Kaarel Vesilind 9010600 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Kristel Koivo 2006424 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Johanna Laanoja 8622189    
  Leg 3 & 4-2 Kustu Kunnapas 2076644    
  Leg 5 Martie Tammemae 9200720    
  Leg 6 Lauri Pahn 2044913    
14   Latvia 2      
  Leg 1 & 2-1 Kristaps Bruners 2012431 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Elīna Skopāne 7205509 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Kristine Bzunezs 2012431    
  Leg 3 & 4-2 Rihazds Gailis 8632860    
  Leg 5 Lauza Savicua 7971103    
  Leg 6 Matiss Slikśijānis 1394782    
15   Småland 3      
  Leg 1 & 2-1 Oscar Svahn 430171 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Lisa Olsson 500523 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 vacant      
  Leg 3 & 4-2 Simon Svahn 246071    
  Leg 5 vacant      
  Leg 6 vacant      
16   Southern Sweden 3      
  Leg 1 & 2-1 Andreas Jonsson 8990805 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Elvira Wildheim 640055 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Lovisa Lager 445111    
  Leg 3 & 4-2 Albin Persson 9020522    
  Leg 5 Sofie Josefsson 9912212    
  Leg 6 Nils Hammaräng Grip 9101917    
17   Poland 3      
  Leg 1 & 2-1 Grzegorz Bartos 886662 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Aleksandra Polewka 682424 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Kinga Pogoda 2016481    
  Leg 3 & 4-2 Micmał Nowak 7200169    
  Leg 5 Maria Pabich 887244    
  Leg 6 Tomasz Pabich 886310    
18   Lithuania 3      
  Leg 1 & 2-1 Kasparas Julčys 8648786 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Ema Urbonaviŏiūtė 2101115 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Austė Skaisgirytė 8648809    
  Leg 3 & 4-2 Dovydai Kaušakys 8646188    
  Leg 5 Deimantė Motiejūnaitė 7201430    
  Leg 6 Dominykas Dulius 8651233    
19   Finnish Swedish OF 3      
  Leg 1 & 2-1 Emil Johansson 9201036 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Helmi Koli 9201044 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Lydia Mårtenson 1416425    
  Leg 3 & 4-2 Alex Virtala 8637621    
  Leg 5 Ellen Myrskog 500979    
  Leg 6 Fabian af Hällström 8633026    
20   Estonia 3      
  Leg 1 & 2-1 Kiur Erik Eensaar 503301 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Siiri Talts 9021120 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Anita Lannejoe 1404452    
  Leg 3 & 4-2 Martin Erik Maripuu 305316    
  Leg 5 Marie Anna Blehner 7200984    
  Leg 6 Kaarel Hendrik Zernant 9804150    
21   Latvia 3      
  Leg 1 & 2-1 Renazs Kokozevics 1395651 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Asta Renäte Rulle 9200826 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Taiga Lazdäne 8082002    
  Leg 3 & 4-2 Kazlis Neimanis 2077804    
  Leg 5 Eliza Katlapa 2077810    
  Leg 6 Edgazs Ustinovs 7205492    
22   Småland 4      
  Leg 1 & 2-1 vacant   11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 vacant   11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 vacant      
  Leg 3 & 4-2 vacant      
  Leg 5 vacant      
  Leg 6 vacant      
23   Southern Sweden 4      
  Leg 1 & 2-1 Emil Pettersson 990824 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Hilda axelsson 961860 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Lovisa Weiden 9010419    
  Leg 3 & 4-2 Axel Orrhede 8010421    
  Leg 5 Ebba Jensen 1444619    
  Leg 6 Tim Johansson 9000420    
24   Poland 4      
  Leg 1 & 2-1 vacant   11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 vacant   11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 vacant      
  Leg 3 & 4-2 vacant      
  Leg 5 vacant      
  Leg 6 vacant      
25   Lithuania 4      
  Leg 1 & 2-1 Adomas Repšys 8638424 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Viktorija Drazdauskitė 8629914 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Malvina Girinsytė 8648802    
  Leg 3 & 4-2 Adomas Casas 8323232    
  Leg 5 Ugnė Gineikaitė 8648812    
  Leg 6 Simonas Tamošaitzs 2088104    
26   Finnish Swedish OF4      
  Leg 1 & 2-1 Oskari Reijonen 9201035 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Jenny Virtala 8637619 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Amanda Hansén 9201041    
  Leg 3 & 4-2 Eelis Johansson 9201031    
  Leg 5 Isabel Donner 1417518    
  Leg 6 Hannes Stubb 9201038    
27   Estonia 4      
  Leg 1 & 2-1 Alex Treier 1602002 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Anastasija Pahhomenkova 8646124 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 vacant      
  Leg 3 & 4-2 Aleksander Kepler 2101131    
  Leg 5 vacant      
  Leg 6 vacant      
28   Latvia 4      
  Leg 1 & 2-1 Andris Sazksna 264442 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Paula Liga Alusne 2077807 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Zanda Stalina 7208329    
  Leg 3 & 4-2 Nils Ciglis 9005148    
  Leg 5 Zana Mazta Ivanovska 7208336    
  Leg 6 Valtezs Renesläcis 1399844    
29   Småland 5      
  Leg 1 & 2-1 vacant   11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 vacant   11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 vacant      
  Leg 3 & 4-2 vacant      
  Leg 5 vacant      
  Leg 6 vacant      
30   Southern Sweden 5      
  Leg 1 & 2-1 Axel Halvarsson 1992212 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Sofia Palm 575799 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Hanna Johannesson 9812368    
  Leg 3 & 4-2 Jacob Moberg 1449293    
  Leg 5 vacant      
  Leg 6 Filip Bengtsson 8001337    
31   Poland 5      
  Leg 1 & 2-1 vacant   11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 vacant   11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 vacant      
  Leg 3 & 4-2 vacant      
  Leg 5 vacant      
  Leg 6 vacant      
32   Lithuania 5      
  Leg 1 & 2-1 Vytautas Gradauskas 2057118 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Kotryna Stančiūtė 8637619 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Gabrielė Tirlikaitė 2037331    
  Leg 3 & 4-2 Ramojus Lapinskas 8099099    
  Leg 5 Rugilė Duliūtė 2011956    
  Leg 6 Paulius Saulénas 8651235    
33   Finnish Swedish OF 5      
  Leg 1 & 2-1 Robin Udell 9201034 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Linnea Myrskog 9201043 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Sandra Isoniemi 9201040    
  Leg 3 & 4-2 Karl-Emil Lemström 7207370    
  Leg 5 Matilda Torrkulla 500978    
  Leg 6 Benjamin Holmgren 8241605    
34   Estonia 5      
  Leg 1 & 2-1 vacant   11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 vacant   11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 vacant      
  Leg 3 & 4-2 vacant      
  Leg 5 vacant      
  Leg 6 vacant      
35   Latvia 5      
  Leg 1 & 2-1 Ansis Poikäns 2077812 11:00:00  
  Leg 1 & 2-2 Alise Zagozska 2077808 11:00:00  
  Leg 3 & 4-1 Azleta Apsite 7203254    
  Leg 3 & 4-2 Emils Gezmanis 700333    
  Leg 5 Sakine Dzalla 2077811    
  Leg 6 Kalvis Kalva 2077809    


Skapad 2017-10-20 19:59:04 med OLA version 5.4.1-2